Навигация
Реклама
Реклама

Робота для українців в теплицях Голландії на квітниках

  1. Робота в цветнікових теплицях Голландії
  2. Працевлаштування в Голландії на квітники
  3. Вигоди від роботи в Нідерландах
  4. Оформляємо Шенгенську візу: що, де, почім

Нідерланди вважаються одним зі світових лідерів з експорту квітів, в теплицях країни завжди вітаються робочі руки. Голландці не поспішають працевлаштовуватися на низько кваліфіковану роботу, тому тут спостерігається постійний приплив трудових іммігрантів. Особливі навички і знання досконало мови для такого роду роботи не потрібні.

Оформлення на роботу не громадян ЄС в Голландії проходить туго, тому вони знайшли вихід, як отримувати робочу силу з мінімальними труднощами. Голландські компанії укладають трудові угоди з Польщею, а остання бере на себе пошук персоналу та оформлення віз. Українцям отримати польську робочу візу набагато простіше, ніж візу Нідерландів. З отриманням даного документа польські компанії допомагають трудовим мігрантам виїхати працювати в цветніковую теплицю в Нідерландах. Цей варіант працевлаштування підійде тим, хто ще жодного разу не виїжджав за кордон у пошуках роботи.

Коли ви пропрацюєте в Голландії, вивчіть хоч трохи мову і обзаведетеся знайомствами, виїжджати зможете після самостійного пошуку роботи, без посередників. Так буде швидше і дешевше, та й надійніше.

Квітники займають приблизно 60% від усіх теплиць Голландії. Там ростуть лілії, тюльпани, хризантеми, троянди.

Робота в цветнікових теплицях Голландії

Якщо ви активний творча людина, така робота здасться вам нудним і монотонним. Вам потрібно буде збирати квіти і упаковувати їх. На таку роботу потрібні чоловіки і жінки в хорошій фізичній формі до 50 років, а краще сімейні пари (з міркувань дисципліни). У деяких випадках роботодавець піклується про житло і харчування своїх працівників, але іноді потрібно думати про це самому. Оренда кімнати складе приблизно 100-180 євро на місяць, харчування - 100-120 євро на місяць.

Оплата праці працівників теплиць погодинна, приблизно 5-9 євро за годину. Якщо вам випадуть нічні зміни - пощастило: такий вид праці вважається овертаймом і оплачується дорожче.

Робочий час - шестиденка по 10 годин. Умови роботи досить непрості, необхідно постійно бути на ногах. Тому хороша фізична форма буде для вас плюсом.

Ваша робота полягає в тому, щоб зрізати квіти і занурювати їх стебла в хімічний розчин. Так квіточки проживуть довго (від 20 днів). Потім кожне зрізане рослина сертифікується, класифікується (1-3 клас) і відправляються на аукціони. Звідти авіакомпанії розсилають куплені рослини при дотриманні спеціального температурного режиму.

В день на одній теплиці зрізають, сортують і упаковують до 60 тисяч квітів. Площа теплиць - 50 тис кв. м. У найбільших теплицях (Rosenhof) процеси збору, зрізу, класифікації по довжині і упаковки автоматизовані. Завдання кадрів - стежити за системою і не давати їй давати збої.

Працевлаштування в Голландії на квітники

Робоча віза в Нідерланди видається на 180-денний термін і не більше. Після закінчення цього періоду ви повинні будете покинути країну, продовжувати візу можна. Також робоча віза оформляється під конкретного роботодавця, змінювати роботу не можна, або доведеться оформляти візу заново. До порушників міграційного законодавства застосовують найсуворіші методи: депортація і відмова в повторному оформленні візи.

Для оформлення робочої візи ваш закордонний паспорт повинен бути дійсним на момент вашого повернення назад. Також обов'язковою умовою є проходження медогляду на предмет виявлення туберкульозу. Імміграційні закони захищають своїх громадян і по частині медицини. Якщо у вас не було проблем з нелегальним перебуванням на території Голландії та ЄС раніше, то робочу візу оформити буде простіше.

Ви повинні будете довести свою спроможність на період перебування в країні (з розрахунку 70 євро на день).

Через різних бюрократичних зволікань у оформленні робочої візи в Нідерланди оформляється робоча віза в Польщу для іноземців. Часто посередники стягують додаткову комісію за підбір хорошою вакансії, іноді можна оплатити частинами з майбутньої зарплати. Комісія складає 600 євро. Її можуть платити як замовники робочої сили, так і самі виконавці.

Оформлення візи в Нідерланди займає близько двох місяців, послуги агентства - від 150 євро. З минулого року всі заявники повинні здавати документи, а також біометрику особисто. Вартість візи 90/180 тип MW (90/180) обійдеться в 250 євро плюс 35 євро - візовий збір, плюс 26,2 євро - сервісний збір. Оплачується в гривнях за курсом Нацбанку при подачі документів. При відмові у візі гроші не повертаються.

Вигоди від роботи в Нідерландах

Заробіток за 180 днів (з них 162 робітників) складе: в середньому 8 євро / год * 10 годин * 162 дня = 12 960 євро.

Витрати на оформлення: 250 + 32 + 26,2 = 310 євро. Взяти з собою на перших порах - 200 євро. Медстраховка на 30 тис євро - 20 євро. Квиток в Нідерланди (Київ-Амстердам-Київ) - 80 * 2 = 160 євро. Житло та харчування - 250 * 6 = 1500 євро.

Разом: 12 960 - (310 + 200 + 20 + 160 + 1500) = 10 770 євро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Оформляємо Шенгенську візу: що, де, почім

Як працевлаштуватися в Великобританії: пошук роботи і етапи оформлення візи

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.