Навигация
Реклама
Реклама

Банско


Загальна інформація: Банско один з найбільших і найпривабливіших гірських курортів Болгарії. Протягом минулих років він став найкращим сучасним гірськолижним курортом. Банско знаходиться біля підніжжя величного Пірінськіх гірського масиву, в 160 км від Софії.
Банско - чарівний невелике містечко, в якому розміщення передбачено як в шикарних нових готелях, так і в невеликих і недорогих, затишних пансіонах і апартаментах. Городок вражає своєю чарівною природою в поєднанні зі своєю історією, традиціями і культурою, і сучасною системою трас і підйомників.
Історія і культура: У Банско є близько 150 культурних і історичних пам'ятників. Ви можете побачити фракійські могили і безліч археологічних знахідок з давніх часів. У період болгарського Ренесансу Банско став культурним, ремісничим і торговим центром. Багато з ремесел і традицій збережені в музеї, який об'єднує в собі типові болгарські будинку, роботи болгарських ремісників і художників. Серед визначних пам'яток з національною цінністю - це церква «Св. Трійці »з дзвоном і вишкою, церква« Успіння Богородиці », будинок-музей великих болгарських особистостей, поетів і артистів. Відомі болгарські особистості народилися в Банско, як наприклад, Паїсій Хилендарський, з якого почався болгарський Ренесанс. Він написав «Історію Славяноболгарскую» (перша болгарська історія) в1762 р У центрі міста знаходяться вдома значущих болгарських історичних особистостей Неофіта Рильського, великого поета Нікола Вапцаров і інші.
Лижі і джаз: Банско - місто з міжнародним туристичним значенням. Гірськолижні траси пропонують відмінні умови для лижного спорту та будь-яких інших видів зимового спорту. Таким чином, Банско стає найкращим лижним центром в Болгарії. Загальна довжина маркованих трас становить 65 км.
Над містом, на північних схилах Пірінськіх гір розташовані 3 лижних району Бансько: найвищий - Шилігарніка (1700 -2500м) - тут знаходяться траси, на яких проводяться змагання зі слалому і гігантського слалому. Другий, більш низький - Чалін Валог (1100-1600м) - тут траси для початківців лижників (обслуговується 2-мя підйомниками). Третій лижний район - Биндерішка поляна. Її траси призначені для бігу на лижах загальною довжиною 5 км.
Любителі гірських лиж і сноубордисти вибирають Банско ще й тому, що тут найтриваліший гірськолижний сезон в Болгарії, рясні снігопади і стійкий сніговий покрив. Природному подовженню гірськолижного сезону служать і сучасні снігові гармати, які за допомогою нових технологій можуть підтримувати траси і при температурі + 5С.
Перший парк для сноубордеров на Балканському півострові знову ж розташований на схилах гір Банско. У Вашому розташуванні підйомник, який веде свій початок з Банско і відвезе Вас на будь-який схил гори.
У будь-який час року місто Банско переповнений туристами. По закінченню зимового сезону, який триває з грудня по травень, починається літній. Тоді Ви можете насолодитися літнім відпочинком та іншими видами діяльності, такими як піший туризм, гірський велоспорт, екстремальні пригоди, кінна їзда і інші. Тиждень традицій Банско в травні і фестиваль джазової музики в серпні - найважливіші культурні події в місті, які збирають тисячі відвідувачів.
Бари і ресторани: У Банско є близько 200 болгарських ресторанчиків (так званих «механа») в національному Банско стилі, де Ви можете скуштувати делікатеси традиційної болгарської та місцевої кухні, відмінні вина, послухати наживо народну музику і потанцювати народні болгарські танці (так звані « хору »). Для тих, хто не проти повеселитися цілу ніч в Банско є багато нічних клубів. У Банско Вас всюди люб'язно зустрінуть і створять атмосферу затишку і комфорту.
Зимовий спорт: Банско став улюбленим місцем болгарських та іноземних лижників, сноубордистів і альпіністів.
- Висота над рівнем моря - 935 м.
- Висота над рівнем моря лижних трас - 1100-2500 м.
- Найвища точка спуску - 2500 м.
- Траси: сині - 4, червоні - 9, чорні - 2
Найдовша траса - 2,6 км.
Марковані траси - 14 км.
Траси для бігових лиж - 8 км.
- Підйомники: гондольний - 1, крісельні - 5, бугельні - 6, дитячий - 10.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.