Навигация
Реклама
Реклама

Альпи на блюдечку: як вибрати гірськолижний курорт

компанія PAC Group , Яка очолює рейтинг туроператорів з гірських лиж *, напередодні сезону підготувала інфографіку, яка допоможе турагентам зорієнтуватися в різноманітті альпійських курортів і вибрати той, який найкраще підійде їх клієнтам.

Отже, що кому рекомендувати в Альпах і на яку ціну можна розраховувати? Відтепер в пошуках відповідей не потрібно нишпорити по всьому Інтернету. Фахівці туроператора PAC Group систематизували всю інформацію у вигляді двох таблиць, піднісши її, так би мовити, на блюдечку.

Для початку визначтеся, на який бюджет розраховувати.

У таблиці «Вибираємо тур за ціною» всі наявні пропозиції розділені на три класи - економ, середній і VIP. У кожному з них вказані критерії вибору курорту і готелю, які важливі саме для цієї цільової групи. Шпаргалку з курортами і ціновими орієнтирами по чотирьом альпійським країнам можна роздрукувати і покласти на робочий стіл, а все пропозиції туроператора ви знайдете на промостраніце «Вибираємо Альпи з PAC Group» .


Якщо туристи точно знають, чого вони хочуть від відпочинку, правильно зорієнтуватися у виборі курорту допоможе ще одна таблиця - «Вибираємо тур по інтересам». У ній представлені рекомендовані варіанти для сімей з дітьми, компаній друзів, а також найбільш досвідчених лижників і сноубордистів.

Пропозиції охоплюють чотири альпійські країни і також розділені на три групи - від економ до VIP.

Пропозиції охоплюють чотири альпійські країни і також розділені на три групи - від економ до VIP

Повний перелік рекомендованих варіантів гірськолижного відпочинку в Австрії, Франції, Італії та Швейцарії дивіться на промостраніце «Вибираємо Альпи з PAC Group» . Ми знаємо, що можна запропонувати вашим клієнтам, - в Альпах для PAC Group немає нічого неможливого.

* PAC Group - лідер рейтингу переваг співпраці з туроператорами гірськолижного ринку за версією «БАНК» (№ 1 по Італії, Австрії, Франції за підсумками сезону 2015/2016).
На правах реклами

Отже, що кому рекомендувати в Альпах і на яку ціну можна розраховувати?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.