Навигация
Реклама
Реклама

Кекенхоф - королівський парк квітів у Голландії

Кекенхоф - королівський парк квітів у Голландії | TPG Україна

Кекенхоф - королівський парк квітів у Голландії |  TPG Україна

Нідерланди неспроста називають королівством тюльпанів. Для того щоб в цьому переконатися - досить відвідати навесні королівський парк тюльпанів «Кекенхоф». Він є найвідомішим квітковим парком в Європі.
Відвідувачів його вражає велика кількість фарб. Розташований біля Амстердама, Кекенхоф займає більше 32 гектарів прекрасних садів. Щорічно його відвідує приблизно 900 тисяч чоловік.
Парк оточений полями тюльпанів. Більш ніж 4,5 мл рослин створюють відчуття безмежності - здається, що ти потрапляєш в квітковий рай.

Більш ніж 4,5 мл рослин створюють відчуття безмежності - здається, що ти потрапляєш в квітковий рай

У 2017 році королівський парк тюльпанів Кекенхоф відкриється для відвідувачів 24 березня, і помилуватися на його краси можна буде до 16 травня. Незважаючи на невеликий час роботи (всього 8 тижнів) його, як завжди, планують відвідати тисячі туристів з різних країн.

Незважаючи на невеликий час роботи (всього 8 тижнів) його, як завжди, планують відвідати тисячі туристів з різних країн

Ціни на відвідування парку. Так, дорослі можуть помилуватися тюльпанами за 16 євро, діти у віці 4 - 11 років за суму вдвічі менша за цю, вхід для малюків (до 3 років) - безкоштовний. Придбати квитки в Кекенхоф можна безпосередньо перед входом в парк. А також в деяких містах Голландії - наприклад, в Амстердамі і Гаазі.
Час відвідування парку Кекенхоф обмежена з 8 до 19-30 годин щодня. Якщо є вибір, планувати занурення в світ квітів стоїть на будні дні. У ці дні відвідуваність помітно знижується. Приїжджати краще вранці, щоб якомога довше погуляти по галявинах і алеях, павільйонів і полях.
Вильоти: 22.04 на 6 ночей і 28.04 на 3 ночі
Актуальні ціни онлайн

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.