Навигация
Реклама
Реклама

Віза в Нідерланди


Туристам з Російської Федерації для відвідування Нідерландів потрібна віза

Вимоги до візи

Віза в Нідерланди

Задумавши відвідати Нідерланди, будьте готові отримати візу в Нідерланди. Віза в Нідерланди шенгенська. Документ оформляється як в Генеральному Консульстві країни, так і у візових центрах в різних російських містах.

Уточнимо, що турист зобов'язаний особисто подавати документи на візу в Нідерланди, якщо він не є власником двох шенгенських віз за останні 3 роки.

Оформлення візи в Нідерланди

Щоб отримати візу в Нідерланди, приготуйте перераховані нижче документи на візу в Нідерланди:

 • Дійсний закордонний паспорт. Зверніть увагу, що термін дії Вашого посвідчення особи повинен становити не менше 3 місяців з моменту закінчення терміну дії візи в Нідерланди. Також туристи повинні простежити, щоб у їх закордонних паспортах були 2 незаповнені сторінки - туди буде проставлена ​​віза в Нідерланди.
 • Щоб оформити візу в Нідерланди, зніміть ксерокс з усіх сторінок з інформацією загальногромадянського паспорта.
 • Для оформлення візи в Нідерланди туристам будуть потрібні дві фотографії. Вимоги до фото на візу в Нідерланди: розмір фото - 3.5 на 4.5 см, фото повинні бути кольоровими, фон повинен бути світлим, на фото не повинно бути куточків, овалів. Зауважте: одну фото на візу в Нідерланди слід наклеїти на заповнену анкету на візу в Нідерланди, другу просто прикріпити до опитувальником (НЕ степлером!)
 • Щоб отримати візу в Нідерланди, уважно заповніть анкету на візу в Нідерланди. Уточнимо, що опитувальник заповнюється по-англійськи, по-голландськи або по-німецьки. Не забудьте особисто підписати заповнену анкету на візу в Нідерланди.
 • При наявності закордонного паспорта з терміном дії, що і шенгенських віз в ньому, прикладіть і його до пакету документів.
 • Для оформлення візи в Нідерланди необхідно обзавестися довідкою з місця роботи. Дана довідка видається на фірмовому бланку компанії. У ній повинна міститися наступна інформація: посада туриста, розмір зарплати туриста, стаж роботи туриста в даній компанії. Також необхідно свідоцтво того, що під час туру по Нідерландам турист буде перебувати у відпустці.
 • Якщо Ви - ІП, прикладіть до пакету документів на візу в Нідерланди свідоцтво про реєстрацію фірми (копію), а також документи, що свідчать про постановку Вашої компанії на облік в податковій. Прикладіть до зібраних документів і копію Вашого ІПН.
 • Більш того, для оформлення візи в Нідерланди Вам потрібно документ, що підтверджує Вашу фінансову спроможність. Це може бути виписка з рахунку в банку, travel-чек, довідка про придбання мандрівником валюти. Уточнимо, що встановлені рамки - від 38 євро на добу на туриста.
 • Чи не строго, але бажано додати документи про те, що Ви володієте нерухомістю.
 • Студенти для оформлення візи в Нідерланди докладають до пакету документів копію студквитка і довідку про дозвіл вузу на виїзд (якщо студент їде під час навчання).
 • Туристи-пенсіонери для отримання візи в Нідерланди докладають до пакету документів копію пенсійного посвідчення. Також пенсіонерам знадобиться спонсорський лист, довідка з місця роботи спонсора та довідка про фінансове становище спонсора, копія його паспорта. Уточнимо, що зарплата особи, спонсорує поїздку, повинна бути не менше 20'000 рублів на місяць.
 • Якщо Ви збираєтеся в тур в Нідерланди з неповнолітніми дітьми, заповніть на них анкету, прикладіть фото, копію свідоцтва про народження. Якщо неповнолітній турист відправляється в Нідерланди з одним батьком або в супроводі третіх осіб, батько / і в Росії докладають до пакету документів нотаріально завірений дозвіл на виїзд їх дитини в Нідерланди.
 • Також Вам знадобиться медична страховка на 30'000 євро.
 • Прикладіть до пакету документів на візу в Нідерланди копії квитків в Нідерланди в обидва кінці.
 • Вам також буде потрібно підтвердження броні готелю в Нідерландах (якщо візит носить приватний характер). Не забудьте і про запрошення в Нідерланди, яке легалізує муніципалітет. Більш того, Вам знадобиться інформація про доходи запросив Вас особи, ксерокс з 1-й сторінки його паспорта.

Вартість віз в Нідерланди

На сьогоднішній день консульський збір за візу в Нідерланди - 35 євро. Виплачується сума в рублях під час подачі пакета документів на візу в Нідерланди. Зверніть увагу, що Візовий центр стягує з туристів додатково 1 тисячу рублів. Туристи у віці до 6 років консульський збір не сплачують.

Увага! При подачі документів на візу в Нідерланди туристи зобов'язані підписати згоду на роботу з їх особистими даними.

Термін оформлення візи в Нідерланди

Як правило, віза в Нідерланди оформляється за 4 робочих дня.

Термін дії візи в Нідерланди

Багаторазова віза в Нідерланди дійсна протягом півроку з дати видачі.

Адреса посольства Нідерландів

Колишній провулок, будинок 6. Телефон посольства: 8-495-797-29-00 / 04.Віза *
* Фотографія візи наведена для прикладу, візи видана в посольстві може відрізнятись від прикладу

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.