Навигация
Реклама
Реклама

Римські канікули або week-end в Римі

  1. Слідами принцеси Анни
  2. Заміська прогулянка
  3. Вілла д'Есте в Тіволі
  4. Гірська дорога і озеро Немі
  5. шопінг
  6. Додому!

зміст:

Європа для жителів Росії вже не здається такою недоступною і далекою. Хтось об'їздив її вздовж і поперек, хтось ще тільки дізнається окремі міста. У сучасному житті не завжди вдається надовго відправитися у відпустку, тому користуються популярністю короткі тематичні поїздки на уїк-енд в європейські міста. Щоб подорож пройшло цікаво, до нього непогано б підготуватися. Саме тому організатори прес-туру від Subaru запропонували журналістам перед поїздкою переглянути знаменитий фільм «Римські канікули» 1953 року з Одрі Хепберн і Грегорі Пеком. У програмі дводенного туру були прославлені пам'ятки, які відвідала головна героїня фільму принцеса Анна, а також заміська прогулянка. Отже, вперед!

До змісту

Слідами принцеси Анни

Для тих, хто ще не дивився «Римські канікули», розповім зав'язку. Принцеса Анна (Одрі Хепберн) приїжджає в Рим в рамках дипломатичного туру. Втомившись від низки прийомів і прес-конференцій, вона зривається. Щоб зупинити істерику, доктор дає їй заспокійливе. Поки ліки не подіяло, Анна встигає втекти з посольства. Під час прогулянки по Риму її хилить в сон і вона засинає на лавці. Тут її і знаходить американський репортер Джо Бредлі (Грегорі Пек). Після безуспішних спроб розбудити дівчину і дізнатися її адресу, Джо відвозить її до себе. На ранок він дізнається, що Анна - принцеса, у якій він повинен був взяти інтерв'ю. Анна відправляється гуляти по місту, а Джо стежить за нею в надії зробити сенсаційний матеріал.

Набагато романтичніше знайомитися з Римом не по простому путівника, а пройшовши по тих місцях, де побувала принцеса Анна. Її подорож починається з перукарні неподалік від фонтану Треві. Створений в стилі бароко в середині XVIII століття, Треві - найвідоміший і великий фонтан Риму. На жаль, та сама перукарня давно закрита, а на її місці можна лише побачити постер фільму «Римські канікули».

На жаль, та сама перукарня давно закрита, а на її місці можна лише побачити постер фільму «Римські канікули»

Купивши морозиво, Анна влаштовується на сходах Площі. У самому низу перед сходами розташований фонтан у вигляді човна роботи відомого скульптора Берніні. Тут же Анна знову зустрічається з Джо Бредлі і вони вирішують разом відправитися на прогулянку по Риму.

Тут же Анна знову зустрічається з Джо Бредлі і вони вирішують разом відправитися на прогулянку по Риму

До одного з символів Рима - Колізею - наші герої під'їжджають на моторолері Vespa, який, з'явившись на екрані, став також одним із символів вже сучасної культури. Колізей - таке грандіозне стародавня споруда, що вражає і по сей день. Під час землетрусу в XIV столітті частина Колізею обвалився, і з тих пір довгий час він служив джерелом будівельних матеріалів для городян - і тому в багатьох римських спорудах є частинки Колізею. На щастя, розтягнули Колізей не весь, і зараз можна відчути всю міць вміщав близько 50 тисяч глядачів стародавнього амфітеатру, де проводилися бої гладіаторів, цькування звірів та інші розважальні видовища.

На щастя, розтягнули Колізей не весь, і зараз можна відчути всю міць вміщав близько 50 тисяч глядачів стародавнього амфітеатру, де проводилися бої гладіаторів, цькування звірів та інші розважальні видовища

Прогулянка героїв фільму триває у Площі Венеції, названої на честь чудового палацу епохи Відродження. Спочатку цей палац належав Папі Римському, потім був посольством Венеції в Римі, а в минулому столітті в палаці розташувався Беніто Муссоліні. У центрі площі знаходиться монумент першому королю Віктора Еммануїла Другому.

У центрі площі знаходиться монумент першому королю Віктора Еммануїла Другому

Після безлічі всяких пригод Анна і Джо потрапляють до «уст істини». Ця антична кругла мармурова плита із зображенням маски Тритона в Середні століття служила детектором брехні - якщо брехун покладе руку в відкритий рот маски, то вона буде відкушені. Тут Джо здорово розіграв Анну - сунувши руку в рот масці, він закричав і відсмикнув руку, сховавши кисть в рукаві піджака. Анна мало не зомліла!

І зараз можна перевірити себе на стародавньому детекторі і сфотографуватися у маски, відстоявши невелику чергу разом з іншими туристами.

