Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижна Росія та СНД взимку 2016/17: курорти з їхніми плюсами і мінусами

  1. Шерегеш
  2. Домбай
  3. Приельбруссі
  4. Алтай (Белокуриха)
  5. Абзаково і Банне
  6. Грузія
  7. Вірменія

Офіційний початок зими знаменує собою старт гірськолижного сезону не тільки на зарубіжних, але і на багатьох російських курортах. «Вісник АТОР» з'ясував, які гірськолижні курорти пропонують цієї зими туроператори.

Найпопулярнішим зимовим, як і, втім, і літнім, напрямком в Росії є Сочі, констатують туроператори. Після проведення тут Зимових Олімпійських ігор в 2012 р інтерес до регіону на внутрішньому ринку зріс в геометричній прогресії. На гірськолижні курорти Сочі їдуть не тільки за сучасною інфраструктурою і упорядкованими спусками, але і з екскурсійними цілями - більшості туристів цікаво подивитися те, про що так багато говорять в ЗМІ. На користь Сочі зіграв і ряд непрямих факторів. Таких, наприклад, як ослаблення рубля щодо світових валют і переорієнтацію туристів з зарубіжних на російські напрямки.

Експерти погоджуються, що Сочі - мабуть, самий облаштований російський гірськолижний регіон. Однак, далеко не єдиний. «Вісник АТОР» з'ясував, які ще гірськолижні курорти пропонують цієї зими туроператори, ніж вони примітні, які їхні особливості і, головне, які ціни діють на тури в ці регіони.

Шерегеш

(Тур можна купити у TUI Russia)

Знаходиться в Кемеровській області. Найближчий аеропорт - Новокузнецьк (близько 170 км).

Найближчий аеропорт - Новокузнецьк (близько 170 км)

«На курорті Шерегеш упорядкована, комфортна і добре продумана інфраструктура. Курорт затребуваний молоддю, тому що життя там наповнена різними святами і фестивалями. Також курорт вважається меккою фрірайду, так як позатрасове катання тут можливо прямо у підйомника. У квітні проходить головна культурна подія Шерегеш - музичний фестиваль «Грілка Фест», також на курорті побудований найбільший сноупарк країни - Quicksilver, де є всі умови для катання професіоналів і початківців райдерів. У кожній зоні катання свої підйомники, школи катання, кафе, пункти прокату. На курорті досить велика кількість сучасних готелів різних категорій », - розповідають в компанії TUI Russia .

Курортні: Тривалий трансфер від найближчих аеропортів і досить сильні морози на курорті в певний період.

Переваги Шерегеш: Це курорт з найдовшим гірськолижним сезоном - з середини листопада до середини травня, з гірками різного рівня складності, включаючи траси для любителів фрірайду. На курорті хороша інфраструктура і продумано все для комфортного відпочинку, навіть з дітьми.

Ціни.

У туроператора TUI Russia тур на 2 дорослих (7 ночей, готель рівня 3 *, сніданки, страховка (спорт, лижі) в пік сезону на новорічні свята можна купити від 42 000 руб. Дешевше буде в квітні, коли сезон в Шерегеше ще в розпалі - від 18 000 руб. в тур не входить переліт і трансфер до місця проживання. «в даний момент ми ще продовжуємо публікувати ціни на тури і поповнювати базу готелів, всього запропонуємо близько 30 готелів, ціни будуть також запропоновані в комплексі зі скі-пасами і прокатом устаткування, що завжди вигідно », - повідомили в компанії.

Домбай

(Тур можна купити у Coral Travel, «Алеан», «Російський Експрес», ICS Travel Group)

Знаходиться в Карачаєво-Черкесії, Кавказ. Найближчий аеропорт - Мінеральні води (до 230 км).

Найближчий аеропорт - Мінеральні води (до 230 км)

«Гірськолижний курорт Домбай має 20 км трас різного рівня складності протяжністю до 25 км. Курорт обслуговує новий комплекс канатних доріг, які піднімають туристів на 3,168 тис. М над рівнем моря », - розповідають в« Алеане ». Курорт пропонує своїм гостям оселитися в одному з 15 готелів.

«Домбай хороший як для гірськолижників і сноубордистів вже з досвідом і навичками, так і для початківців - кожен знайде тут траси підходящої складності», - каже директор «Корал Тревел Центр» Олена Громова.

Для фрірайду в Домбай передбачено кілька маршрутів, що беруть початок у верхній станції 5-ї черги крісельного підйомника. Основна частина таких маршрутів проходить на північному схилі Мусса-Ачитара з подальшим виходом на трасу Теберда-Домбай або в ущелині Гоначхір. Для дітей і новачків виділені спеціальні траси (їх називають «жабниками»). Практично від будь-якого готелю до підйомника можна дійти пішки. Гірськолижний курорт Домбай пропонує наступні послуги: гірськолижні школи, прокат спорядження, парковка.

