Навигация
Реклама
Реклама

Свято тюльпанів в Голландії

  1. весняна феєрія
  2. У ритмі карнавалу
  3. Корисні дрібниці


Головна подія Королівства Нідерланди, щорічно що стартує в кінці квітня, - квітковий фестиваль Bloemencorso Bollenstreek. Цей барвистий і яскравий свято тюльпанів в Голландії не має рівних у світі, а його відвідувачами стають сотні тисяч туристів.

весняна феєрія

Кінець квітня і початок травня - час цвітіння тюльпана, символу Голландії і найулюбленішого квітки жителів королівства. В цей час по всій країні проходять виставки та шоу квітів, і Блюменкорсо серед них - самий барвистий і значний. Сценарій і ідея щорічно змінюються і кожний наступний свято тюльпанів в Голландії виявляється набагато більш видовищним попереднього.
Парад стартує в третю суботу квітня в містечку Нордвейк і його шлях лежить по восьмідесятікілометровому маршруту головних доріг королівства. Одна з найбільш знаменних точок - парк Кекенхоф, а фінішує розкішне і барвисте дійство в місті Харлем.

У ритмі карнавалу

Пристрасті, які вирують під час параду квітів в Голландії, можна порівняти за величиною напруження лише з карнавальною ходою в Бразилії. Сотні тисяч глядачів на протязі всього маршруту вітають учасників параду. Вони вболівають за улюбленців, співають і танцюють, а сама процесія шумить, і полум'я, дивує і захоплює небаченим розмахом. Кілька десятків пересувних установок-платформ і автомобілів прикрашені композиціями з мільйонів квітів, духові оркестри створюють музичний фон, а живі флористичні картини і скульптури вражають уяву. Щорічно парад змінює основну тему, представляючи світу відомих живописців, музикантів і відкриваючи найцікавіші сторінки історії Голландії.
У Харлемє свято перетворюється в грандіозну квіткову виставку, яка на наступний день доступна для глядачів. Саме там відбувається вибір та нагородження переможця серед пересувних платформ-учасників і влаштовується продаж цибулин улюблених жителями Нідерландів сортів тюльпанів.

Корисні дрібниці

  • Найяскравіше дійство свята тюльпанів в Голландії розгортається в парку Кекенхоф. Він відкриває свої ворота в 20-х числах березня і працює близько двох місяців. У парку можна помилуватися квітами на тільки під час параду, але і в будь-який інший весняний день. Для відвідувачів Кёкенхорф відкривається щодня о 8 годині ранку.
  • Під час свята тюльпанів в Голландії буває набагато більше туристів, ніж у звичайні дні. Готелі та авіаквитки на цей час краще бронювати заздалегідь, а від оренди автомобіля варто утриматися - парковку в районі проведення святкової ходи знайти не вдасться.

Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 05.05.2015

фотографії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.