Навигация
Реклама
Реклама

Молодіжні готелі Греції

  1. вибираємо напрям
  2. Батькам і дітям


Незважаючи на наявність старожитностей, в буквальному сенсі слова, на кожному кроці, Греція здобула славу країни, цілком слушною і для молодіжного відпочинку. Уміло поєднуючи багатовікові традиції і сучасні здобутки туристичної індустрії, жителі балканської республіки ніколи не залишаються без гостей, а молодіжні готелі Греції - без постояльців.

вибираємо напрям

Дуже добре відпочити в компанії однолітків і однодумців молоді люди можуть практично на будь-якому грецькому курорті, але деякі місця все ж підходять для цього особливо ідеально:

  • Острів Крит - це не тільки синє море і білий пісок пляжу, а й кілька курортів, де вважають за краще відпочивати туристи до тридцяти. Наприклад містечко Херсоніссос славиться дискотеками, барами, гучними пляжними вечірками і унікальними можливостями для активного відпочинку. Молодіжні готелі Греції на цьому курорті розташовані поруч з морем, але і центри розваг знаходяться в безпосередній близькості від готельної зони. Номери в 2 * і 3 * готелях Херсоніссос цілком доступні за ціною, а сервіс хоч і не назвеш ідеальним, але він цілком влаштовує невибагливу студентську публіку.
  • Ханья на Криті не тільки славиться пляжними вечірками, а й має цілком серйозну репутацію курорту, де можна вивчити грецьку мову. Якщо навчання в літні плани мандрівника не вписується, в молодіжних готелях Греції в Ханьї є можливість відірватися на всі сто. Вдень гості міста приймають сонячні ванни, занурюються з аквалангом або насолоджуються водними гірками в аквапарку, а вночі десятки дискотек і нічних клубів пропонують запальні програми на сучасних танцполах в компанії кращих діджеїв країни.
  • Село Фаліракі на Родосі може похвалитися далеко не сільським рівнем організації відпочинку молоді. Вночі вона перетворюється на величезний клуб під відкритим небом, де кожен пляжний готель пропонує власну програму відпочинку. Днем на Родосі популярні віндсерфінг, теніс і гольф, благо вітер, корти і поля тут - найдостойнішого якості.

Батькам і дітям

Молодіжні готелі Греції, найбільш підходящі для сімейного відпочинку з малюками, неважко знайти на острові Корфу. Тут немає кусючих комах, а температура повітря навіть в розпал літа трохи нижче, ніж на інших курортах країни. Пляжі найпівнічнішого з Іонічних островів піщані, вхід у воду досить пологий, а більшість готелів має дитячу кімнату і пропонує послуги няні.
Другий у світі за величиною басейн зі штучними хвилями аквапарку Water Village - предмет гордості Корфу і особлива радість для молоді і туристів з дітьми. Величезна кількість водних атракціонів аквапарку не дасть занудьгувати навіть самим вибагливим юним мандрівникам.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 10.09.2015


фотографії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.