Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижні курорти різних країн

  1. Червона Поляна Росії
  2. Австрія - світовий лідер
  3. Гірськолижні курорти Швейцарії
  4. Де кататися на лижах у Франції
  5. Гірськолижні центри Італії
  6. Лижний туризм в США

Якщо у однієї категорії людей слово відпочинок пов'язано тільки з думками про море, сонце і піску, то в іншої - це гори, сніг і лижі (сноуборд). І для них курорт - це, перш за все гірськолижний, а ніяк не морське. Гірськолижні курорти зустрічаються в більшості європейських і частини азіатських країн, а також в країнах Північної Америки.

Всі вони розрізняються якістю і рівнем обслуговування, переліком пропонованих послуг, наявністю трас, їх обладнанням і, звичайно ж, ціною.


Зміст статті:


Австрія, Швейцарія, Франція, Італія, Румунія, Болгарія, Словенія, Чехія, Туреччина, США - список одних з найбільш затребуваних країн, гірськолижні курорти яких щорічно готових прийняти мільйони туристів.

У нього можна також включити і Росію, чиї курорти поступово виходять на міжнародний рівень і в найближчому майбутньому зможуть залучати все більше туристів з різних країн. До найпопулярніших російським гірськолижним курортам відносяться Червона Поляна (Краснодарський край), Домбай (Карачаєво-Черкесія) і Приельбруссі (Кабардино-Балкарія).


Червона Поляна Росії

Червону Поляну ще називають «Російської Швейцарією», вона входить в топ гірськолижних курортів світу по перепаду висот, яка становить 1698 м (від 540 до 2238 м). Червона Поляна розташована на висоті 550 м над рівнем моря біля підніжжя Головного Кавказького хребта. Сезон тут триває з середини листопада до початку червня, клімат м'який. Дорога від аеропорту до готелів курорту займає близько години. Серед послуг курорту виділяють гірськолижний дитячий сад, вертолітні екскурсії, щотижневе снігове шоу, польоти на параплані. Крім того, тут зосереджена велика кількість кафе, барів і ресторанів, включаючи самий високогірний бар в країні, відкритий на висоті тисяча сто сорок чотири м над рівнем моря.


Австрія - світовий лідер

Австрія - визнаний світовий лідер за кількістю гірськолижних курортів, яких тут налічується більше 500. