Навигация
Реклама
Реклама

Яку гітару краще купити для початківців?

  1. Яку гітару краще купити для початківців?
  2. Яку акустичну гітару краще купити?
  3. Як вибирати електрогітару?

Музика була завжди і як і раніше залишається одним з найсильніших переживань людини і одним з кращих способів самовираження. За допомогою звуків музики можна передати найскладніші і суперечливі емоції, найпотаємніші переживання. І хоча бум любові до гітар вже позаду (він припав на часи Висоцького і Галича), все ж багатьох приваблює цей прекрасний інструмент - подруга і співрозмовниця барда.

Яку гітару краще купити для початківців?

Акустична гітара складається з полого корпусу і грифа, на який натягнуто струни. У корпусі є отвір, яке пропускає коливання зі струн всередину резонатора порожнини. Звук особливим чином відбивається від стінок корпусу і робиться гучним і глибоким. Ну, не дуже гучним, по правді-то він робиться. Так що в галасливій компанії може бути, буде кепсько чутно.

Пів-акустичні гітари - як і попередній варіант, але з одним доповненням: їх можна підключати до колонки, і тоді звук буде голосніше.

Електричні гітари, по суті, не виробляють звук, тому що у них немає резонатора порожнини, коливання прямо зі струн передаються на підсилювач.

Але якщо конкретно цікавить питання, як правильно вибрати гітару для початківців, то це повинна бути акустична гітара.

Яку акустичну гітару краще купити?

Початківцям краще купити класичну гітару, у якій широкий гриф і нейлонові струни. На нейлонових струнах зручніше вчитися, а ще такі гітари випускають зменшених розмірів - для дітей. Гарні гітари фірми Hohner. Є й такі гітари, на які можна при бажанні поставити НЕ нейлонові, а металеві струни. Для цього гриф зміцнюють особливої ​​вставкою, і це (як і можливість додати частини, здатні перетворювати акустичну в напівакустичну гітару) підвищить її вартість. Але вчитися краще саме на нейлоні!

Існує ще естрадна гітара, вона теж дуже хороший інструмент, але не для початківців: на ній незручно вчитися грати. Гриф її занадто вузький і довші за звичайні.

Як вибирати електрогітару?

На електрогітарі вчитися грати не слід: спеціальна програма виправляє похибки, людині їх навіть не вдасться почути, а вже тим більше виправити помилки. Але якщо все-таки гостро постало питання, яку електрогітару краще купити, то краще віддати перевагу гітарі для сольних партій. Ці інструменти користуються заслуженою популярністю серед музикантів.

У тому, як правильно вибрати гітару, без сумнівів може допомогти продавець. Але краще все-таки прийти в магазин з яким-небудь знайомим, який в цьому розбирається, самі ви все одно не зможете врахувати всі тонкощі. Зрозуміло, вона не повинна бути пошкоджена, лак повинен бути рівний, гриф прямої, кілки в порядку. Але акустику все одно не вдасться перевірити самостійно, не розбираючись в даному питанні. Значить, або з фахівцем, або брати кота в мішку. А що, поки можна пограти на цій, зате потім стати експертом!

Вдаючись до роздумів, яку гітару краще купити, не потрібно забувати, що для навчання підійде будь-яка якісна гітара. Не треба відразу брати дорожче, вона не буде найзручнішою на перших порах. Особливість акустичної гітари в тому, що вона у всіх звучить трохи по-різному, може бути, ви їй сподобаєтеся, і вона розкриється з незвичайного боку?

Можна зробити висновок, що існує багато видів гітар і перш за все, потрібно звернути увага на ті моделі, які припадуть до речі початківцям.

Яку гітару краще купити для початківців?
Яку акустичну гітару краще купити?
Як вибирати електрогітару?
Яку гітару краще купити для початківців?
Яку акустичну гітару краще купити?
Як вибирати електрогітару?
Особливість акустичної гітари в тому, що вона у всіх звучить трохи по-різному, може бути, ви їй сподобаєтеся, і вона розкриється з незвичайного боку?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.