Навигация
Реклама
Реклама

Escuela Montalban - Іспанська і катання на гірському велосипеді

Гранада

оточена зачаровують гірськими ланцюгами і декількома природними заповідниками. На наших турах по гірському велосипеду Ви зможете відкрити для себе дивовижні ландшафти і багату культуру провінції Гранада.

Протягом напівденного туру ми піднімемося над містом в найулюбленіше місце місцевих велосипедистів. Потім ми спустимося в район печер в Сакромонте, де є безліч клубів Фламенко і барів тапас (місцеві закуски) а також чудові види на палац Альгамбра.

Інша поїздка на гірському велосипеді буде проходити по одним з найкрасивіших ландшафтів в Сьєрра-Неваді. Ми проїдемо одну з найвищих вапнякових гір Тревенке і продовжимо підніматися до Лос Пойос (Los Poyos) в Моначиль і місця панорамного вигляду міста Гранада, а також до околиць гірських ланцюгів Сьєрра і легендарного Піко де Велета (Pico de Veleta). Потім ми повернемося назад в місто по шляху Каміно де лос Неверос (Camino de los Neveros).

Третій варіант для Напівденна поїздки на гірському велосипеді - це тур по природному парку Сьєрра де Уетор - молодшому брату Сьєрра Невади. У цьому парку Вас чекають кращі види високих гірських ланцюгів Сьєрра і їх північній частині, яка покрита снігом більшу частину року. Наш місцевий гід є експертом по супроводу гірських велосипедистів, який зробить цю екскурсію незабутньої. Після закінчення туру Ви можете пройти релаксуючу програму, відвідавши арабські лазні, де Вас чекають басейни з теплою водою, масаж і відпочинок на підігрівається кам'яній плиті. Після цього освіжаючого заходи Ви можете продовжити свою програму в місцевих барах з смачними закусками тапас і вином.

Заняття маунтинбайком: на додаток до загального курсу іспанської - 2 дня катання на гірському велосипеді в тиждень.
Розмір групи: від 1 до 2 студентів; якщо дві людини реєструються на той же самий курс, кожен отримує знижку в 20%.
Рівні: всі рівні.
Дати початку: щопонеділка.
Тривалість: від 1 до 2 тижнів.
Розклад: вівторок та четвер з 14.00 до 20.00

Маунтінбайк 175 € / тиждень

Маунтінбайк 175 € / тиждень

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.