Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижні курорти Південного Уралу користуються великим попитом серед жителів інших регіонів: Новини Накануне.RU

Гірськолижні курорти Південного Уралу користуються великим попитом серед жителів інших регіонів

У Челябінській області в зимовий період попит на відпочинок на гірськолижних курортах стабільно високий. Покататися на лижах та сноубордах на південноуральських схилах приїжджають не тільки жителі області, а й туристи з Уральських регіонів і Центральної Росії.

Читайте також:

На Південному Уралі близько 17 гірськолижних курортів, чотири з яких міжнародного рівня. На думку експертів, особливою популярністю у любителів активного виду відпочинку користуються гірськолижні центри "Абзаково", Сонячної долина" і "Металург-Магнітогорськ". Попит на ці курорти протягом останніх років залишається стабільно високим, передає кореспондент Накануне.RU .

Два найпопулярніших південноуральських гірськолижні курорти знаходяться в Магнітогорську. Так, гірськолижний центр "Абзаково" знаходиться в 60 км від міста. Для любителів активного відпочинку на території курорту побудовано 13 трас загальною протяжністю 18 км, перепад висот сягає 320 м. Також є чотири траси для слалому і слалому гіганта. На території центру працює готель, а в 2 км від нього розташований Будинок Відпочинку "Абзаково".

На території центру працює готель, а в 2 км від нього розташований Будинок Відпочинку Абзаково

У 40 км від Магнітогорська інший гірськолижний центр "Металург-Магнітогорськ". На території центру побудовано сім трас. У безпосередній близькості з курортом на узбережжі озера розташовані санаторії та будинки відпочинку.

За словами менеджера з маркетингу та реклами ГЛЦ "Металург-Магнітогорськ" Євгенії Пудовкін, на гірськолижному курорті потік туристів виріс на 40%. До них їдуть туристи з усієї Росії.

На думку експертів, популярними ці гірськолижні центри серед жителів Центральної Росії зробила транспортна доступність, оскільки в Магнітогорськ є прямі рейси з Москви.

Ще один популярний курорт знаходиться в Міассі - гірськолижний центр "Сонячна долина". Об'єкт входить в проект туристичного кластера Південного Уралу , Який в даний момент розглядається на включення в федеральну цільову програму "Розвиток внутрішнього і в'їзного туризму в Російській Федерації на 2011 - 2018 роки".

На території центру побудовано 11 трас протяжністю сім кілометрів з максимальною перепадом висот 230 м. У лютому 2016 року в гірськолижному центрі буде проходити Кубок світу зі сноуборду в дисципліні борд-крос. Росія буде приймати змагання в цій дисципліні вперше. На початку березня курорт прийме Кубок Європи з фрістайлу. У зв'язку з цим, на гірськолижному курорті зводять траси для хавпайпа і скі-кросу. "Одна для скі-кросу, на ній в минулому році тренувалася олімпійська команда, а зараз трасу доводять до, можна сказати, супер-олімпійського рівня. Другу, для хавпайпа, також робимо в новому форматі і розраховуємо на проведення тут змагань світового рівня", - розповів президент національного парку спорту та туризму "Тургояк" Олег Сиротін.

У вересні гірськолижний центр відвідував губернатор Челябінської області Борис Дубровський . Тоді глава регіону зазначив, що "Сонячна долина" стає ядром туристичного кластера Південного Уралу.

Експерти вважають, що гірськолижні центри Челябінської області користуються популярністю не тільки у жителів області, а й у туристів Уральського регіону. І попит на даний вид відпочинку стабільно високий.

На думку виконавчого директора "Челябінської Асоціації туристичних організацій" Віталія Кондратьєва, в Європі попит на гірськолижні курорти різко впав, а в Челябінській області залишився на рівні минулого року. "Попит завжди був і є, всі довколишні області Уральського регіону користуються нашими гірськолижними курортами. Це Свердловська область, Пермський край і Башкирія. У них набагато менше гірськолижних курортів, ніж у нас", - вважає Кондратьєв.

За словами першого заступника гендиректора ТОВ "Челябинское бюро міжнародного туризму" Супутник "Світлани Шевякова, відпочинок на гірськолижних курортах Челябінської області з року в рік залишається стабільно високим." Горнолижку у нас користуються великим попитом, туристи їздять в Міас, де знаходиться "Сонячна долина" , в Кусу на гірськолижний центр "Євразія". До нас приїжджають туристи з інших суб'єктів: з Башкирії, Тюмені, Єкатеринбурга, Самари. У нас є сім'я туристів з Москви, яка приїжджає на наші гірськолижні курорти щороку протягом уже п'яти років ", - повідомила вона.

Варто відзначити, що на думку експертів, закриття сонячного Єгипту не вплинуло на попит на відпочинок на гірськолижних курортах, оскільки туди їздять туристи, які віддають перевагу пляжний, а не активний відпочинок.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.