Навигация
Реклама
Реклама

лікери

Ця сторінка моєї енциклопедії спиртних напоїв буде повящена лікерів, які випускаються під багатьма брендами. Головне моє завдання в цьому розділі енциклопедії - це порівняння і так переможе найдостойніший :)

PARFAIT AMOUR Liqueur (PARFAIT d'AMOUR Liqueur)
[Лікер Перфо Амор]

Лікер Parfait Amour - Прекрасна Любов - це старовинний солодкий лікер (creme), на основі цитрусових, ванілі та інших натуральних ароматизаторів. Фірмою, вперше випустила лікер Parfait Amour вважається BOLS. Початок виробництва цього лікеру датується 18 або початком 19-го століття. На даний момент лікер Parfait Amour випускається декількома європейськими виробниками. Незважаючи на похилий вік лікеру, єдиної думки про його ароматичною і смаковою композиції немає. Загальновизнаним є думка, що цей лікер повинен бути солодким і запашним. Деякі авторитети стверджують, що лікер Parfait Amour також повинен бути пряним. На даний момент є дві основине лінії лікеру Parfait Amour - це оригінальна лінія - напій на основі лікеру Кюрасао, ароматизований квітковими пелюстками і ваніллю (фірми BOLS і Marie Brizard). Лікер Parfait Amour фірми DeKuyper - це напій на основі нейтрального спирту, ароматизований цитрусовими (в основному лимоном) і прянощами, а також пелюстками фіалки.

Досить поширеною є думка, що лікер Parfait Amour - це фіалковий лікер. Насправді, в даний час фіалку як квітковий ароматизатор цього лікеру використовують далеко не всі виробники.

У мене в барі побували лікери Parfait Amour трьох виробників:

Країна: Нідерланди   Виробник: Bols   Фортеця: 24% abv Країна: Нідерланди
Виробник: Bols
Фортеця: 24% abv.

Офіційно: Створений кілька століть назад лікер-примиритель закоханих. Основу аромату і смаку лікеру складають скоринки апельсинів кюрасао, ваніль і пелюстки троянди.

Країна: Франція   Виробник: Marie Brizard   Фортеця: 25% abv Країна: Франція
Виробник: Marie Brizard
Фортеця: 25% abv.

Офіційно: Основою ароматичної і смакової композиції цього лікеру є солодкі іспанські апельсини, настій ванільних бобів і дистилят квіток апельсина.

Країна: Нідерланди   Виробник: DeKuyper   Фортеця: 30% Країна: Нідерланди
Виробник: DeKuyper
Фортеця: 30%

Офіційно: Дистиляти плодів цитрусових і ванілі, змішані з нейтральним спиртовій основі створюють цей спокусливий лікер.

Моя дегустація: У всіх трьох лікерах в ароматі присутні три основні складові - ваніль (особливо виражена у лікеру BOLS, найменш у Marie Brizard, DeKuyper десь по середині), цитрус (найбільш цитрусовий (апельсиновий) з трьох - Marie Brizard, найменш BOLS , цитрусовий компонент DeKuyper дещо інший) і квіткові тони. Смакова композиція пропорційна аромату - цитрус (найбільш цитрусовий смак має лікер Marie Brizard), ванільні солодкі ноти і квіткові смаки (троянда (BOLS), квітка апельсина (Marie Brizard), фіалка (DeKuyper)). У DeKuyper мені здається ще й шоколад :), а BOLS за смаком якось схожий чи то на пастилу, толі на печиво :)

Колір лікеру BOLS і Marie Brizard фіолетовий і дещо відрізняється по насиченості (Marie Brizard трохи світліше, що не заважає йому бути більш стійким в коктейлях), колір лікеру DeKuyper швидше рожевий.

Моя думка: Насправді, я вважаю, що лікер Parfait Amour в барі абсолютно необхідний, незважаючи на обмеженість його застосування в коктейлях. З цим лікером всього-то дюжина пристойних коктейлів, але зате кожен з них аж ніяк не поганий. Вибір бренду в даному випадку досить скрутний - хапайте, що зустрінете :) Лікер не так вже поширений в нашій роздробі і вам навряд чи доведеться вибирати. В силу специфічності, лікер від DeKuyper найменш рекомендуємо, мені здається Marie Brizard в даному випадку ідеальний вибір.

Коктейль: Я віддаю перевагу BOLS в своєму Parfait Amour Cocktail або True Love , але для Silver Amour-a-Rita ідеальний Marie Brizard (текіла дуже добре поєднується з цитрусовими цього лікеру, просто ідеально). DeKuyper в силу особливого смаку і кольору дає стабільно інші результати.

14/04/2010

Ця Енциклопедія спиртних напоїв створюється мною, автором блогу Science Of Drink - Наука пити не відчуваючи спраги , На основі наявних у мене алкогольних напоїв, всі ваші побажання і питання ви можете написати в коментарі.

Якщо ви є виробником спиртного напою і хотіли б бачити його в цій Енциклопедії спиртних напоїв, то будь ласка ознайомтесь з політикою щодо зразків і, якщо ви згодні з нею, можете вислати мені зразок (попередньо узгодивши таку відсилання по електронній пошті).

Якщо на сторінці My Liquor Cabinet пляшка є, а в Енциклопедії спиртних напоїв вона не описана, то, швидше за все, у мене не дійшли руки або, можливо, це фуфел. Уточнюйте в коментарях або по електронній пошті.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.