Навигация
Реклама
Реклама

Голодні ігри

Це не класичний постапокаліпсіс, але фільм можна до нього віднести. Так чи інакше була війна і мир змінився. І в новому суспільстві нові правила.

Історії виживання одного з найсильніших в битві на смерть, коли за тим, що відбувається спостерігають глядачі всього світу, не нова. Схоже зустрічалося і в інших творах. Досить згадати фільм « Королівська битва »Такеші Кітано. Обидва фільми схожі своєю начинкою. Юні хлопці та дівчата повинні боротися один з одним і переможець може бути тільки один. Допомога учасникам битв я зустрічав в іншому фантастичному оповіданні. На жаль згадати не можу. Навіть дивно, що книги Сьюзанн Коллінз стали бестселерами. Але як вчить історія все ідеї колись і кимось були вже озвучені раніше.

У цьому фільмі акцент зроблений не на битві, а скоріше навпаки - на всьому крім самої битви. Якщо в "Королівській битві" сюжет в основному крутиться навколо виживання і вбивств. Тоді як в цьому фільмі дуже багато приділено другорядним моментам. Наприклад, атмосфері напруженості, контрастами між бідними районами і багатим суспільством, підготовці до змагань, іншим окремим моментам.

З недоліків можна відзначити незрозумілі метушні камери на самому початку фільму. Очі від цих рухів втомлюються, а те, що відбувається ледь зрозуміло. Те ж саме зробили в самому початку битви. Нічого не ясно, з того що сталося відразу після старту, крім того що одні вбили інших.

Мені сподобалася гра головної героїні. Вона дуже натурально демонструвала переляк і хвилювання. Сподобалася атмосфера фільму. Відчувається, що світ інший і в ньому свої тоталітарні правила. Рекомендую фільм всім любителям фантастики.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.