Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижні курорти Польщі

 1. Закопане
 2. Карпач
 3. Вісла
 4. Криниця
 5. Бялка
 6. Щавніца
 7. Поронин
 8. Устрики-Долішні
 9. Завоя
 10. Мужасіхлє
 11. Корбелюв
 12. Чарна-Гура

Польща - це велика країна, де є багато міст з гірськолижними трасами. Сюди приїжджають не тільки жителі Польщі, а й туристи з усього світу. Тут м'який клімат, і сезон розтягується з жовтня по квітень, що переважно більше, ніж в інших країнах.

У березні на курортах надаються великі знижки, буквально на все: їжу, проживання, спорядження, обладнання. Дуже багато спортсменів приїжджають саме в цей період. У Польщі ви завжди знайдете собі трасу за рівнем. Одні з популярних місць: Карпач, Голдап, Щирк, Зеленець, Котельниця, Криниця, Здруй.

Тут катаються як професіонали, так і новачки люблять сюди приїжджати. На курорті багато лижних шкіл з професійними інструкторами. Для тих, хто приїхав з дітьми, можуть не переживати за своє чадо, оскільки дитячий інструктор завжди догляне за вашою дитиною.

На курорті досить прийнятні ціни, щодо інших країн. Якість обслуговування на вищому рівні. Тут представлено величезного кількість готелів як 5 зірок, так і хостелів економ класу. Ви зможете підібрати ідеальний варіант розміщення, з безлічі представлених на сайті компанії "101 Готель", переглянувши відгуки і розташування на карті. Вибираючи курорти Польщі, ви забезпечуєте собі якісний відпочинок, який запам'ятається вам на все життя.

Закопане

Закопане - курорт Польщі, який розташовується на висоті 750-1300 м. Над рівнем моря. Туристичне час на цьому курорті триває з грудня по квітень. Райони катання впорядковані і для недосвідчених гірськолижників, і для більш досвідчених. Носаль, Каспровий Верх, Губалувка - одні з найпоширеніших трас. Середня температура взимку опускається до -5 ° C, а на схилах випадають опади протягом усього сезону.

У Закопане відвідують екскурсії з гідом, ресторани польської кухні, клуби з запальними дискотеками. Аквапарки і відкриті басейни працюють 12 місяців на рік. Має сенс відвідати пам'ятки Закопане. Це село Хохолув XIX століття, райони Пенин і Поспішаючи з древніми лицарськими фортецями.

Польща - це велика країна, де є багато міст з гірськолижними трасами

Zakopane, Guty 25a

Ціни від 3 286 руб.

Карпач

Місто Карпач вважається одним з найбільших бюджетних гірськолижних польських курортів. Він вдало розташувався у гори Снєжка, на якій є захоплюючі дух оглядові майданчики. Це дуже старе місто, який став гірськолижним курортом тільки в 20 столітті.

Сезон катання тут триває з листопада по квітень. Функціонують 7 підйомників і безліч лижних трас різної складності. Цікаво, що на схилах гір обладнані дві санні траси. У Карпачі буде затишно туристам з різними звичками відпочинку.

Тут є:

 • ресторани;
 • дискотека;
 • бари;
 • Музей ляльок;
 • Церква 12 століття, яку перевезли до Польщі з Норвегії;
 • басейн;
 • Гірські водоспади.

Цікавим розвагою стане Western City, який дасть можливість покататися на конях, випити віскі і постріляти зі зброї як істинний ковбой.

Цікавим розвагою стане Western City, який дасть можливість покататися на конях, випити віскі і постріляти зі зброї як істинний ковбой

Karpacz, ul. Karkonoska 55

Ціни від 2 793 руб.

Karpacz, ul. Komuny Paryskiej 87/2

Вісла

Місто Вісла отримав свою назву тому, що тут в результаті злиття двох дрібніших джерел починає свій нехай знаменита однойменна річка. Віслу називають перлиною місцевого гірського масиву, так як вона знаходиться в красивій долині довжиною 15 кілометрів.

Серед гірськолижних польських курортів Вісла займає одне з перших місць. У сезон катання з грудня по березень місто може запропонувати 15 тисяч місць в пансіонатах, розташованих уздовж мальовничих кряжів.

