Навигация
Реклама
Реклама

«Ми не збираємося робити піар на проблемах« Наталі Турс »

За інформацією джерел з урядових структур, ситуація з «Наталі Турс» «Знаходиться під контролем Мінкульту, Ростуризму, асоціації« Турпомощь ». Поки ніякої офіційної інформації про втручання відомств в врегулювання проблем туроператора немає - генеральний директор «Наталі Турс» неодноразово протягом дня запевняв чиновників і громадськість через ЗМІ в тому, що впорається з виниклими труднощами.

Керівники обох громадських організацій роздрібного ринку повідомили TourDom.ru, що не планують створювати ініціативну групу для переговорів з «Наталі Турс». «Ми не збираємося робити собі піар на проблемах туроператора», - заявила виконавчий директор АТА Наталія Осипова. Президент СТА Сергій Голов також не бачить потреби в очній зустрічі з генеральним директором туроператора, «тому що керівники роздрібних мереж самі знаходяться в контакті з« Наталі Турс »і отримують всю необхідну інформацію». Обидва експерти сходяться на думці, що роздрібні партнери не можуть вплинути на події, що відбуваються, компанія і без того робить все, що в її силах.

Небезпечний Занзібар або п'яний бред?

Туристи запевняють, що на них напали, готель звинуватив самих туристів

До редакції HotLine.travel звернулася турагент з Тамбова. Її клієнти, які відпочивають зараз на танзанійському острові Занзібар в готелі Langi Beach Bungalows 3 *, стали героями дивної історії. За словами туристів, до них в номер постукав невідомий в масці і спробував напасти.

Тим часом один з контрагентів туроператора зі сфери перевезення висловив TourDom.ru думку, що проблема занадто роздута, обсяги у туроператора на сезон невеликі, і, якби не галас, піднятий центральними ЗМІ, йому вдалося б локалізувати нештатні ситуації в робочому порядку.

За оцінками експертів з туристичного середовища, «Наталі Турс» важливо протягом найближчого часу запустити процес виплат туристам, а також не допустити серйозних збоїв з проживанням і заселенням клієнтів, які перебувають за кордоном. У зв'язку з цим обнадійлива новина надійшла ввечері до редакції TourDom.ru з Іспанії. За даними нашого джерела в країні, Estival Park - базовий готельний комплекс для туроператора - відновив сьогодні заселення туристів «Наталі Турс».

Небезпечний Занзібар або п'яний бред?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.