Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижні курорти біля Трускавця

Трускавець взимку - це поєднання цілющих факторів: унікального клімату, мінеральних джерел, оздоровчих процедур і активного зимового дозвілля. А, щоб не довелося нудьгувати, завжди можна відправитися на найближчі гірськолижні курорти.

- Плай (131 км). Відомий розвинений гірськолижний курорт зі зручними під'їздами, сучасним обладнанням, доглянутими схилами, ратракамі і системою штучного засніження. Зверху - крутіші, знизу - більш пологі спуски. Траси розраховані на новачків і любителів. Підйомники, як і більшість елементів інфраструктури - в основному нові.

- Славське (99 км). Один з найпопулярніших і багатолюдних карпатських курортів з чудово розвиненою інфраструктурою. Однойменний селище оточене високими горами з трасами різної складності. На горі Погар щорічно проводяться національні змагання зі слалому, а сама траса сертифікована на міжнародному рівні. Для любителів передбачена можливість нічного катання, для новачків - навчання і прості, невисокі схили.

- буковіци (10 км). Невеликий, але перспективний курорт в місті Борислав, неподалік від Трускавця і Східниці. В наявності - кілька підйомників, траси різної складності і довжини, пункт спорядження, природне і штучне снігове покриття, інструкторська школа для новачків. Траси в основному пологі і широкі.

- Буковель (235 км). Популярний курорт з практично безмежними можливостями для зимового відпочинку. Унікальні природні умови поєднуються з бездоганною інфраструктурою. Доступні гірські лижі, сноуборди, сноубайках, інші види розваг і активного дозвілля з повноцінними навчальними програмами, спорядженням і всім необхідним.

Також з Трускавця можна відправитися на одну з кращих українських гірок і мекку для лижників - Динамо-Тростян, на одному зі схилів якої - ідеальне місце для навчання новачків. Інший варіант - Тисовець з комплексом трас і трамплінів для лиж, сноубордів, фрістайлу та могула. Тут не доведеться нудьгувати нікому, незалежно від досвіду і навичок. Захар-Беркут - один з активно розвиваються курортів. Для новачків підійдуть також Розлуч і Орявчик-Звенів.

Трускавець взимку - це зовсім особлива і неповторна атмосфера Трускавець взимку - це зовсім особлива і неповторна атмосфера. Тут ніколи не доведеться нудьгувати, адже поблизу такий вибір гірськолижних курортів. Активний відпочинок відмінно доповнить оздоровчу програму. Навантаження в поєднанні з кристально чистим морозним гірським повітрям поліпшать самопочуття, тонус організму, допоможуть підбадьоритися і провести час з користю.

Унікальне розташування робить Трускавець однаково привабливим, незалежно від пори року. Досвідчені спортсмени і професіонали зможуть знайти цікаві і складні траси, підкоряючи нові вершини. А для новачків - великий вибір курортів з досвідченими інструкторами, які допоможуть освоїтися без страху і ризиків. Завдяки різноманітності можливостей можна підібрати ідеальний варіант до душі, або відважно досліджувати різні курорти, порівнюючи власні враження на практиці.

А для зручного і приємного проживання, для кваліфікованої медичної допомоги та комфортних умов бронюйте путівки в Трускавець в наш санаторій "Віктор"!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.