Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижні курорти Європи. Оренда житла на гірськолижних курортах

  1. Ідеї ​​для Вашого зимового відпочинку
  2. Курорт мрії для зимового відпочинку
  3. Наші топ-6 напрямків:
  4. Ексклюзивні знижки від Інтерхоум

Замовляйте свою зимову відпустку сьогодні, поки вибір більше!
Затишні шале і чарівні апартаменти чекають Вас на найкрасивіших гірськолижних курортах Європи. Забронюйте свій відпочинок в Швейцарії , Австрії або Франції для фантастичного відпустки наступної зими. У нас достатньо пропозицій як для молодих душею шукачів гострих відчуттів так і для любителів après ski. Відкрийте для себе головні гірськолижні регіони, такі як Граубюнден , Вале , Тіроль or the VВаль Торанс .
Найкраще почати підготовку до відпустки з бронювання місця Вашого майбутнього відпочинку. Після відмінного дня серед снігу і сонця, так приємно повернутися в затишний будинок, розташуватися біля каміна з гарячим шоколадом або продовжити веселощі в самому серці нічного життя.

Ідеї ​​для Вашого зимового відпочинку

Подивіться на наші привабливі пропозиції! Що б Ви вибрали: апартаменти поблизу схилів або затишне шале для всієї родини, а може бути щось для великої і дружної компанії? З нашим величезним вибором Ви обов'язково знайдете те, що шукаєте!

Курорт мрії для зимового відпочинку

Проведіть свою зимову відпустку на найкрасивіших зимових курортах Швейцарії , Австрії , Франції , Італії or Німеччині .
Відкрийте для себе захоплюючі види на гори, популярні гірськолижні курорти і мальовничі зимові пейзажі або насолодитеся в затишному будинку в Скандинавії або під північним сяйвом в Лапландії .
Куди б Ви не захотіли поїхати - в нашому каталозі Ви обов'язково знайдете для себе будинок своєї мрії на одному з кращих європейських курортів.

Наші топ-6 напрямків:

Замовляйте свою зимову відпустку сьогодні, поки вибір більше

Swisspeak Resorts
У грудні 2018 року відкрито другий курорт Swisspeak в гірському селі Zinal регіону Вале! Ми сердечно вітаємо Вас і запрошуємо на особливий зимовий відпочинок! Крім комфорту і сучасної інфраструктури, Ви зможете скористатися перевагою Vercorin і Zinal вже на станції підйомників.
>> Курорти Swisspeak: Відкрийте для себе унікальний відпочинок!

Ексклюзивні знижки від Інтерхоум

Ми пропонуємо не тільки красиві котеджі і затишні шале на найкрасивіших зимових курортах Європи, але і ексклюзивні знижки, щоб гарантувати відмінне співвідношення ціни і якості.

Що б Ви вибрали: апартаменти поблизу схилів або затишне шале для всієї родини, а може бути щось для великої і дружної компанії?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.