Навигация
Реклама
Реклама

Життя мисливця. Полювання на глухаря відео. Гідна добірка роликів з високим рейтингом

  1. Як пройшло полювання на глухаря відео у попутника?
  2. Жінка стріляє глухаря з карабіна
  3. З цибулею в Білорусь
  4. Нецензурна лайка емоційного мисливця
  5. Промисел в тайзі одного мисливця
  6. Навесні на глухаря під час струму

Сьогодні полювання на глухаря відео подарує Вам відмінний настрій і масу різних емоцій, оскільки будуть продемонстровані найяскравіші моменти цього полювання

Сьогодні полювання на глухаря відео подарує Вам відмінний настрій і масу різних емоцій, оскільки будуть продемонстровані найяскравіші моменти цього полювання.

Ми вирушимо на полювання в тайгу, де зустрінемося з деякими труднощами, але без здобичі не залишимося. Весняний і осінній струм не пройде без нашого втручання.

Красиві постріли і величезні трофеї глухарів порадують всіх глядачів без винятків. Крім цього, молода жінка з нарізної зброї зробить влучний постріл по глухарю на маківці сосни.

Незабутню полювання на глухаря відео ми проведемо в Республіці Білорусь, але вона буде своєрідною, оскільки в якості зброї буде використаний спеціальний цибулю.

Якщо Ви не знаєте, як приготувати страву з глухаря, то сьогодні в одному з роликів автор детально розповість і покаже весь процес приготування.

Цікаві пригоди в тайзі, хатинка мисливця і неперевершені лайки, які нададуть допомогу мисливцеві в розшуку дичини. Будуть подранки і їх пошуки з появою світанку. Це і ще дещо чекає Вас на даній сторінці.

Як пройшло полювання на глухаря відео у попутника?

Зміст статті:

Є один мужик на просторах Росії, який називає себе попутником. В даному відео він відправляється навесні на пошуки глухаря в суворих умовах.

За задумом було сплановано підійти до глухарине току вночі, щоб вже на світанку знаходиться в потрібному місці.

Температура повітря знаходиться в районі п'яти градусів морозу. Кожен крок мисливця розноситься навколо і видає його всім тваринам, але це не зупиняє попутника.

Підійти до місця струму вдалося в дуже вдалий час. Спостерігається багато самців і одного вдається добути. Стрілянина велася дробом №1.

Жінка стріляє глухаря з карабіна

У лісі глибокий сніг і міцний мороз. Між сосен пересувається жінка в маскувальному костюмі. В її руках знаходиться нарізну зброю з оптичним прицілом.

Вона підходить до невеликого замету між двох дерев, а навпроти неї на самих верхівках сидять два глухаря.

Дівчина приймає лежаче положення. Далі відбувається прицілювання, звучить постріл. Один з глухарів відразу ж падає в сніг, а інший летить між сосен.

З цибулею в Білорусь

Це відео відрізняється від маси інших, оскільки полювання на глухаря ведеться допомогою лука, а не з гладкоствольної або нарізної зброї.

Всі дії відбуваються на території Республіки Білорусь, куди головний герой вже приїжджав раніше, але тільки з рушницею.

Цього разу він збирається вперше пополювати тут з цибулею. Спочатку мисливець у всіх деталях розповідає про те, як слід підготуватися до полювання.

Він показує реальне опудало глухаря, в яке збирається стріляти, щоб потренуватися перед реальною полюванням.

Опудало попередньо встановлюється на дерево. Потім стрілок відходить на 15 метрів, здійснює постріл і аналізує результат.

Наступні кадри пов'язані з самим процесом полювання, де стрілець вдало підбирається до глухаря на оптимальну відстань. Стріла не збиває птицю відразу, але ранить її.

З настанням світанку починаються пошуки підранка, які закінчуються успішно. Далі автор займається приготуванням страви з глухаря.

Нецензурна лайка емоційного мисливця

Часто на полюванні в гострі моменти може прослизнути у кожного якусь лайку, але це не означає, що людина зовсім погано вихований. Просто у нас є така національна особливість, яку неможливо викорінити.

Головний герой проводить багато часу в тайзі. Йому допомагає вірна лайка, завдяки якій буде знайдений подранок глухаря. У момент виявлення трофея мисливець висловлює все, що він думає про все процесі пошуку глухаря з нецензурними словами.

Крім цього, Ви побачите нічліг в мисливській хатинці і неймовірні пригоди в лісових просторах.

Промисел в тайзі одного мисливця

Ми часто дивимося на тих мисливців, які називають себе сучасними здобувачами. Вони використовують брендові предмети в спорядженні.

Їх полювання перетворюється на щось штучне, що не має своєї душі. Зовсім інша справа з тайговими мисливцями.

Вони ще зберігають ось ту енергетику і манеру полювання, якої немає у більшості. Головний герой здобуває трьох глухарів. Його похід супроводжується засніжених лісом з високими соснами.

Навесні на глухаря під час струму

Дане відео відрізняється особливою манерою подачі всього, що відбувалося на полюванні. Якщо уважно подивитися, то можна повністю зануритися в якусь казку.

Спочатку показується пошук місць глухарине струму, щоб на світанку підійти в потрібне місце. Далі ми спостерігаємо ніч в тайзі, коли горить багаття з тріском дров. Це дивовижне видовище, яке змушує задуматися над чимось вічним.

Рано вранці мисливець прагне підійти до токующему глухарю, який сидить на гілці сосни. Йому це вдається і звучить один точний постріл, від якого птах відразу ж падає вниз.

Як пройшло полювання на глухаря відео у попутника?
Як пройшло полювання на глухаря відео у попутника?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.