Навигация
Реклама
Реклама

Парад квітів у Аалсмеер в Голландії

  1. Та, що танцює екзотика
  2. Тюльпан - один із символів Голландії

Парад квітів у місті Аалсмеер (Голландія) проходить щорічно, в перші вихідні вересня. Це свято, практично, звели в розряд національних, оскільки його дуже люблять місцеві жителі за красу і веселощі. Більш того, його популярність об'єднала тисячі поціновувачів краси квітів, і вже давно завоювала серця не тільки європейців. Тому Голландія в вересні - це обов'язкове місце зупинки в дорожній карті всіх туристів-флористів з усього світу і просто любителів позитивних емоцій.

Дивитися фото в повному розмірі
Дивитися фото в повному розмірі

Та, що танцює екзотика

В якійсь мірі даний фестиваль в Голландії можна зіставити за грандіозністю і масовості з карнавалом в Ріо-де-Жанейро. Оскільки під час параду неймовірно яскраву і зачаровує квіткову колону супроводжують групи музикантів, які виконують музику в самих різних стилях, а також костюмовані вистави артистів, заманюють глядачів від Аалсмеер до Амстердама в загальну святкову колону.

Але головним символом даного фестивалю є не менше півсотні символічних пересувних човнів і автомобілів, звичайно ж, прикрашених вишуканими і яскравими живими квітами. Причому, Аалсмеер, як організатор свята, «вбиває» одразу двох зайців. Організатори параду рекламують не тільки модні тенденції в напрямку флористики, а й допомагають демонструвати новітні досягнення в області автомобільної техніки і дизайну. В результаті щорічно виходить приголомшливо барвисте шоу одночасно для самих різних категорій туристів.

Дивитися фото в повному розмірі
Дивитися фото в повному розмірі

Втім, буде неправильно, якщо не згадати про те, що свято квітів - це торжество для всіх голландців. Адже в ці святкові дні живими квітами, гірляндами, пишними букетами прикрашається абсолютно все - будинки, паркани, машини і так далі.

Тюльпан - один із символів Голландії

Звичайно, одне з основних місць у всіх квіткових композиціях займають тюльпани . Тож не дивно, адже кожен з нас знає, що саме з цими квітами у нас асоціюється Голландія. І хто хоч раз в житті побачив поля, на яких місцеві жителі вирощують ці дивовижні королівські квіти - назавжди полюбить тюльпани.

Цікаво, що нинішній символ Голландії не є її корінним мешканцем. Його в XVI столітті завезли його з Персії. Але ці незвичайні квіти у формі тюрбана (що і лягло в нову назву квітки) настільки сподобалися місцевим жителям, що незабаром заполонили всю країну, хоча і коштували шалено дорого. А в наші дні, як відомо, вирощування незрівнянних тюльпанів є одним з головних напрямків міжнародного бізнесу Голландії.

Дивитися фото в повному розмірі
Дивитися фото в повному розмірі

До речі, на квітковому мовою символів тюльпан означає не тільки романтику, а й славу. До того ж, традиційно їх прийнято дарувати на 11-ю річницю весілля . Причому, рожеві - якщо Ви бажаєте парі бути щасливими й упевненими в собі, помаранчеві - для теплоти відносин і чарівності, жовті - для процвітання, а червоні - як символ вірної і палкого кохання.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.