Навигация
Реклама
Реклама

Голландія запрошує в парк квітів Кейкенхоф

Голландські тюльпани знамениті в усьому світі. Якщо Ви мрієте побачити своїми очима квітучі тюльпанові поля, Вам варто відвідати Голландію в період з квітня по травень. В цей час в Голландії працює найбільший в Європі парк квітів - "Кейкенхоф", а також проходить парад квітів "BLOEMENCORSO".

Парк "Кейкенхоф" відкритий тільки 8 тижнів на рік, щорічно він привертає до 1 мільйона туристів. Безсумнівно, це найкраще місце в Голландії, де можна насолодитися квітами.

У парку "Кейкенхоф" щороку висаджують понад 7 мільйонів квіткових цибулин. На території парку сформовані прекрасні композиції з різних сортів тюльпанів, геоцінов, нарцисів та інших цветов.Парк складається з великої кількості різних тематичних садів і чотирьох великих павільйонів. Щороку в парку обіграють нову тематику, завдяки творчому підходу відвідування парку - це завжди нові емоції і захоплюючі видовища.

Голландські тюльпани знамениті в усьому світі

Хочемо зазначити, що відвідувачам, яким знайома алергія на квіти, варто заздалегідь потурбуватися про прийом протиалергічних препаратів, так як запахи і пилок рослин можуть призвести до загострення захворювання.

Цього року парк буде працювати з 24 березня по 16 квітня. Основна тема парку - «Золотий вік». Золотий Вік в Голландії - це період 17-го століття, коли Голландія переживала інтенсивний ріст торгівлі, науки і мистецтва. Саме в 17 столітті торгівля тюльпанами в Голландії вийшла на лідируючі позиції в Європі.

Запланувавши тур в парк "Кёйкенхоф", відвідайте додаткові шоу і заходи, які будуть організовані в цей період.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті Кёйкенхоф (www.keukenhof.nl).

Парк відкритий щодня з 08:00 до 19:30.

Парк відкритий щодня з 08:00 до 19:30

Вартість вхідного квитка в парк квітів "Кейкенхоф": дорослі - 16 євро; діти до 3 років - безкоштовно; діти з 4 до 11 років - 8 євро, групи (від 20 до 200 осіб) - € 13,50. Ви також можете купити комбі-квитки, у вартість яких входить вхід в парк і квиток на автобус в обидві сторони з Схипхола, Амстердама, Лейдена або Харлема. Вартість комбі-квитка з Амстердама - 29 євро; з Схипхола, Лейдена і Харлема - 24 євро; для дітей до 11 років - 12.50 євро.

Як дістатися до парку квітів "Кейкенхоф": з аеропорту Схіпхол (автобус№ 858), Амстердама (№ 197 і № 858), Лейдена (№ 854) і Харлема (№ 50).

Адреса парку квітів "Кейкенхоф": Stationsweg 166A, Lisse.

Адреса парку квітів Кейкенхоф: Stationsweg 166A, Lisse

Парк "Кейкенхоф" - це ще не все краси Європи.

Заплануйте відвідування парку квітів "Кейкенхоф" одночасно з парадом квітів "BLOEMENCORSO". У 2016 році парад квітів буде проходити 23-24 квітня. Починаючи з 20 квітня учасники параду почнуть створювати конкурсні композиції в невеликому містечку Noordwijkerhout, сам же парад композицій розпочнеться о 9.30 23 квітня в місті Noordwijk. Близько 15.00 парад квітів буде проходити через Кекенхоф, а фінішує в Гарлем приблизно о 21.00. Офіційна частина параду квітів запланована на 24 квітня.

Також 7 і 8 травня 2016 в парку "Кейкенхоф" відбудеться захід під назвою "Романтичні дні".

Пропонуємо Вам автобусні тури в Голландію та Німеччину з відвідуванням парку "Кейкенхоф" і параду квітів "BLOEMENCORSO":
"Квіткові вихідні"
"Квіткові королівства" .

Більш детальну інформацію по турам із задоволенням Вам нададуть наші менеджери. Контакти "Ola Travel" .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.