Навигация
Реклама
Реклама

Груповий тур: Східні Гімалаї і Сіккім

День 1 (неділя). Делі - Багдогра (внутрішній переліт 11.20-13.30) - Дарджилінг (переїзд 93 км / 3 години)

Після прибуття в Делі зустріч представником компанії і трансфер в інший термінал для посадки на рейс в Багдогра *. Після прибуття в Багдогра - зустріч представником компанії і трансфер в готель за програмою. По дорозі відвідування розташованого на пагорбі монастиря Бокар (Бокар Нгедхон Чоекхор Лінг), де вивчається і практикується один з двох основних існуючих напрямків - буддизм Махаяни. Відпочинок. Ніч в готелі Даржілінг.

* Внутрішній переліт і переїзд до Даржілінг безпосередньо відразу після міжнародного перельоту в Делі рано вранці дозволяє заощадити час, однак, низка перельотів і переїздів на самому початку програми може бути стомлюючої. Якщо бюджет і час дозволяють, рекомендується взяти додаткову ніч в Делі до початку туру. Вартість розміщення, а також варіанти додаткових екскурсій і послуг представлені в таблиці з цінами.

День 2 (понеділок). Дарджилінг

Після раннього сніданку гостей чекає піша прогулянка по пішохідному променаду вулиці Молл (близько 30 хв), підйом на Холм-Обсерваторію - оглядовий майданчик, звідки відкривається панорамний вид на місто, а також відвідування індуїстського храму Махакала, розташованого на місці зруйнованого раніше в цьому місці буддійського монастиря бхут Басті. Храм є популярним місцем паломництва, як індуїстів, так і буддистів, і унікальний тим, що там пліч-о-пліч один з одним дають благословення буддійський чернець і індуїстський брахман. Територія храму прикрашена величезною кількістю молитовних прапорців лунгта, які створюють атмосферу в олшебной казки. Піша прогулянка (20 -25 хв) до монастиря бхут Басті або Карма Доджі Чіолінг. Монастир був відновлений в 30 - х роках ХХ століття і зберігає цінні колекції манускриптів, в тому числі оригінал знаменитої книги "Тибетська книга мертвих". Потім відвідування храму Дхірдам, присвяченого індійському богу пятілікому Шиві.

Далі прогулянка на 130-літньому іграшковому поїзді - одному з останніх в світі, що працюють на вугіллі, вузькоколійною залізницею, під час якої гості зможуть насолодитися високими вершинами Гімалайських гір, непрохідними джунглями, зеленими долинами і чайними плантаціями. У 1999 році ця залізна доро га була внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відвідування Музею Залізниці.

* Відправлення поїзда о 12:30, можливість поїздки підлягає перевірці на дату екскурсії.

Потім екскурсія в Гімалайський Інститут альпінізму. Британець Едмунд Хілларі і шерп а Тензег Норгей в 1953 році першими підкорили Еверест. Пізніше Тензег Норгей заснував в Даржілінг Гімалайський інститут альпінізму (HMI), що займається підготовкою альпіністів і організацією сходжень. При інституті є музей, присвячений історії підкорення Евересту, починаючи з перших нещасливих британських експедицій, які стартували з Даржілінг в 1922-23 роках. Тут можна побачити макет Гімалайських гір, а також спорядження, яким користувалися відомі альпіністи для підкорення вершин.

Також відвідування Зоологічного Парку Падма Знайду (закритий по четвергах), відомого червоними пандами, сніговими леопардами і амурськими тиграми, подарованими зоопарку Микитою Хрущовим в 1960 році.

* За бажанням за додаткову плату прогулянка по першій канатній дорозі в Індії. Під час годинної прогулянки по цій дорозі можна вдосталь насолодитися видом могутніх гір і мальовничих чайних плантацій.

Повернення в готель. Ніч в готелі в Дарджилинге.

День 3 (вівторок). Дарджилінг - Пеллінг (75 км / 4 год їзди)

Ранній підйом і півторагодинний переїзд до Тигровій Горе (2585 м), звідки відкривається чудова панорама на Гімалаї *. Спостереження за сходом сонця, яке забарвлює вершини Макао (8475м), Джан (7710 м), Канченджанґа (8585 м) і Еверест (8848 м, (в ясний сонячний день)) в золотисто-оранжевий колір. * Можливість проведення екскурсії уточнюється в сезон дощів (липень - вересень) і взимку (грудень - лютий). Далі відвідування монастиря Гум, присвяченого Томо Геше Римпоче з Тибету. Монастир був побудований в 1875 році Ламою Шарб Гуатсо, а в його реконструкції брав участь Микола Реріх. Повернення в готель на сніданок.

Після сніданку виселення з готелю і переїзд в Пеллінг, маленьке гірське село, розташоване в Східному районі Сиккима. По дорозі відвідування чайної плантації, де можна спостерігати за процесом збору врожаю чаю в поле, сушки і сортування відповідно до його якістю. Завдяки унікальним кліматичним умовам чай Дарджилінг має характерний ніжний мускатний смак і вишуканий аромат, що відрізняють його від інших сортів,

вирощених на більш низьких висотах. Зібраний тут чай є одним з найдорожчих в світі.