Особливості: немає бігових трас, віддаленість від аеропорту (до готелів курорту 2-3 години їзди)

Переваги: ​​демократичні ціни, більшість місць розміщення надають додаткові послуги для відпочинку: лазні, сауни, басейни і т.д.

Ціни.
В середньому, об'єкт рівня 2-3 * обійдеться в 2,5-3,5 тисячі рублів за людину за ніч (на сніданках), повідомляють в Coral Travel .

В «Русском Експресі» можна купити пакетні тури (ціна без перельоту) в новорічні свята за 14,4 тис. Руб. (Тур на двох з 29 грудня по 3 січня, двомісне розміщення в готелі Домбай). Тур на двох в цей регіон з 03.01.2017 на 6 ночей по 09.01.2017 в 2 місному номері, наприклад, в готелі Ельбрус, обійдеться туристам «Русского Експресу» в 30450 руб.

У «Алеана» в асортименті пакетні тури на двох (7 днів - розміщення, сніданки і переліт «Аерофлот») за ціною близько 71 тисячі рублів (заїзд на новорічні свята). Аналогічні умови поза дат пікового періоду обійдуться туристам в середньому в 40 тис. Рублів.

Приельбруссі

(Є в асортименті Coral Travel, «Алеан», «Російський Експрес», ICS Travel Group)

Курорт розташовується в Кабардино-Балкарії (Північний Кавказ). Найближчі аеропорти - Нальчик (130 км) і мінеральні води (200 км).

Найближчі аеропорти - Нальчик (130 км) і мінеральні води (200 км)

Приельбруссі - це популярний курорт для сімейного відпочинку. Тут діють кілька гірськолижних шкіл, в яких організовано навчальне катання на гірських лижах з інструктором. Гірськолижний сезон триває з листопада до квітня. У верхній зоні Ельбрусу можна кататися і в травні. На більшій частині трас комплексу «Ельбрус Азау» сезон катання триває приблизно з жовтня по травень.

Гірськолижний комплекс «Чегет» - самий екстремальний і самий необлаштованість з гірськолижних курортів. «Підкорювати Чегет відправляються в основному молодіжні компанії, мета яких - по максимуму викластися на трасі, покататися по цілині і своїми очима побачити легендарні вершини Чегет і Ельбрусу», - розповідає Олена Громова з «Корал Тревел Центр». Траси Чегета славляться своєю складністю на всю Росію і навіть Європу. Вони не тільки круті (перепад висот понад 1000 м), а й порізані всілякими перешкодами.

Додаткові розваги знаходяться при готелях курорту. В основному це різні диско-бари, більярд, лазні та сауни, кальянні і багато іншого.

Особливості: довго добиратися від аеропорту, до готелів регіону (2-3 години їзди), ряд готелів віддалені від підйомників.

Переваги: ​​наявність великої кількості економічних варіантів розміщення.

Ціни.

В Coral Travel туристам пропонують вибрати варіанти комфортного розміщення за ціною близько 4-5 тис. Руб. У вартість (на 1 людину) включається сніданок.

«Алеан» пропонує пакетні тури з авіаперельотом на «Аерофлоті» (7 днів, сніданки, проживання). У новорічні свята такий тур коштуватиме близько 84 тис. Руб., В лютому - 55 тис. Руб.

У «Російського Експресу» тур на двох до цього регіону з 29.12.2016 по 02.01.2017 в двомісному стандартному номері (наприклад, в готелі «Альпіна»), обійдеться туристам в 28 тис. руб. (без перельоту). Тур на двох в цей регіон з 04.01.2017 на 5 ночей по 09.01.2017 в 2х місцевому стандартному номері (наприклад, в готелі «Шахерезада»), обійдеться туристам в 35,9 тис. Руб.

Алтай (Белокуриха)

(Тур можна купити у Coral Travel)

Дістатися до гірськолижних курортів Белокурихи можна від аеропорту Барнаула (близько 230 км) або Горно-Алтайська (близько 165 км).

Дістатися до гірськолижних курортів Белокурихи можна від аеропорту Барнаула (близько 230 км) або Горно-Алтайська (близько 165 км)

Гірськолижний сезон на Алтаї відкривається, як правило, вже в листопаді і триває до квітня. На сьогоднішній день в краї понад 40 гірськолижних трас протяжністю від 250 до 2,5 тис. М, з самими різними перепадами висот - від 70 до 800 м. «Гірськолижні комплекси Алтаю обладнані сучасними трасами європейського рівня. Завдяки тому, що траси різної складності, відпочинок в горах Алтаю підходить, як для початківців гірськолижників, так і для професійних », - каже Олена Громова.

