Навигация
Реклама
Реклама

прапор Іспанії

  1. Символіка
  2. Історія

Прапор Іспанії - це полотнище прямокутної форми із співвідношенням сторін 2: 3

Прапор Іспанії - це полотнище прямокутної форми із співвідношенням сторін 2: 3. Прапор складається з трьох горизонтальних смуг: верхня і нижня - меншого розміру і червоного кольору - центральна - широка і жовта. Жовта смуга в 2 рази ширше кожної з червоних. У лівій частині прапора, на жовтій смузі, розташований герб Іспанії.

Герб Іспанії об'єднує в собі герби всіх увійшли до складу країни королівств: Кастилія, Леон, Астурія, Галісія, Арагон, Каталонія, Балеарські острови, Андалусія. У центрі герба - три золоті лілії на щиті і корона. По краях - Гераклові стовпи, обвиті стрічкою з девізом «Plus Ultra» на латині ( «Далі межі»).

Символіка

Жовтий і червоний - це середньовічні геральдичні кольори Кастилії і Арагона.

Замок - символ Кастилії, гранат - символ Андалусії, лев - символ Астурії, Леона і Галісії, чотири червоні смуги на жовтому тлі на щиті символізують Каталонію, Арагон і Балеарські острови, ланцюги - Наварра. Лілії в центрі герба - це символ Анжуйской гілки Бурбонів, до яких належить королівська сім'я. Корона означає те, що Іспанія - монархічна країна. Колони, йди Гераклові стовпи - це символ Гібралтару.

Історія

Сучасний варіант прапора був офіційно прийнятий 19 грудня 1981 року. Однак насправді нинішній вигляд прапора не змінювався з 1785 року. З тих пір червоний і жовтий вважаються національними кольорами Іспанії, але на державному рівні це було визнано лише в 1927 році.

У нашій компанії ви можете замовити виготовлення прапорів Іспанії, а також придбати підставки або кронштейни для них. Можливі тиражі, ціни і терміни виготовлення вказані в розділі прапори , Більш детальну інформацію уточнюйте у менеджерів нашої компанії.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.