Навигация
Реклама
Реклама

Червоне озеро - гірськолижний курорт в Коробицино

 1. Як дістатися
 2. Гірськолижний сезон в «Червоному озері»
 3. Траси «Червоного озера»
 4. Вартість послуг в «Червоному озері»
 5. Де зупинитися
 6. Відео відкриття сезону в «Червоному озері»

Гірськолижний курорт «Червоне озеро» в Коробицино був відкритий в кінці 1990-х. Завдяки цікавому ландшафту комплекс відразу став сподобався багатьом лижникам і сноубордистам, які навчаються кататися. Протяжність трас і несильний ухил створюють ідеальні умови для катання, в яких можна з легкістю навчитися екстремальним видам спорту. Гірськолижний курорт «Червоне озеро» в Коробицино був відкритий в кінці 1990-х

Пізніше кількість трас стало рости, відповідно підвищувався і рівень складності. В «Червоне озеро» почали приїжджати вже не тільки новачки, але і професіонали. В даний момент траси сертифіковані міжнародним стандартом FIS.

Особлива увага приділяється рівню безпеки. Адже на трасах регулярно проходять змагання з фрістайлу від Першості Росії до Кубка Європи.

Як дістатися

Курорт знаходиться в 90 кілометрах від Санкт-Петербурга в центральній частині Карельського перешийка. Своє ім'я він отримав за географічною ознакою - адже курорт розкинувся на горі Крута поруч з озером Червоне, розташованому недалеко від курорту Коробіцина , Де розташувалося ще два гірськолижні курорти - Золота долина і Сніговий.

Якщо ви припускаєте поїздку на автомобілі, то вам потрібно рухатися у Виборзькій трасі, повернути на Первомайське і доїхати до Підгір'я. Там вам потрібно буде повернути праворуч, в бік Мічурінського. Проїхавши Коробіцина, вам потрібно рухатися по трасі ще близько кілометра, а потім взяти лівіше, в гору.

Дорога на електричці займе, звичайно, більше часу і зажадає пересадки. Вам потрібно буде сісти на Фінській вокзалі на електричку до станції Сосново. На вокзалі в Сосново потрібно пересадка на автобус №645 або №646. Дорога від Сосново займе приблизно 70 хвилин. Вийти з автобуса слід не доїжджаючи до Коробіцина.

Також доїхати до курорту можна і на одному з автобусів. Від станції метро Парнас ходить автобус №К898 (квитки на нього потрібно купувати в касі заздалегідь). А від станції метро Дев'яткіна відходить автобус №897, квиток на нього ви можете придбати на місці.

Гірськолижний сезон в «Червоному озері»

«Червоне озеро» - безумовно унікальний гірськолижний курорт в Центральній Росії, тому що відпочивати туди приїжджають в будь-який час року. Це пов'язано з наявністю поруч великого водоймища, яке дозволяє відмінно відпочити влітку. Комусь подобається засмагати на пляжі, а от багатьом екстремалам полюбилися стрибки з трампліну в воду. Родзинка цієї розваги в тому, що стрибки проходять на лижах чи сноуборді.

Але, звичайно, найбільшою популярністю користується зимовий сезон. Залежно від погодних умов, сезон відкривається в жовтні або листопаді. Якщо температура підходяща, то рясні снігопади не потрібні - система штучного засніження відмінно справляється з цією роботою. Закінчується сезон зазвичай в березні, іноді на початку квітня.

Щоб перед поїздкою не переживати про наявність снігу на схилах, ви можете по веб-камері на офіційному сайті курорту подивитися стан схилів. На курорті «Червоне озеро» в Коробицино встановлено дві веб-камери - одна показує вид на основний схил знизу, а друга вид на схили зверху гори.

Траси «Червоного озера»

У гірськолижному курорті Червоне озеро передбачено 13 трас, які підходять як для новачків, так і для досвідчених спортсменів.

У гірськолижному курорті Червоне озеро передбачено 13 трас, які підходять як для новачків, так і для досвідчених спортсменів

В даний момент на курорті є 2 зелених траси для новачків:

 1. кулуар
  Траса довжиною 1050 метрів ідеальна для новачків своїм пологим спуском і невеликим ухилом. Варто відмітити, що перепад висот на трасі 110 метрів, але він не сильно відчувається на такий великий протяжності. Ця траса підходить для навчання і відпрацювання прийомів катання.
 2. Дитячий схил
  Ця невелика траса підходить дітям і початківцям. Довжина траси всього 100 метрів, перепад висот 10 метрів. Поруч розташований безкоштовний підйомник.

Також на курорті розташовані червоні траси для більш досвідчених відпочиваючих.

 1. основний схил
  Одна з найдовших трас курорту (750 метрів). Траса починається крутим спуском - ухил досягає 18 градусів, а закінчується досить пологим. Загальний перепад висот на спуску - 120 метрів.
 2. скікрос
  Цей спортивний схил підвищеної складності досить звивистий і підходить тільки для досвідчених лижників і сноубордистів. Довжина траси 800 метрів, в нижній частині траса розходиться на 2 схилу. Перепад висот - 120 метрів.

Всі чорні траси підходять тільки для професіоналів.

