Навигация
Реклама
Реклама

Кримський етап ралі можна буде дивитися на IPad

Кубок за промо. Організатори визнали, що ялтинський етап обійшов гонки в Сан-Ремо і на Корсиці. Фото Т. Берегова

Кримський етап ралі можна буде дивитися на IPad Сьогодні | Спорт https://cdn.segodnya.ua/img/article/384/2_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/384/2_tn.jpg 2011-12-20T19: 00: 02 + 02 : 00 Формула 1 Гонки Prime Yalta Rally цього року отримали міжнародну нагороду 2011 IRC trophy

Президент Автомобільної федерації України Євген Червоненко презентував в Криму міжнародну нагороду 2011 IRC trophy, отриману за успішне проведення гонок Prime Yalta Rally цього року. "У чемпіонаті всього 13 етапів, серед яких Монте-Карло, Сан-Ремо, Сан-Марино - провідні курорти. Спочатку виділили три країни, а потім сказали, що ми були кращими з усіх, - ділиться радістю Євген Червоненко. - В офіційному листі промоутерів сказано, що Prime Yalta Rally тепер замінює ралі в Монте-Карло. Тобто той девіз, над яким всі сміялися - " Ялта буде українським Монте-Карло "- він потроху збувається".

Знову випробувати гоночний кураж Ялті належить восени 2012 р Через футбольний Євро гонку проведуть не в перших числах червня, як в минулому році, а 14-15 вересня. Таким чином, у міста буде час відпочити від фестивальної суєти після другого музичного свята Crimea Music Fest, який буде проходити з 28 серпня по 1 вересня. Те, що відбувається на Prime Yalta Rally знову транслюватиме "Євроспорт", причому, в цьому році канал виділити не 6,5 годин прямої трансляції, як в минулому, а на 14 годин більше. "До того ж в цьому році вперше буде діяти додаток для IPad і IPod - у всьому світі на цих пристроях пройде пряма трансляція ралі в Ялті, - повідомив" Сегодня "Євген Червоненко. - У січні на зустріч з президентом України приїдуть генеральний промоутер Кубка світу і президент "Євроспорту".

За словами Євгена Червоненка, він вже розмовляв про майбутніх перегонах з прем'єром автономії Анатолієм Могильовим і вважає, що взаємини з кримською владою в справі організації ралі залишаться найрезультативнішими. "Але так як ми добилися світового визнання, коли прем'єром Криму був Василь Георгійович Джарти, гонка буде присвячена його пам'яті", - заявив організатор. Розраховує Червоненко і на підтримку сім'ї Януковичів: "Сподіваюся, що ми зможемо так підготуватися, що президент знову надасть честь сказати:" Джентльмени, заводьте мотори! ". Що стосується Віктора Вікторовича (молодший син Януковича. - Ред.), То ми дуже раді , що він увійшов в нашу автомобільну сім'ю. в якій дисципліні він буде їхати, не знаю. в Ялті дуже важка гонка, і якщо комітет ралі дасть ліцензію, то він буде брати участь, але в чемпіонаті України ". Сам Євген Альфредович від участі в гонці вирішив відмовитися. "Пообіцяв дружині", - віджартовується спортсмен.

ЕКОЛОГИ ПРОТИ. Єдиними супротивниками Prime Yalta Rally Червоненко вважає природоохоронні служби. Ті відповідають любителям автоспорту взаємністю. "З одного боку, ми розуміємо, що вони роблять хорошу рекламу Криму. З іншого, було б краще проводити такі заходи десь в степовій зоні, щоб не шкодити навколишньому середовищу", - вважає президент кримської асоціації "Екологія і світ" Віктор Тарасенко . Втім, конкретних даних про негативний вплив гонок на природу ПБК у екологів немає. Такі дослідження коштують дорого і тому не проводяться.

Тетяна Берегова

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.