Далі по дорозі відвідання парку Ламахатта. Через дорогу маленького села з розвиненим еко туризмом і пропонує домашнє проживання туристам, на схилі пагорба знаходиться красивий доглянутий парк - високі сосни і різнокольорові молитовні прапори лангт. Місцеві жителі вірять, що вітер, граючи з молитовними прапорцями очищає просторів про і думки людей. При бажанні можна піднятися на дерев'яну сторожову вежу, звідки відкривається чудовий вид на гори і околиці. Після прибуття в Пеллінг заселення в готель, відпочинок. Ніч в Пелінга.

День 4 (середа). Пеллінг - Кхечеопалрі - Юксом (55 км / 3 години їзди)

Ранній підйом і піша екскурсія (45 хвилин) через ліс в монастир Санга Чеолінг - один з найстаріших монастирів Сіккіму, був заснований 1697 року ламою Лхацун чемп. Назва монастиря перекладається як «острів або місце таємного вчення». Монастир розташований на вершині пагорба і оповитий умиротворенням.

Далі відвідування Монастиря Пемаянгце - одного з найстаріших і значущих монастирів традиції Ньінгама або «школи старих пере водів» - однієї з чотирьох шкіл тибетського буддизму. Монастир розташований на висоті 2100 метрів, і з нього відкривається гарний вид на руїни колишньої столиці королівства Сіккім, зруйнованої непальцами Рабданце. У монастирі знаходиться статуя засновника тибетської тантрической традиції, шанованого Другим Буддою нашої епохи, Гуру Рінпоче (Падмасамбхави), а також представлені численні скульптури, фрески та предмети культу, більшість з яких є безцінними, а на третьому поверсі зведено дерев'яну з ємі ярусна скульптура заввишки в три метри - небесний палац, посмертна обитель Падмасамбхави.

Після сніданку виселення з готелю і переїзд в Юксом. По дорозі відвідання Озера здійснення мрій Кхечеопалрі, яке є місцем паломництва для буддіс тов і індуїстів, і яке також називають озером Тари, так як за легендами озеро утворилося в відбиток стопи богині Тари. По дорозі відвідання водоспаду Рамбам. По прибуттю в Юксом, першу столицю королівства Сіккім, прогулянка по сосновому лісі до чортенов Норбугханг - величезному кам'яному трону, побудованому в 1641 р в честь коронації першого короля Пунцог Намг'яла - засновника династії, яка правила королівством Сіккім аж до 1975 року, коли Сіккім увійшов до складу до складу Індії. Трон зберігає відбиток стопи Верховного лами, як свідчення давньої церемонії. Потім заселення в готель. Відпочинок, вільний час, який можна використовувати для самостійної прогулянки і дослідженню місцевості. Ніч готелі в Юксом.

День 5 (четвер). Юксом - Гангток (135 км / 5 годин їзди)

Ранній підйом і піша екскурсія (близько години) найстаріший діючий монастир Дубді, заснований в 1701 році. У монастирі зберігається велика колекція стародавніх манусткріптов, а стіни монастиря багато прикрашені розписами тантрических божеств, також там до сих пір знаходиться зображення лами Ченпо - одного з трьох лам, благословили першого монарха.Возвращеніе в готель на сніданок.

Після сніданку виселення з готелю і переїзд в Гангток - сучасну столицю по мальовничій доріг е з красивими гірськими пейзажами. По дорозі відвідання монастиря Ташідінг - одного з найзагадковіших і містичних місць Сіккіму. Монастир знаходиться на вершині гори, на місці, куди впала стріла, випущена великим учителем Падмасабхавой. Майже через тися чу років після цієї події, під час церемонії коронації першого правителя Сіккіму, на місце майбутнього монастиря вказав яскравий промінь світла, засяє над вершиною Канченджанги. Позаду монастиря, знаходиться чорт - ступа, в якій була закладена частка праху Будди, і просте споглядання цієї ступи очищає всі гріхи людини. У самому монастирі зберігається запечатаний в 17 столітті чарівний глечик зі святою водою, який чудесним чином ніколи не порожніє. Щорічно під час свята при його

розкритті священнослужителі-оракули пророкують майбутнє Сіккіма за рівнем води в ньому - недолік або надлишок води пророкують загрозу для процвітання і миру.

Далі відвідування єдиного в Сіккімі монастиря древньої тибетської релігії Бон - споконвічна релігія, тибетців, яка вплинула на формування прийшов в 7 столітті до Тибету буддизму, який в свою чергу пізніше вплинув на еволюцію бон. Щодо суті релігії бон і місця, яке вона займає в системі тибетських навчань, існують найрізноманітніші думки. Одні вважають бон сумішшю шаманських і анімістичних вірувань, інші сумішшю індуїзму і філософії буддійської школи Ньингма - найстарішого буддійського ордена в Тибеті. У деяких публікаціях бон називають «бонская буддизмом» та навіть «п'ятої школою тибетського буддизму».

