Навигация
Реклама
Реклама

NEWSru.com :: В Ізраїлі пройшов міжнародний фестиваль повітряних куль: у небо "злетіли" Ван Гог і "щаслива бджілка"

В Ізраїлі на північному заході пустелі Негев пройшов міжнародний фестиваль повітряних куль

В Ізраїлі на північному заході пустелі Негев пройшов міжнародний фестиваль повітряних куль. Сотні ентузіастів запустили в небо величезні химерні фігури у вигляді тварин, комах і людей. Одним з найбільш незвичайних повітряних куль на фестивалі став аеростат у вигляді голови голландського художника Вінсента Ван Гога , передає NEWSru Israel .

Міжнародний фестиваль повітряних куль відкрився в Ізраїлі 3 серпня. Протягом двох днів усі охочі могли поспостерігати за незвичайними аеростатами в національному парку Ейн-Харод в районі Гільбоа. Через тиждень фестиваль продовжився в парку Ешколь в Негеві.

10 і 11 серпня в пустелі Негев в небо злетіли сотні повітряних куль найхимерніших форм і забарвлень, якими управляли повітроплавці, які прибули в Ізраїль з усіх куточків світу. Одним з найвідоміших екіпажів став Clowd Hopper і його капітан по імені Тревор, який вже побував у кількох навколосвітніх подорожей, повідомляє портал Gorskie.ru .

Інший повітроплавець з Бразилії Франсіско Накарату підняв в повітря свою "щасливу бджолу", побудовану в Сан-Паулу. Повітряна куля у вигляді бджоли раніше вже побував в небі над Бразилією, США, Таїландом і Європою.

У фестивалі також взяли участь ізраїльські повітряні акробати. Крім того, в парку Ешколь пройшло унікальне шоу Night Glow, в ході якого 16 розцвічених вогнями повітряних куль злетіли в небо під ритмічну музику.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.