Вечір цього насиченого подіями дня Анна вирішила провести на танцях, куди її запросив стрігшій вранці перукар. Плавуча танцмайданчик розташовувалася навпроти одного з найбільш таємничих замків Риму - Замку Святого Ангела, який в різні часи служив гробницею, в'язницею, резиденцією пап і сховищем цінностей. В середні віки замок з'єднувався підземним ходом з Ватиканом. А зараз там розміщується музей, який можна відвідати і дізнатися історію цього загадкового замку.

Звичайно ж, пам'ятки Риму не обмежуються перерахованими вище. Неможливо побувати в Римі і не побачити Ватикану, Пантеону, руїн римського Форуму та безлічі інших пам'яток історії. Можна тиждень бродити по місту і насолоджуватися його пам'ятниками і архітектурою. Але наш час обмежена, завтра їдемо в Тіволі!

До змісту

Заміська прогулянка

Щоб як слід протестувати дорожні якості нової Subaru XV, на наступний день ми відправилися за місто. Нас чекали відвідування Вілли д'Есте в Тіволі, поїздка по гірському серпантину з гравійним ділянкою, обід в ресторані з видом на озеро Немі, і в кінці - відвідування аутлета.

Завантажившись в машини біля готелю в центрі Риму, ми вирушили в подорож. Рим - великий і густонаселений місто, тому без пробок не обійшлося. У загальній масі автомобілі в Римі дрібні, м'яті і непомітних тонів. Тому колона наших новеньких Subaru привертала увагу в першу чергу яскравими кольорами автомобілів, та й розмірами. Незважаючи на пробки, нашим машинкам в тісному місті було цілком комфортно.

Вибравшись на заміську трасу і розігнавшись, вдалося відчути всю міць 150-сильного дволітрового мотора. Потім, звернувши на дорогу, що веде в Тіволі, оцінили досить м'яку підвіску - нерівності дороги практично не відчувалися.

До змісту

Вілла д'Есте в Тіволі

Розташований на схилі гір, місто Тіволі має давню історію, навколо нього заможні римляни будували вілли. Тут же добувався травертин для облицювання Колізею.

Вілла д'Есте, одна з найзнаменитіших італійських вілл XVI століття, включає в себе палац і парк з фонтанами. Розбити парк на крутому схилі палацу задумав любитель розкоші і величі кардинал д'Есте, син Лукреції Борджіа. У роботі над віллою і парком брали участь безліч художників і ремісників, в їх числі був знаменитий скульптор Берніні.

Вілла д'Есте була задумана як сад німф Гесперид, присвячений Гераклу. Складна система фонтанів, свого часу вважалася мало не найвищим досягненням гідротехніки, гроти, скульптури, пишна зелень в будь-який час року є чудовий пам'ятник епохи Відродження.

Для прогулянки по парку наберіться сил - зворотний шлях буде весь час вгору по сходах.

До змісту

Гірська дорога і озеро Немі

Після знайомства з пам'ятками Тіволі вирушаємо на автомобільну прогулянку по гірському серпантину. На дорозі машин небагато, тому можна отримати задоволення від поїздки - підйоми і спуски, круті віражі і дивовижні пейзажі навколо. Можна зупинитися на одній з оглядових майданчиків і насолодитися відкрилися пейзажем, від якого захоплює дух. Колишній автогонщик Антон, який з вітерцем прокатав нас по гірському серпантину, залишився цілком задоволений новим автомобілем.

Відмінним завершенням прогулянки буде обід в ресторані Il Faro (Via Nemorense, 5 - Nemi), з веранди якого відкривається захоплюючий вид на озеро Немі. На березі цього красивого озера в давнину розташовувалася вілла Калігули, а по озеру ходили розкішні розважальні кораблі. А зараз нам залишається насолоджуватися вишуканою кухнею ресторану і представляти, як відпочивали тут багаті римляни.

До змісту

шопінг

Набравшись сил після обіду, можна присвятити пару годин шопінгу - для цього ми вирушаємо в один з восьми аутлетов мережі McArthurGlen в Європі - під назвою Castel Romano Designer Outlet. Представлений тут широкий вибір дизайнерських і люксових марок зі знижками від 30 до 70% зробить шопінг дуже приємним - без покупок ви не залишитеся!

До змісту

Додому!

Після такої насиченої прогулянки повертаємося в Рим. Для пари днів вражень отримано цілком достатньо і можна повертатися в Москву.

Велике спасибі за можливість протестувати нові автомобілі Subaru XV в незвичайних умовах і організацію поїздки представництву «Субару Мотор».

Коментувати можут "Римські канікули або week-end в Римі"

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.