Навигация
Реклама
Реклама

Світ навиворіт: Дмитра Комарова відправили в Гімалаї з салом і вишиванками - кіно, фільм, Україна

Днями команда екстремального тревел-шоу "Світ навиворіт" вирушила в нову подорож - в Непал, де мандрівник Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв зніматимуть восьмий сезон програми.

Проводити "Світ навиворіт" в нову захоплюючу експедицію приїхали брат і сестра Дмитра, дружина Олександра Ірина, а також численні шанувальники програми, які зустріли мандрівників в аеропорту з подарунками. Дмитру піднесли ікону, щоб оберігала в далекі мандри. А одна з прихильниць подарувала екзотичну статуетку з Танзанії, куди вона вирушила працювати після перегляду "Миру навиворіт".

Понад годину Дмитро і Олександр фотографувалися з бажаючими, роздавали автографи і брали напуття в дорогу.

Дмитро показав шанувальникам подарунки, які він приготував непальцам. Вишиванки, шаровари, традиційні жіночі прикраси, віночки, сопілки та інші сувеніри з українською символікою зайняли окремий рюкзак. Крім того, мандрівники взяли з собою звичні продукти, в тому числі і сало, якими планують пригощати непальців. Дмитро зізнався, що особливу цінність в цій поїздці має звичайний чорний хліб: "Чорний хліб в Непалі на вагу золота, адже там його не роблять. Ми будемо вчитися готувати непальські страви і пригощати місцевих жителів українськими продуктами. Плануємо навіть спробувати приготувати банош в Гімалаях" .

Загальний багаж мандрівників без ручної поклажі склав цілих 103 кг, оскільки, крім необхідних похідних речей, які вони докуповували буквально по дорозі в аеропорт, вони везуть ще фото та відеотехніку.

Після тривалих прощань, Дмитро Комаров запевнив прихильниць, що вони можуть бути спокійні, адже непальські дівчата - не в його смаку.

"Всі дівчата гарні, але в моєму смаку - українки", - сказав Дмитро.

Нагадаємо, під час тривалої експедиції в Непал, Дмитро Комаров і його напарник і оператор Олександр Дмитрієв піднімуться до базового табору Евересту, розшукають українських авіаторів в місті Покхара, побувають в джунглях Читван і відвідають гірське королівство Мустанг, правителю якого планують піднести в подарунок булаву. Вони будуть намагатися розшукати скальп людини йєті і зустрітися з живою богинею Кумарі. Але однією з головних задач екстремальної команди в Непалі, за словами Дмитра, є пошук секрету щастя для українців:

"У Непалі, однією з найбідніших країн світу, люди відчувають себе щасливими. Ми хочемо розпитати їх і дізнатися, чому так, в чому секрет їхнього щастя".

Чи зможе команда "Миру навиворіт" відкрити секрет щастя непальців, глядачі побачать в цьому році на телеканалі "1 + 1".

Найкрасивіші фото зірок, моделей і актрис - в нашому Instagram .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.