Навигация
Реклама
Реклама

УЗД головного мозку

  1. УЗД головного мозку грудничку

Ультразвукові дослідження дозволяють без впливу на тканини організму проникнути в саму їхню глибину і побачити ті зміни, які можуть викликати або вже викликані істотні порушення роботи різних органів. Сьогодні за допомогою ультразвуку досліджують найрізноманітніші органи і тканини. УЗД головного мозку проводиться маленьким дітям, у яких між кістками черепа є незрощені ділянки, звані джерельця. Через ці джерельця і ​​проводиться дослідження.

УЗД головного мозку новонародженим в клініці проводять в перший рік життя, поки джерельця ще не закрилися. Тільки через ці ділянки може пройти ультразвукова хвиля, яка, допомагає візуалізувати основні структури головного мозку. Одночасно проводиться прицільне УЗД судин головного мозку, яке дозволяє виявити наявність пухлин, кіст, судинних аномалій, які в більш зрілому віці при відсутності лікування можуть викликати проблеми в роботі нервової системи.

Взагалі ж УЗД головного мозку новонароджених показано кожній дитині хоча б один раз у віці до року. Тільки це дослідження, безпечне і безболісне, що не заподіює малюкові ніякого дискомфорту, допоможе виявити вроджені вади і аномалії розвитку.

УЗД головного мозку грудничку

УЗД головного мозку у немовлят в Челябінську проводиться в нашому медичному центрі. Найспритніші та досвідчені фахівці проведуть цю процедуру максимально швидко і при цьому вдумливо і уважно оглянуть всі структури головного мозку малюка. Шлуночки, судини, обсяг різних ділянок мозку - все це піддається виміру і опису, а значить, якщо є будь-які порушення, вони будуть виявлені і піддані лікуванню з перших років життя малюка. УЗД головного мозку у дітей - це одне з найважливіших і необхідних досліджень, яке може виявити найскладніші аномалії розвитку або родові травми і дати можливість лікарям впоратися з ними.

УЗД голови дитині в Челябінську дійсно можна зробити максимально швидко і без дискомфорту для малюка або для його батьків. Щоб з кожним роком дорослішання маленької людини не посилювалися будь-які проблеми, пов'язані з вродженими проблемами з головним мозком, важливо, щоб УЗД головного мозку грудничку було зроблено максимально швидко, чітко і якісно.

Результати пройденого обстеження можна обговорити з грамотним фахівцем дитячим неврологом і дорослим неврологом прямо в нашому центрі. Сучасне обладнання - УЗ Кольоровий цифровий сканер LOGIC 5, VOLUSON S6 повний спектр ультразвукових досліджень , комфорт досвідчені фахівці - все це ми надаємо кожному клієнту.

Підготовка до УЗД

Підготовка до УЗД

Ціни дійсні з 01.01.2016 р

З повагою до дітей і батьків, Ваш Добрий доктор!

Є протипоказання. Необхідна консультація спеціаліста.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.