Навигация
Реклама
Реклама

Чудеса в кишені або Пошуки Діда Мороза

Всі діти обожнюють чудеса і новорічні подарунки, яких, як відомо, багато не буває. І одним з таких подарунків для нас стала чергова чудова новинка видавництва «Манн, Іванов і Фербер» - книга Асі Ванякіной «Чудеса в кишені або Пошуки Діда Мороза».

Це захоплюючий і захоплюючий з перших сторінок розповідь про маленького хлопчика Валерці і його казковому крихітному одного Віллі Великі Кармани, який ніколи не бачив справжнього Діда Мороза і найбільше на світі мріє зустрітися з ним в Новорічну ніч.

Віллі відправляється в подорож на чарівному паперовому літаку на пошуки Діда Мороза, щоб отримати від нього подарунок Віллі відправляється в подорож на чарівному паперовому літаку на пошуки Діда Мороза, щоб отримати від нього подарунок. А про свої пригоди розповідає Валерці в листах, з яких можна дізнатися багато всього цікавого і нового про Діда Мороза, про новорічні традиції та звичаї в різних країнах.

А про свої пригоди розповідає Валерці в листах, з яких можна дізнатися багато всього цікавого і нового про Діда Мороза, про новорічні традиції та звичаї в різних країнах

У першому листі Віллі повідомляє, що, після катастрофи на своєму маленькому літаку, він потрапляє на корабель голландського Діда Мороза - Сінтерклааса і його помічників в яскравих різнокольорових одязі - Черних Пітів.

Корабель з подарунками щороку відправляється з Іспанії, де Синтерклаас і його свита живуть цілий рік у палаці, в Голландію. Синтерклаас роздає їх голландським дітям не в новорічну ніч, як у нас, а трохи раніше - 5 грудня. Це його день і так заведено у них з давніх часів.

Подарунки та солодощі потрапляють до голландським дітям через дах і димар. А розносити їх Дідові Морозу допомагають Чорні Піти. А чорні вони тому, що вимазані пічної сажею, яку не встигають змивати з обличчя, адже подарунків і дітей дуже багато.

Наступний лист Віллі відправив зі Швеції. Познайомившись зі шведськими дітьми, Віллі дізнався про передноворічних звичаях і святах, які проходять в цій країні в грудні.

Наприклад, разом з дівчинкою на ім'я Лотта, її сестричкою і братом він взяв участь в красивому святковій ході на честь Святої Люсії, яка любила допомагати бездомним в холодні грудневі дні.

Наприклад, разом з дівчинкою на ім'я Лотта, її сестричкою і братом він взяв участь в красивому святковій ході на честь Святої Люсії, яка любила допомагати бездомним в холодні грудневі дні

Втім, зустріч зі шведським Дідом Морозом не відбулася. І, вирішивши не чекати його, Віллі вирушив далі. Пригоди продовжилися в зимовому лісі і в невеликій данській селі у великій родині з трьома малюками. Всі вони готувалися до Різдва, роблячи іграшки та вироби на ялинку і прикраси для дому.

У їхньому будинку Віллі познайомився з різдвяними Ніссе. Як виявилося, це такі маленькі чоловічки-будинкові в червоних ковпаках.

А далі Віллі несказанно повезло, і він перелетів Атлантичний океан на справжньому літаку, пробравшись у валізу тата дітей з датської села, і виявився в жаркій Мексиці.

Як з'ясувалося, подарунки в цій країні дітям приносить не Дід Мороз, а привозять чарівні королі Мельхіор, Бальтазар і Гаспар на коні, слона і верблюда. А щоб отримати від них подарунок, діти повинні відпустити повітряну кульку з побажаннями в небо.

У Мексиці Віллі дізнався, що таке піньята, і що треба зробити, щоб набити кишені солодощами та цукерками, спробував святковий мексиканський пиріг.

Чим закінчилася подорож Віллі, я розповідати не буду. Про це ви дізнаєтесь самі, коли прочитаєте книжку «Чудеса в кишені або Пошуки Діда Мороза».

Про це ви дізнаєтесь самі, коли прочитаєте книжку «Чудеса в кишені або Пошуки Діда Мороза»

Крім захоплюючого сюжету в книзі ви знайдете масу ідей, як весело і незвично підготуватися до свята і організувати дозвілля в останній місяць старого року, а також цікаві рецепти зі святкової майстерні різних країн.

Крім захоплюючого сюжету в книзі ви знайдете масу ідей, як весело і незвично підготуватися до свята і організувати дозвілля в останній місяць старого року, а також цікаві рецепти зі святкової майстерні різних країн

За ним можна приготувати, наприклад, смачне маленьке голландське печиво, італійський десерт струффолі, святковий мексиканський пиріг, шоколадні букви, змайструвати з макаронів прикраси для ялинки або зробити яблучний свічник, чарівну пил і багато іншого, ніж можна прикрасити різдвяну і новорічну ялинку і свій хата.

За ним можна приготувати, наприклад, смачне маленьке голландське печиво, італійський десерт струффолі, святковий мексиканський пиріг, шоколадні букви, змайструвати з макаронів прикраси для ялинки або зробити яблучний свічник, чарівну пил і багато іншого, ніж можна прикрасити різдвяну і новорічну ялинку і свій хата

А всіх дочитали книгу до кінця чекає ще один сюрприз. Щоб його отримати, потрібно відгадати секретне слово по картинках і ілюстрацій в книзі, які намалювала художниця Катерина Гаврилова.

Щоб його отримати, потрібно відгадати секретне слово по картинках і ілюстрацій в книзі, які намалювала художниця Катерина Гаврилова

«Чудеса в кишені або Пошуки Діда Мороза» - чудова книга для всіх, хто чекає і любить Новий рік, що об'єднала в собі казкову історію про святкування Нового року і Різдва в інших країнах, неймовірні ідеї для майстер-класів та захоплюючих ігор, рецепти новорічних смакоти і ласощів. Рекомендую прочитати її всім дітям і їх батькам.

Рекомендую прочитати її всім дітям і їх батькам

Купити книгу «Чудеса в кишені або Пошуки Діда Мороза» можна в інтернет-магазинах озон , лабіринт або прямо на сайті видавництва .

З наступаючим Новим роком! А поки, поки ...

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями:

Сподобалася стаття?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.