Навигация
Реклама
Реклама

Слух: в CS: GO додадуть режим «королівської битви»

Після успіху на багато користувачів екшену про виживання Playerunknown's Battlegrounds багато розробників кинулися додавати в свої ігри популярний режим «королівської битви». Цілком можливо, що в найближчому часі до їх числа приєднається компанія Valve.

Цілком можливо, що в найближчому часі до їх числа приєднається компанія Valve

Натяки на новий режим, що копіює PUBG, в шутере Counter-Strike: Global Offensive відшукав користувач YouTube Тайлер Маквікер (Tyler McVicker). На своєму каналі під назвою Valve News Network він опублікував відео, в якому розповів, що в ряді патчів, починаючи з травня 2016 року, були знайдені згадки про предметах і можливостях, яких все ще немає в грі. Зокрема, мова йде про парашути, композитних луках, різних видах броні, Дронов, ящиках з припасами, датчиках руху, шприцах з адреналіном, маячки, нових видах гранат, окулярах нічного бачення та інше.

Також на це вказує згадка в файлах CS: GO нікого режиму «survival» і нової карти, на якій можна буде битися голими руками. Причому з часом Valve почала додавати такого роду файли все частіше і в більшому обсязі, що, на думку Маквікер, вказує на швидке додавання «королівської битви» в Counter-Strike: Global Offensive.

На сьогоднішній день PlayerUnknown's Battlegrounds розійшлася в Steam тиражем в 25 млн екземплярів. Щоденний піковий онлайн в грі тримається на рівні понад 2,5 млн одночасних користувачів.

джерело:
PC Gamer

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.