 1. слалом
  Ця траса з перепадом висот в 85 метрів при довжині всього 350 метрів підходить тільки для тих, хто впевнено тримається на лижах чи сноуборді.
 2. Траси з даху готелю
  Дві траси починаються прямо з даху і тривають 350 метрів (кожна). Таке веселощі зможуть дозволити собі тільки професіонали, оскільки рельєф спуску складний і непередбачуваний.
 3. слалом 2
  Довжина цієї звивистій траси 350 метрів, при цьому перепад висот сягає 85 метрів.
 4. Могул
  Могул передбачає спуск з гори по засніжених купинах з обов'язковим виконанням акробатичних стрибків на час. Це єдина в регіоні могул-траса. Довжина її становить 300 метрів, а різниця висот сягає 85 метрів.
 5. лижна акробатика
  Ще одна траса, на якій проводяться змагання. Вона являє собою цілий комплекс: гора розгону, платформа з різноманітними трамплінами та досить крутий спуск приземлення.
 6. Сноупарк Слоуп-стайл
  Ця траса не залишить байдужим жодного любителя екстриму. Всі 650 метрів довжини наповнені різноманітними елементами для виконання стрибків і трюків. Перепад висот в 120 метрів тільки підсилює відчуття.

Також на території гірськолижного курорту розташовані 2 траси, цікаві як новачкам, так і професіоналам:

 1. Траса бігових лиж, довжина якої становить 3000 м, розташована в лісовій місцевості.
 2. Траса Дикі ватрушки
  Тюбінгового траса довжиною 70 метрів, спуск на якій порадує і дітей і дорослих. З перепадом висот в 12 метрів.

До початку спусків гостей доставляють три бугельні витяги, один парнокрісельна і один безкоштовний «Baby Lift».

Вартість послуг в «Червоному озері»

Ціни на підйомники в будні дні значно відрізняються від цін в вихідні та святкові дні Ціни на підйомники в будні дні значно відрізняються від цін в вихідні та святкові дні. Не змінюється тільки ціна на один підйом - 150 рублів, вона єдина для всіх.

У будні дні за годину користування підйомником доведеться заплатити 400 рублів, за 2 години - 600 рублів, за 3 - 700 і так далі. Повний день буде коштувати 1300, абонемент на 2 дні - 2200, а ось п'ять днів катання вийдуть всього в 3500 рублів.

Дітям до 12 років і пенсіонерам старше 60 відпочинок вийде трохи дешевше. Так один годину катання в будній день коштує 300 рублів, 2 - 450 рублів, 3 - 500 рублів, 4 - 600 рублів і т.д. Абонемент на день і на 2 дні за ціною не відрізняються - 1700 рублів, а 5 днів можна кататися за 2400.

У вихідні дні вартість помітно збільшується. Для звичайного дорослого ціна години зростає до 650 рублів 2 години стоять 900 рублів 3 години - 1000, 4 - 1100 і т.д. За цілий день потрібно буде віддати 1800 рублів, а за 2 дні - 3000 рублів.

Пільговим категоріям і в вихідні дні надають знижку: 1 година - 450 рублів, 2 години - 600, 3 - 700, 4 - 800, 5 - 900 рублів, 6 - 1000 рублів. Один день варто для них 1200 рублів, а два дні - 2000 рублів.

На курорті «Червоне озеро» існують різні абонементи на користування підйомниками, в тому числі і сімейні, які підходять тим, хто збирається проводити в ГЛК весь сезон.

Ціни на прокат інвентарю також безпосередньо залежать від дня відпочинку.

У будні дні оренда дорослого сучасного гірськолижного комплекту (модель 2014-2015 року) буде коштувати 500 рублів за годину, 700 рублів за 2 години. Кожна наступна година додасть по 100 рублів до підсумкової суми. Сноубордический комплект такого ж класу здається в оренду на таких же умовах.

У святкові та вихідні дні ціна на прокат зростає: оренда ідентичного костюма сучасної моделі буде коштувати 600 рублів за годину і 800 за 2, але кожна наступна година тарифікується на колишніх умовах - 100 рублів У святкові та вихідні дні ціна на прокат зростає: оренда ідентичного костюма сучасної моделі буде коштувати 600 рублів за годину і 800 за 2, але кожна наступна година тарифікується на колишніх умовах - 100 рублів.

Дитячий гірськолижний комплект на курорті «Червоне озеро» буде коштувати в будній день 350 рублів за годину і 550 за 2 години, а у вихідні 450 і 650 рублів відповідно.

Дитячий сноуборд комплект обійдеться трохи дорожче: 450 рублів за годину, 650 рублів за 2 години в будній день. У вихідний же - 550 за годину і 750 рублів за 2 години.

Де зупинитися

Розвинена інфраструктура курорту дозволить не тільки відмінно провести час, катаючись, але і відмінно відпочити після катання. Якщо вас хвилюють комфортні умови проживання, то краще забронювати номер заздалегідь.

Котеджі Котеджі

Чудове розташування котеджів прямо на території курорту «Червоне озеро» дозволить не витрачати час і гроші на поїздки.

Ви зможете вибрати найбільш підходящий вам котедж, так, наприклад, затишний будиночок на двох коштує від 3000 рублів за добу. Телефон для бронювання: +7 (812) 960-0-960

Санаторій «Червоне озеро» Санаторій «Червоне озеро»

Якщо вам більше подобаються великі будівлі, то вибирайте готельні номери санаторію «Червоне озеро». Тут ви зможете пройти програму з оздоровлення та відвідати Spa-центр.

Номер підвищеної комфортності на двох коштуватиме 2500р на добу в будні дні, а у вихідні 3000 рублів. Телефон санаторію: +7 (812) 425-30-38

Відео відкриття сезону в «Червоному озері»

Пропонуємо вам подивитися відео з нічного катання на гірськолижному курорті «Червоне озеро», де ви зможете оцінити якість схилів і засніження.

Гірськолижний курорт «Червоне озеро» не просто так став одним з найпопулярніших місць для лижників і сноубордистів Ленінградської області. Цей курорт постійно росте і розвивається, щороку дивуючи своїх гостей сучасними і цікавими розвагами.

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні інформацією про найбільш зручних і бюджетних способах розміщення, нею можна поділитися в коментарях. Також, чекаємо від вас відгуків - вони допомагають тим, хто хоче відпочити тут вперше.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.