Навигация
Реклама
Реклама

«Роза Хутір» vs «Горки Місто»: куди відправити туристів?

  1. Інфраструктура і траси
  2. Готелі на висоті і не тільки
Курорти Червоної Поляни готуються до гірськолижного сезону, головною сенсацією якого стане єдиний скі-пас на всі зони катання.Для туристів це відкриє необмежені можливості і свободу пересування.Туроператорам нововведення значно спростить механізм продажу турів в Сочі цієї зими.А їх роздрібним партнерам залишиться тільки як слід вивчити специфіку курортів і варіанти розміщення для своїх туристів.Разом з директором сочинської філії Національного туроператора Алеан Дмитром Лихоманова розберемося, чим відрізняються один від одного курорти «Горки Місто» і «Роза Хутір».

Інфраструктура і траси

«Роза Хутір» не дарма вважається найбільшим гірськолижним курортом Росії і три роки поспіль визнається виданням World Ski Awards кращим російським курортом для катання на гірських лижах. Олімпійське спадщина пішло на користь цього місця і його іміджу - сюди їдуть туристи не лише з усієї Росії, курорт дуже популярний у іноземців. Своїм зовнішнім виглядом він чимось нагадує французькі Альпи, маленький куточок Європи на півдні Росії. На «Роза Хутір» знайдуть собі місце всі - і суперпрофесіонали, і новачки: вибір трас величезний.


А в минулому році тут відкрився найдовший схил в Сочі - керівництво «Роза Хутір» вперше розтягнуло катання на іншу сторону гори з видом на море. Звичайно, така популярність має свою зворотну сторону - в пікові дати можуть бути черги на підйомник. Тому якщо туристи хочуть встигнути більше, запропонуйте їм розміститися на верхньому рівні, в безпосередній близькості до гірськолижних трас.

На тлі «Троянди Хутір» «Горки Місто» - компактний курорт Червоної Поляни, що є його перевагою. Тут досить трас для тих, хто вже вміє кататися і впевнено стоїть на гірських лижах. Для новачків курорт відкрив гірськолижну школу. Втім, з введенням єдиного скі-пасу про різноманітність спусків можна не турбуватися. При цьому курорт дає своїм гостям додаткову можливість заощадити - при розміщенні в готелях «Горки Місто» туристи отримають 20% знижки на скі-пас. Колосальна економія, особливо для великої родини.

Колосальна економія, особливо для великої родини

Багато хто порівнює «Горки Місто» з центром Москви, і в цьому є частка правди. Та й 80% публіки тут приїжджають зі столиці. Вся інфраструктура курорту створена для того, щоб спростити і зробити доступнішою відпочинок: великий торговий центр з брендовими магазинами, супермаркет, ресторани і більш бюджетні кафе, аквапарк. Навіть ярмарок на нижньому рівні нагадує схожі різдвяні ярмарки в Москві. Тому і публіка приїжджає сюди більше сімейна, статечна, тоді як на «Роза Хутір» їдуть спортсмени-одинаки і молодь. Втім, обидва курорту прагнуть до деякої універсальності і створюють умови для будь-якої категорії туристів.

Готелі на висоті і не тільки

«Роза Хутір» і «Горки Місто» пропонують своїм туристам розміщення як на нижньому, так і на верхньому рівнях. І там і там є готелі, які працюють під брендами світових ланцюжків, і є лише послуги об'єкти з більш демократичними цінами. Розкид цін теж невеликий - конкурентна боротьба пішла на користь туристам і їхніх гаманцях. Розміщення в «високий» сезон обійдеться від 3 500 до 20 000 рублів на людину. Що рекомендувати своїм клієнтам?

Якщо клієнти хочуть жити в безпосередній близькості від підйомника і не обмежені засобами, рекомендую звернути їх увагу на «Редіссон Роза Хутір» 5 *. Більш бюджетні варіанти розміщення на нижньому рівні курорту, в Долині, також представлені світовими брендами - це «Парк Інн» 4 *, «Голден Тюліп» 4 * і «Меркюр» 4 * (єдиний готель на нижньому рівні з критим басейном). Великою популярністю в «Роза Хутір» користуються «Азимут Фрістайл» 3 * та «Тюліп Інн» 3 *.

Піднімаємося вище. Готелі рівня «Роза Плато» (верхнього рівня) до мережевих гігантам відношення не мають, але це пішло їм тільки на користь. Особлива атмосфера європейських Альп панує в котеджах «Роза Шале» з вітальнями з каміном, саунами і японської лазнею «офуро». Якщо клієнти хочуть якийсь час витратити не тільки на гірські лижі, розкажіть їм про можливості «Роза Спрінгз» - це поки єдиний бальнеологічний центр в Червоній Поляні з власним медичним і діагностичним центрами. З'явиться на «Роза Хутір» і готель з відкритим басейном, що підігрівається, відкриття готелю «Грін Флоу» заплановано на 21 грудня. Молодь, яка приїжджає на курорт, любить зупинятися в «Райдерз Лодж» і «Роза Скі Інн» - економічні варіанти розміщення в крокової доступності від підйомника.


Що ми можемо запропонувати своїм туристам на курорті «Горки Місто» ? На нижньому рівні рекомендуємо розміститися в «Сочі Марріотт Червона Поляна» 5 * - готель для вимогливого клієнта, відповідає вимогам твердої «п'ятірки», а у вартість проживання включено користування СПА-комплексом, закритим і відкритим (підігрівається) басейнами. Крім того, з «Марріотт» є прямий вхід в Сочі Казино. Більш демократичний варіант розміщення на нижньому рівні курорту - «Горки Плаза» 3 *, однаково зручно розташований недалеко від підйомника і від всієї інфраструктури «Гор». На верхньому рівні курорту, а точніше, на висоті 960 м Алеан може запропонувати своїм туристам три зарекомендували себе «п'ятірки»: «Горки Готель» (з можливістю виходу до траси на лижах прямо з готелю), «Горки Готель Сьютс» і «Ріксос Червона Поляна Сочі ».


Зверніть увагу на готелі категорії 4 *, які нітрохи не поступаються своїм старшим товаришам: це «Горки Панорама» з власним СПА-комплексом та басейном, «Горки Гранд», розташований в безпосередній близькості від підйомника, і «Долина 960», дизайнерські інтер'єри якого виконані в стилі поп-арт.

По всіх перерахованих вище готелям у АЛЕАНА є гарантована квота місць на зимовий сезон і новорічні свята. Більш того, ми забезпечимо моментальне підтвердження по всіх об'єктах розміщення. Детальніше про пропозиції гірськолижного відпочинку в Червоній Поляні дивіться на сайті Національного туроператора АЛЕАНА. І - якщо хочете заощадити і зайняти кращі місця - поспішайте бронювати .

На правах реклами

Ілюстрація HotLine.travel

Що рекомендувати своїм клієнтам?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.