Навигация
Реклама
Реклама

Новорічні подарунки 2018. Купити новорічні подарунки

  1. Подарунок дівчині на Новий рік
  2. Цікавий подарунок хлопцю на Новий рік

До Нового року починають готуватися вже за кілька місяців, і все одно він приходить так несподівано і швидко. Адже стільки всього треба встигнути: завершити розпочаті справи, навести порядок в домі, придумати святкове меню і запросити гостей. Ну і, звичайно ж, вибрати новорічні подарунки. Не рідко саме останнє є найважчим заняттям. До Нового року починають готуватися вже за кілька місяців, і все одно він приходить так несподівано і швидко

Символ наступаючого року - Вогняна Мавпа, а квітами 2016- го є жовтий, помаранчевий, червоний, коричневий. Отже, в оздобленні квартири, новорічному вбранні та подарунки повинні переважати саме ці кольори. Що стосується самого подарунка, то це можуть бути як вже звичні нам дрібниці - шампанське, цукерки, квіти, так і що-небудь більш оригінальне в тому ж дусі, наприклад, якісний шотландський віскі для чоловіка або данське печиво для жінки. Отже, розглянемо більш детально топ новорічних подарунків 2016 року для обох половин людства.

Подарунок дівчині на Новий рік

Підібрати новорічний подарунок дівчині дуже просто. Подумайте, що найбільше любить слабка стать? Правильно, бути прекрасним. Підтримувати цей імідж їм допоможе різноманітна косметика і засоби для догляду за собою, а також коштовності. Можна дарувати і одяг, якщо Ви знаєте смаки жінки і не боїтеся помилитися з розміром. Прекрасним доповненням до основного подарунка послужить букет з її улюблених квітів або ж солодощі.

Цікавий подарунок хлопцю на Новий рік

Вибирати новорічні подарунки для чоловіків набагато складніше, думають жінки. І в певному сенсі вони мають рацію, тому що коло інтересів і занять кожної з них значно ширше. Але якщо гарненько подумати, то і для сильної статі можна знайти чудовий презент на Новий рік. Можете бути впевнені, що справжній чоловік оцінить Ваш подарунок з квітів і пляшечки брендового алкогольного напою. Також, в залежності від його захоплень, можна подарувати мисливський ніж, улюблену книгу, новий спінінг, набір інструментів, абонемент в спортзал або боулінг.

Не забувайте і про подарунках-враження , Вони зараз дуже популярні і ще не встигли набриднути:

  • майстер-клас з боксу;
  • картинг;
  • фішмассаж;
  • стрибок з парашутом.

Поки Ви ще не визначилися, які подарунки на Новий рік зробити рідним, коханим і друзям, пропонуємо подивитися, пропоновані нами варіанти. До того ж, розділ Новорічні подарунки постійно оновлюються, тому Ви завжди знайдете щось новеньке. Товари, що сподобалися можна замовити, зателефонувавши за номером: (044) 390 90 90.

Заздалегідь готуйтеся дарувати подарунки на Новий рік і отримувати їх в обмін!


на основі 24 призначених для користувача відгуків середня оцінка 4.42 з 5

Подумайте, що найбільше любить слабка стать?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.