Вісла може запропонувати чотири майданчики для катання, призначених для професійних спортсменів і новачків. У місті знаходиться чимало історичних пам'яток: Палац Габсбургів; Президентський палац; Музей лиж; Музей парашутного спорту; Етнографічний музей.

У місті знаходиться чимало історичних пам'яток: Палац Габсбургів; Президентський палац; Музей лиж; Музей парашутного спорту; Етнографічний музей

Wisła, Marii Konopnickiej 31a

Wisła, Marii Konopnickiej 31a

Wisła, Al.Ks.Bursche 46

Ціни від 5 586 руб.

Криниця

Криниця знаходиться в західних Карпатах. 19 століття принесло Криниці відкриття мінеральних джерел, швидко перетворили село в розвивається оздоровчий центр. Славу оздоровчого центру з цілющою водою і повітрям, Криниця підтримує донині.

Крім цього вона розвивається як гірськолижний курорт. Інфраструктура Криниці відрізняється великою різноманітністю:

 • Лижні школи;
 • санаторії;
 • Величезний центр зимових видів спорту;
 • Санкострада, що працює навіть влітку;
 • Зимовий палац;
 • Ковзанка;
 • Ресторани і безліч пансіонатів.

Взимку тут бувають сильні морози, що дозволяє підтримувати сніг на лижних трасах до 5 місяців.

Взимку тут бувають сильні морози, що дозволяє підтримувати сніг на лижних трасах до 5 місяців

Krynica Zdrój, ul. Zieleniewskiego 1

Ціни від 3 343 руб.

Krynica Zdrój, ul. Piękna 4

Ціни від 1 971 руб.

Бялка

Селище Бялка називають Татранській, так як він знаходиться біля підніжжя гір Татри. Він являє собою частину найбільшої в Польщі об'єднаної курортної зони гірськолижного спорту. Будучи найдовшою ця зона має високий технічним оснащенням, що привертає до себе все більшу кількість туристів.

Послуги лижних інструкторів забезпечують можливість насолодитися гірськими трасами навіть новачків. На курорті розвинена інфраструктура, яка включає в себе повний комплекс послуг харчування, проживання та оснащення обладнанням. Всі траси освітлюються вночі. Крім того, в Бялці поруч з гірськими спусками перебувають термальні лазні, відвідавши які туристи поправлять здоров'я.

Białka Tatrzanska, ul.Pod Grapą 60

Ціни від 1 643 руб.

Щавніца

Щавніца відноситься до числа лікувально-оздоровчих курортів. Вона відома своїми мінеральними джерелами, які лікують хвороби дихальної системи і алергію. Гірські хребти Малих Пеннін відрізняються рівними пологими схилами, що ідеально підходить для любителів лижного спорту.

Щавніца - місце з великою кількістю сонця, тому сезон катання недовгий: з грудня по березень. На трасах використовується штучний сніг. Інфраструктура курорту задовольняє всі потреби відпочиваючих. Тут можна знайти магазини, ресторани, готелі, національний і ландшафтний парки, велосипедні доріжки і сплави по річці.

Szczawnica, Zdrojowa 27

Ціни від 3 943 руб.

Szczawnica, Główna 234

Ціни від 2 826 руб.

Поронин

Поронин - це велике село неподалік від Закопане. Він розташований в передгір'ях Карпат, на висоті, що робить його привабливим для гірськолижників. Сніговий покрив тримається в Пороніні з грудня по квітень. Свого часу він був знаменитий музеєм Леніна, який перебував тут колись на засланні.

Понад 100 років Поронин славиться своїми дачними угіддями. У теплу пору року гірськолижників змінюють численні любителі піших туристичних маршрутів і велосипедних гірських треків. Крім того, проводяться літні свята: День меду, ведмедя і бджоляра; Пороняньское літо. Безліч готелів і будинків на вулицях збудовано в гористому стилі. Прямо з готелю можна потрапити на лижну трасу.

Poronin, ul. Tatrzańska 99A

Ціни від 5 750 руб.

Poronin, ul. Tatrzańska 11 e

Ціни від 6 571 руб.

