Навигация
Реклама
Реклама

У Росії закривають українське генконсульство

МЗС закриває генконсульство в Нижньому Новгороді / Wikipedia

Про це УНІАН повідомили в генконсульстві.

«Згідно з рішенням МЗС України, генеральне консульство України в Нижньому Новгороді завершує свою діяльність», - йдеться в повідомленні.

Для подальшого вирішення консульських питань необхідно звертатися до консульського відділу Посольства України в РФ в Москві.

Читайте також Польське консульство у Севастополі евакуювало своїх співробітників з Криму Після реорганізації на території Росії, крім консульського відділу при Посольстві України в Москві, будуть працювати консульські установи в Ростові-на-Дону, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Новосибірську.

У той же час, за інформацією УНІАН, генконсульства України в Єкатеринбурзі і Новосибірську буде переформатовано в консульства. «Зниження статусу не має вплинути на роботу консульських установ з громадянами України», - повідомив співробітник посольства України.

Як повідомляв УНІАН, генеральне консульство України в Нижньому Новгороді відкрилося 14 лютого 2012 року. Консульський округ генконсульства включав 14 суб'єктів РФ, що входять до складу одного з економічно потужних регіонів РФ - Приволзького федерального округу: Республіка Башкортостан, Марій Ел, Мордовія, Татарстан, Удмуртія, Чувашія, Кіровська, Нижегородська, Оренбурзька, Пензенська, Самарська, Саратовська, Ульяновська області і Пермський край.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.