Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижна екіпірування й спорядження для дитини

 1. Що ж потрібно для комфортного і безпечного відпочинку на гірськолижному курорті?
 2. Види гірськолижних костюмів для дітей
 3. Що вибрати: комбінезон або роздільну куртку зі штанами?
 4. Як правильно одягнути дитину, щоб він не замерз?
 5. Рукавиці, рукавички і лижні рукавички, шкарпетки

Привіт, друзі!

Якщо вам і вашій дитині подобається активний зимовий відпочинок з неодмінним катанням на санках і лижах або просто перекидання в снігу, то цей пост для вас.

Сьогодні поговоримо про те, як правильно одягнути дитину і що потрібно придбати, вирушаючи на європейський гірськолижний курорт або просто покататися на пару днів на одному з підмосковних схилів .

Що ж потрібно для комфортного і безпечного відпочинку на гірськолижному курорті?

В першу чергу - це відповідна для цього випадку одяг.

Краса і практичність - це основні критерії при виборі будь-якого одягу для дітей. У нашому випадку зручна, тепла і надійна одяг, придатна як для катання на лижах, так і просто для гуляння - це гарантія безпеки вашої дитини.

Звичайно ж, можна кататися і в одязі, придбаної в спортивних або дитячих магазинах, яку зазвичай носять діти взимку. Але, погодьтеся, цей одяг все-таки не пристосована для активного відпочинку: діти в ній швидко потіють і замерзають.

А замерзлий дитина - це нещасна дитина. До того ж переохолодження загрожує захворюванням. І тоді вже прощавай, відпочинок!

І тоді вже прощавай, відпочинок

Види гірськолижних костюмів для дітей

Дитячі гірськолижні костюми бувають двох видів: snowsuits - комбінезон або salopettes - лижні штани і лижна куртка з тієї ж тканини і того ж кольору.

Якісний одяг шиють зі спеціальної тканини, що не промокає зовні і не продувається і перешкоджає ковзанню при падінні. При цьому шкіра добре «дихає» і під одягом зберігається тепло тіла. В такому одязі дитина ніколи не спітніє і не замерзне.

Що вибрати: комбінезон або роздільну куртку зі штанами?

Це, перш за все, ваш вибір.

Лижний костюм у вигляді комбінезона, як правило, тепліше, ніж роздільна куртка і лижні штани, і сніг не потрапляє всередину при падінні. але:

 • проблема в тому, що дитині складно сходити в туалет на зупинках;
 • з комбінезона діти виростають набагато швидше;
 • костюм з двох частин більш функціональний. Можна носити куртку і штани окремо і не тільки під час катання на лижах;
 • куртку можна зняти, якщо стало жарко.

До того ж сучасні якісні куртки і лижні штани зі спеціальними пристосуваннями захищають від попадання снігу всередину так само ефективно, як і комбінезон.

Якщо у вибраній вами моделі брюки з високою спинкою (зазвичай на лямках), то до них можна придбати куртку коротший. У варіанті з брюками по пояс, краще підійде довга куртка.

У варіанті з брюками по пояс, краще підійде довга куртка

Як правильно одягнути дитину, щоб він не замерз?

Існує певна послідовність, перевірена на практиці:

 • Самий нижній шар - бажано спеціальну білизну (дитячу термобілизну), яке відводить від тіла вологу і зберігає його сухим в холодну пору року або під час активного відпочинку. Звичайне білизна з бавовни з цим завданням не справляється;
 • Середній шар відповідає за збереження тепла. Можна скористатися теплою вовняною светром, але краще підходить одяг з флісу (в цьому випадку краще зберігається тепло тіла, при цьому тканина не промокає, пропускаючи вологу від термобілизни);
 • Верхній шар - безпосередньо сам лижний костюм.

Якщо до цього ще додати теплу шапку, шкарпетки, хороші рукавиці, рукавички або спеціальні лижні рукавички - вважайте, що ваша дитина якісно і надійно захищений від переохолодження і простуд.

Рукавиці, рукавички і лижні рукавички, шкарпетки

Все це необхідно, щоб захистити від морозу і вітру руки. Для малюків добре підійдуть теплі рукавички або рукавиці на гумці, простягнутою через рукава. Так дитина гарантовано не втратить свої рукавиці.

Для дітей старшого віку - хороші лижні рукавички з гумкою на зап'ясті. Ці спеціальні рукавички не тільки врятують руки дитини від холоду, але і можуть захистити їх при падінні.

Щоб ноги дитини завжди були в теплі, купите спеці

Що ж потрібно для комфортного і безпечного відпочинку на гірськолижному курорті?
Як правильно одягнути дитину, щоб він не замерз?
Що ж потрібно для комфортного і безпечного відпочинку на гірськолижному курорті?
Що вибрати: комбінезон або роздільну куртку зі штанами?
Як правильно одягнути дитину, щоб він не замерз?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.