Навигация
Реклама
Реклама

Представник Алтайського краю бере участь в Міжнародному фестивалі авторської пісні «Гірське Ехо-2013» в Казахстані

1 вересня 2013 р

Протягом трьох років молоді таланти з Алтайського краю беруть участь в Міжнародному фестивалі авторської пісні «Гірське Ехо» в Алмати. В цьому році регіон на конкурсі представить переможець Всеросійського молодіжного фестивалю авторської пісні «Золота струна-2012» (м Барнаул) Геннадій Титов з Усть-Калманского району. Молодий автор-виконавець планує виконати пісні власного твору, присвячені малій Батьківщині.

Творчі контакти між Алтайським краєм і Алмати почали активно розвиватися після відвідування делегацією з цього регіону Міжнародного молодіжного форуму «АТР-2011. Алтай. Точки Роста ». «Серед учасників майданчика« Творчий процес - ділове середовище »був наш співвітчизник родом з Алтайського краю, організатор і голова оргкомітету бардівського фестивалю Володимир Гусар. Незабаром утворився творчий союз з керівником Алтайській громадської організації «Спілка молодих активістів» Тетяною Скорюпін, яка є директором фестивалю авторської пісні «Золота струна», що проходить в Барнаулі », - розповіли в управлінні Алтайського краю щодо забезпечення міжнародних і міжрегіональних зв'язків .

Участь у фестивалі «Гірське Ехо-2013» організовано в рамках реалізації ВЦП «Підтримка і розвиток зв'язків зі співвітчизниками за кордоном» на 2012-2014 роки з метою розвитку культурних зв'язків зі співвітчизниками, що живуть в Казахстані, а також знайомства з творчим потенціалом Алтайського краю.


1 вересня 2013 р   Протягом трьох років молоді таланти з Алтайського краю беруть участь в Міжнародному фестивалі авторської пісні «Гірське Ехо» в Алмати

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.