Навигация
Реклама
Реклама

Кінь з герба Туркменістану впала

З початку року по організаціям та установам країни ходять представники органів місцевої влади, перевіряючи наявність і правильність державних символів і портретів президента З початку року по організаціям та установам країни ходять представники органів місцевої влади, перевіряючи наявність і правильність державних символів і портретів президента.

До свого жаху, представники хякімліком, з'ясовували що в окремих кабінетах і офісах вивішені старі герби, ще чотирирічної давності. На них зображений кінь Янар Даг, що належав першому президентові Туркменістану С.Туркменбаші.

«Цей кінь вже давно помер! Ви повинні негайно змінити герб! »- Подібні заяви перевіряючих чиновників доводилося в останні дні чути багатьом керівникам великих і малих установ.

«Так, на зразках, які нам показали на гербі у коня три ноги мають білі« шкарпетки », а на старому - всі чотири ноги були одного кольору, - спантеличено прокоментував ситуацію головний лікар одного з будинків здоров'я в Туркменабаді. - Будемо міняти ».

Про нові портретах президента , Актуальних для 2015 року, ми повідомляли днями. Їх зараз встановлюють у всіх офісах, кабінетах, школах і т.д.

**
Янар Даг - ахалтекинский кінь першого президента Туркменістану Сапармурата Туркменбаші з'явився на гербі в 2003 році. А народжений цей кінь був в 1991-му.

А народжений цей кінь був в 1991-му

Застарілий герб із зображенням Янар Даг

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.