Навигация
Реклама
Реклама

10 найнебезпечніших аеропортів світу

  1. Аеропорт Куршавель, Франція
  2. Аеродром Агатті, Індія
  3. Гібралтарську аеропорт
  4. Аеропорт о.Сен-Мартен
  5. Аеропорт Паро, Бутан
  6. аеропорт Гондурасу
  7. Аеропорт Union Glacier, Антарктида
  8. Аеропорт Сен-Бартс
  9. аеропорт Мадейра
  10. Аеропорт Сан-Паулу, Бразилія

Переліт - це завжди адреналін. І не тільки через дороги в аеропорт, проходження контролю, несподіваного овербукинга або перенесення рейсу. Весело буває і під час посадки, особливо коли ти знаєш, що аеропорт прильоту трохи «стриманий». Так, бувають і такі.

Аеропорт Куршавель, Франція

Аеропорт Куршавель, Франція

Куршевель - відомий гірськолижний альпійський курорт, де відпочиває світова еліта. Сильно зайняті політики і базнесмени воліють прилітати в селище на своїх літаках. Короткою злітно-посадкової смуги довжиною 525 м не вистачає для розгону, тому пілоти злітають, розганяючись з крутої гори.

Аеродром Агатті, Індія

Аеродром Агатті, Індія

Острів Агатті - віддалений острів біля узбережжя Індії. Дістатися туди можна на човні або на літаку.

Крихітний острівець не має великого простору для літаків. Його злітно-посадкова смуга складає всього 1,3 км в довжину. Проте літаки літають, а в планах остров'ян - збільшити волосу і побудувати новий термінал, щоб приймати Airbus A320 і Boeing 737.

Гібралтарську аеропорт

Гібралтарську аеропорт

Скала Гібралтару, яка знаходиться дуже близько від злітно-посадкової смуги, залишає небагато місця для маневрів. Наближення літаки повинні різко знижуватися над затокою Альхесірас, перш ніж приземлитися на землю. Аеропорт Гібралтару - один з небагатьох аеропортів світу, в якому злітно-посадкову смугу перетинає автомобільна магістраль. Автомобілі та літаки терпляче поступаються один одному дорогу.

Аеропорт о.Сен-Мартен

Сен-Мартен

Посадка в аеропорту Принцеси Юліани вважається однією з найскладніших через те, що початок злітно-посадкової смуги примикає до морського берега і становить всього 2300 м.

Аеропорт Паро, Бутан

Аеропорт Паро, Бутан

Аеропорт Паро знаходиться високо в Гімалаях. Це повітряні ворота Бутану. Розташований на висоті 2 200 м, в полонині на березі річки Паро. Аеропорт оточують піки Гімалаїв, висотою до 5 500 м. Тільки вісім лутчіков національної авіакомпанії Бутану мають дозвіл на злети і посадки в цьому аеропорту.

аеропорт Гондурасу

аеропорт Гондурасу

Гондурас - тропічна, мальовнича країна. А ось аеропорт - менш привабливе місце. З точки зору безпеки, це один з найбільш небезпечних аеропортів в світі.

У 2008 році Airbus A320 подолав коротку злітно-посадкову смугу і врізався в набережну. Це спонукало аеропорт зупинити багато рейсів, В даний час більшість міжнародних авіарейсів в аеропорт «Тонконтін» скасовані.

Аеропорт Union Glacier, Антарктида

Аеропорт Union Glacier, Антарктида

Літаки приземляються в Антарктиді, на злітно-посадковій смузі, зробленої з льоду. Пару років тому, літак Loftleider Icelandic здійснив успішну посадку на Union Glacier, зазначив перший прибуття комерційного авіалайнера. Мета зміцнення повітряного каналу - в залученні до Антарктиди туристів.

Аеропорт Сен-Бартс

Аеропорт Сен-Бартс

Аеропорт, розташований на Карибському острові Сен Бартс названий на честь короля Швеції Густава III.

Злітна смуга довжиною 650 м дозволяє приземлятися тільки невеликим пропелерним літакам. Літаки злітають прямо над пляжем, і це явище стало фото-атракціоном для туристів, відпочиваючих у води.

аеропорт Мадейра

аеропорт Мадейра

Найбільш завантажений аеропорт Португалії також є одним з найбільш проблемних. Острів не має рівних майданчиків для «правильної» смуги. Рішення - злітно-посадкову смугу частково винесено на несучих колонах прямо в океан!

Аеропорт Сан-Паулу, Бразилія

У Сан-Паулу є чотири комерційних аеропорту, але аеропорт Конгоньяс знаходиться прямо в гущі міста. Мало того, тут самі слизькі ВПП у світі. Головну загрозу для досвідчених пілотів в даному випадку представляє погана дренажна система.

джерело

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.