Особливості: немає об'єктів рівня 5 *, віддаленість від аеропортів. Якщо ви вирішили не вести своє спорядження, а скористатися прокатом, ви повинні бути готові, що, можливо, вам доведеться постояти в черзі.

Переваги: ​​м'який клімат, всі готелі здійснюють трансфер до своїх трас безкоштовно.

Ціна.

Вартість тижневого відпочинку по лінії Coral Travel на схилах курорту Белокуриха в новорічні свята вам обійдеться від 40 тис. Руб. на сніданках і 48 тис. руб. на повному пансіоні на людину, без перельоту.

Абзаково і Банне

(Тур можна купити в «Алеан»)

Гірськолижний курорт Абзаково знаходиться в Республіці Башкортостан, у східних схилів хребта Крикти-Тау. Найближчий аеропорт - Магнітогорськ (60 км).

Найближчий аеропорт - Магнітогорськ (60 км)

«Любителі гірськолижного відпочинку можуть випробувати 13 трас протяжністю 15 км. За рівнем складності є «зелені», «сині» і «червоні» траси. Також є траса для снігоходів і піші маршрути. На схили доставляють 6 бугельних підйомників і канатно-крісельна дорога. Є школа катання і прокат інвентарю », - розповідають в «Алеане» .

Проживання на території курорту забезпечують велику кількість готелів і санаторіїв. З розваг можна назвати аквапарк, зоопарк, лазні і сауни, SPA-центр. Крім того, можна скористатися лікувально-оздоровчими послугами медичного комплексу.

У Челябінській області, в районі озера Лазневе розташувався гірськолижний центр «Металург-Магнітогорськ». Є «зелена», «синя» і «червона» траси довжиною до 2,5 км. Обслуговують курорт підйомники бугельного та гондольного типу, а також система штучного засніження TechnoAlpin. Для початківців є навчальний схил і прокат інвентарю. Для маленьких гостей передбачена дитяча кімната.

Проживати можна в безпосередній близькості від схилів в будинку відпочинку «Берізки» або санаторії «Ювілейний». Також є великий вибір готелів в самому Магнітогорську, в деяких з них у вартість проживання включено ski-pass. Розваги зосереджені на територіях готелів і санаторіїв.

Ціна.

Пакетні тури на двох тривалістю 7 днів (розміщення, сніданки і переліт «Аерофлот») стоять в «Алеане» близько 66 тис. Рублів в новорічні свята і 43 тис. Руб. в лютому.

Грузія

(Тури можна купити в ICS Travel Group, «Російський Експрес»)

Туроператор ICS Travel Group пропонує своїм клієнтам тури в Гудаурі. «Тут хороша зона катання, але досить дорогий переліт і обмежений номерний фонд», - говорить директор департаменту маркетингу, продажів і роботи з агентствами компанії Валерія Романенкова.

«Тут хороша зона катання, але досить дорогий переліт і обмежений номерний фонд», - говорить директор департаменту маркетингу, продажів і роботи з агентствами компанії Валерія Романенкова

В асортименті «Русского Експресу» - Гудаурі і Бакуріані. Особливість Гудаурі - віддаленість від аеропорту (1-1,5 години їзди), а також практично повна відсутність інфраструктури за межами готелів. До Бакуріані їхати також 1-1,5 години, а ряд готелів віддалені від підйомників. Загальним перевагою грузинських гірськолижних курортів в компанії називають відсутність черг і, звичайно, прекрасну місцеву кухню.

Ціна.

Тур на двох в Гудаурі у «Русского Експресу» без перельоту можна купити за 730 доларів (4 ночі), з перельотом - близько 2,3 тис. Доларів. Це ціни пікових дат - новорічних свят. У Бакуріані можна зустріти Новий рік (на двох) за 315 доларів (без перельоту) або за 1,6 тис. Доларів (з перельотом).

Вірменія

(Тури можна купити в ICS Travel Group, «Російський Експрес»)

«Цахкадзор найвідоміший і великий в Вірменії гірськолижний курорт. Зона катання простіша, добре обладнані траси, хороший номерний фонд. Підходить для сімейного відпочинку », - розповідає Валерія Романенкова з ICS Travel Group.

Підходить для сімейного відпочинку », - розповідає Валерія Романенкова з ICS Travel Group

В «Русском Експресі» відзначають високий рівень місцевих готелів - більшість з них нові. Ціна. Вартість новорічних турів до Вірменії у туроператорів стартує від 75 тис. Руб. (З авіаквитком, 5 ночей, на двох). Аналогічний тур в лютому обійдеться від 42 тис. Руб.

Повернутися назад

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.