Далі візит в сад Будди «Татхагата Цал», в якому знаходиться сорока метрова статуя Будди Шак'ямуні, приурочена до 2550 роком народження Сідхарта Гаутами. Статуя зводилася протягом 7 років і була урочисто освітлена Далай лама XIV в 2013 році. Усередині статуї - красиві фрески, що зображують життя (і колишні життя) Будди. Після прибуття в Гангток заселення в готель. Ніч в готелі.

День 6 (п'ятниця). Гангток

Після сніданку відвідування одного з найзначніших монастирів Сіккіму - Румтека, де проживає значна чернеча громада. Тут знаходиться Вищий інститут буддизму Шрі Наланда і безліч святинь, в число яких входить Золота ступа, яка містить реліквії Кармапи 16. Вважається, що Румтек був заснований ще в 16 столітті. Однак до 20 століття у від монастиря залишилися одні руїни, і шістнадцятий Кармапа (глава школи Каг'ю) відновив його в 60 - х роках, після втечі з Тибету. Монастир в Сіккімі є майже точною копією тибетського монастиря Цурпху, колишньої резиденції Кармапи. Потім повернення в Гангток і відвідування Чхортен До Друль - однієї з найважливіших і великих ступ в Сіккімі, біля якої знаходяться 108 молитовних коліс з мантрою «Ом Мані Падме Хум» і величезні статуї Гуру Рінпоче (Гуру Падмасамбхава).

Далі за програмою екскурсія в Інститут тибетології - заснований в 1958 році, єдине в світі установа, яка займається просуванням Буддизму Махаяни і також дослідженням і розвитком культури, мови і традицій Тибету. Володіє цінної колекцією танка, предметів культу і побуту, зв 'щенних реліквій. В інституті знаходиться Бібліотека Тибетських манускриптів, де зібрана найбільша колекція рукописів,

вивезених з Тибету. Тут знаходиться більше 30 000 стародавніх документів, доступних для вивчення.

Потім коротка прогулянка по канатній дорозі, звідки відкривається чудові види на весь Гангток. Екскурсія продовжиться візитом в монастир Енчі, що належить школі Нігмапа Стіни монастиря і молитовного залу розписані дивовижними фресками, а сама будівля у вигляді китайської пагоди знаходиться високо над Гангток, звідки відкриваються чудові краєвиди на місто і Канченджангу. За переказами це місце благословив сам Лама Друптаб Карпо, майстер Тантри, відомий тим, що володів мистецтвом левітації. Повернення в готель. Ніч в готелі Гангток.

День 7 (субота). Гангток - Калімпонг (83 км / 3 години їзди)

Після сніданку переїзд в Калімпонг - гірський курорт, розташований на мальовничих пагорбах на висоті 1200, відомий буддистськими монастирями, розведенням чаю і квітів. У Калімпонзі часто бував Рамбіндранат Тагор, а з 1948 року до самої смерті в 1955 році тут на віллі Крукеті проживала Олена Іванівна Реріх і її син - вчений-сходознавець Ю.М. Реріх.

Після прибуття заселення в готель, потім виїзд на екскурсію по Калімпонзі з відвідуванням квіткової оранжереї і монастиря Занг Док Парлі Фоданг. Монастир знаменитий своєю рідкісною колекцією Тибетських буддійських манускриптів і чудовою приватної бібліотекою для вивчення тибетського і інших гімалайських мов і культури. Молитовний зал всередині монастиря прикрашений фресками, тут же знаходитися рідкісна тривимірна мандала, яка символізує сферу проживання бож ЄСТВ або так звані «чисті землі будд». У невеликому саду біля монастиря знаходиться біла ступа, побудовану ченцями на місці кремації Олени Реріх, в якій, зберігається частина її праху. З монастиря відкривається панорамний вид на місто і його околиці.

Потім візит в монастир Тарпа Чолінг, розташований на пагорбі Тірпай. Монастир належить до тибетської буддійської школи Гелугпа (ченців желтошапочникі), до якого належить нинішній Далай Лама.

На завершення екскурсії відвідування оглядового майданчика Делло Хіллс, звідки відкривається прекрасний вид на гори і долину, а також (якщо дозволять господарі) будинку-музею родини Реріхів «Будинок Крукеті», відновлений силами італійського реріхівського суспільства волонтерів. Заселення в готель. Ніч в готелі.

День 8 (неділя). Калімпонг - Багдогра (переїзд 80 км / 3 години) - Делі (внутрішній переліт 14.20-16.40)

Після сніданку, виселення з готелю і переїзд в Багдогра для посадки на рейс в Делі . Після прибуття в Делі трансфер в міжнародний аеропорт Делі і виліт додому.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.