Устрики-Долішні

Місто Устрики-Долішні розташувався в річковій долині між гірськими хребтами. Він швидко і активно розвивається, як гірськолижний курорт. Гірськолижні траси займають 600 кілометрів складних переплетень. На трасах працюють 7 підйомників, все добре висвітлюється для любителів покататися в темний час доби.

Місто досить забезпечений магазинами, ресторанами і готелями, щоб прийняти велику кількість туристів. У той же час спокійна атмосфера поступово залучає гірськолижників, які раніше їздили в більш відомі місця. Влітку траси Устрики-Долішні залучають велосипедистів.

Ustrzyki Dolne, Ignacego Łukasiewicza 5/5

Ustrzyki Dolne, Ignacego Łukasiewicza 5/5

Ustrzyki Dolne, Naftowa 18

Завоя

Завоя - одне з найбільших і найстаріших сіл Польщі. Воно розташоване біля підніжжя найбільшої гори масиву Бескид і може запропонувати любителям гірськолижного відпочинку 8 канатних доріг для підйому до місць катання.

У готелях завоюю притулок знайдуть до 1500 туристів. Крім лижних трас Завоя славиться можливістю відвідати Національний заповідник Бабиної гори, по якому прокладено безліч спеціальних велосипедних стежок, що робить село привабливою в теплу пору року.

У селищі розвинена інфраструктура:

 • Десятки готелів;
 • ресторани;
 • Магазини.

Крім того, тут збереглися пам'ятки. Можна відвідати етнографічний музей, костел, музей під відкритим небом, пам'ятник двом великим полякам.

Можна відвідати етнографічний музей, костел, музей під відкритим небом, пам'ятник двом великим полякам

Zawoja, Zawoja Podryżowana 1332

Ціни від 2 300 руб.

Zawoja, Zawoja 2525

Ціни від 1 561 руб.

Мужасіхлє

Мужасіхлє не відноситься до відомим гірськолижним польським курортам. Незважаючи на свою близькість до історичного Кракову, він залишається відвідуваних. Проте тут знаходиться ряд цікавих лижних трас, забезпечених підйомниками. У Мужасіхлє є пункти прокату лижного обладнання. Існують лижні школи, де в короткий термін навчать стояти на лижах і сноубордах.

Численні кафе і ресторани допомагають вирішити проблему з харчуванням. За розважальну програму відповідають місцеві музичні колективи, які влаштовують вечірні концерти. Влаштовуються прогулянки на возах, запряжених кіньми, готелі забезпечують гостей житлом.

Murzasichle, Ul.Sądelska 8b

Ціни від 3 105 руб.

Корбелюв

Корбелюв - невелике селище, затишно розташувався на схилах Пілско. Це один з найбільш високогірних курортів, що допускає використовувати на лижних трасах природний сніжний покрив. Лижні траси (17 штук) прокладені серед хвойного лісу, тінь якого зберігає сніг майже до травня. Кожна траса оснащена підйомником, половина доріжок висвітлюється.

Інфраструктура селища включає в себе: численні готелі, лижні школи, ресторани, пункти прокату і ремонту лижного обладнання, дитячі майданчики, нічні дискотеки і спа-центри. Для любителів пам'яток селище може запропонувати оглянути старовинні дерев'яні будівлі і церква.

Korbielów, UL. pastorowa 5 a

Чарна-Гура

Чарна-Гура є гірськолижним курортом на базі селища Сенна, розташованого в Судетах. У 16 столітті тут була межа. У Східних Судетах гірський масив Снежник - найвищий і величезний, а Чарна-Гура - найбільш відома його вершина. Вершина знаменита густими лісами, завдяки яким вдається довго зберігати сніговий покрив.

З листопада по квітень, завдяки метровим заметах на лижних трасах, тут триває сезон катання. Траси відрізняються доглянутістю, підйомники працюють без нарікань. Правда, лижних трас на курорті небагато, але зате їх складність привертає досвідчених лижників. Курорт забезпечує відвідувачів безліччю послуг та харчуванням, але магазинів і розваг тут немає.

Czarna Góra, Nadwodnia 50

Ціни від 1 479 руб.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.