Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижні курорти Чорногорії

Чорногорія славиться своїми   пляжами   і найчистішої Адріатичної водою Чорногорія славиться своїми пляжами і найчистішої Адріатичної водою. З року в рік, все більше туристів приїжджають в країну під час літнього сезону, щоб отримати насолоду від дивовижним і досить бюджетним відпочинком. Однак, мало хто знає, що туристичний сезон в Чорногорії не обмежується періодом з травня по кінець вересня. Насправді, ця дивовижна країна контрастів, продовжує гостинно приймати туристів в будь-який час року, особливо в зимовий сезон.

У Чорногорії розташовані два гірськолижних курорту Колашин і Жабляк, які пропонують чудові умови для гірськолижного спорту та активного відпочинку взимку. У літній же час, на території курортів активно розвивається альпінізм, а любителі природи насолоджуються довгими оздоровчими пішими прогулянками.

Колашин - це невеликий гірськолижний містечко, оточений вершинами гір Беласиця, Сіняевіна і Клюца, на яких і знаходяться 7 гірськолижних трас Колашин - це невеликий гірськолижний містечко, оточений вершинами гір Беласиця, Сіняевіна і Клюца, на яких і знаходяться 7 гірськолижних трас. Сам місто знаходиться на висоті 954 м над рівнем моря і славиться своїми гірськими пейзажами з багатовіковими сосновими лісами. Гірськолижні траси знаходяться в деякому віддаленні від міста, і дістатися до туди найзручніше на машині. Загальна протяжність гірськолижних спусків 15 км., Найдовший з них 4,5 км. Траси обладнані підйомниками та крісельного підйомника.

Другий гірськолижної курорт Чорногорії - Жебляк, який знаходиться на висоті 1465 м Другий гірськолижної курорт Чорногорії - Жебляк, який знаходиться на висоті 1465 м. Над рівнем моря. Жебляк оточений Гарньє масивом Дурмитор, безпосередньо на якому і знаходяться гірськолижні траси. На території Жебляка знаходяться кілька спусків, обладнаних підйомниками і крісельного підйомника. Однак, найбільшою популярністю користуються 3 основні гірськолижні траси: Савін Кук з протяжністю 3500 м., Штуц - 2630 м. І Яворовача - 800 м. Навіть в позасезонне час в Жебляке кипить життя - тут збираються шанувальники велоспорту для участі в щорічному велотурі «Дурміторское кільце», а також безліч туристів приїжджають насолодитися чудовими гірськими пейзажами, пішими прогулянками, альпінізмом і рафтингом.

ЗАБРОНЮВАТИ ГОТЕЛЬ АБО АПАРТАМЕНТИ

ОРЕНДА ВЕЛОСИПЕДІВ

КАТАЛОГ ЕКСКУРСІЙ

ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ

Про ЧОРНОГОРІЇ

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.