Навигация
Реклама
Реклама

СК «Геліос» готова виконати свої зобов'язання перед туристами «Вектуріі»

ТОВ Страхова компанія «Геліос» почала отримувати заяви на виплати від туристів припинив роботу туроператора «Вектурія». Для отримання компенсації необхідно представити повний комплект документів в центральний офіс СК «Геліос» або туроператора. Перелік документів та контакти вказані на сайті Всеросійського союзу страховиків.

«Ми зв'язалися зі страховиком, в компанії повідомили про те, що покриття поширювалося на договори по внутрішньому туризму, таких договорів налічується 10 штук. Страхова сума за договором страхування - 500 тис. Рублів. Компанія взаємодіє з туристами і буде виконувати зобов'язання », - цитують на сайті організації президента ВСС Ігоря Юргенса. Нагадаємо , Загальна сума заборгованості по відбувся турам становить 573 тис. Рублів.

Також в ВСС відзначається, що страховку від «Геліоса» не отримають туристи, яких «Вектурія» обслуговувала з виїзного туризму, так як тут вона працювала в якості турагента. За даними туроператорів , Які бронювали готелі через «Вектурію» в Абхазії і Білорусії, проблеми можуть виникнути приблизно у 150 туристів, які оплатили послуги на суму 3,6 млн рублів. За словами юриста Димитрія Морозова, єдиний варіант для них - звернутися до суду із заявою на туроператора і турагента. Якщо буде доведено, що постачальники послуг не отримували грошових коштів від «Вектуріі», то гроші туристам повинен буде відшкодувати сам туроператор. Однак неясно, чи є на рахунках компанії якісь активи.

Додамо: в п'ятницю, 4 серпня, Ростуризм опублікував наказ про виключення «Вектуріі» з Єдиного федерального реєстру туроператорів.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.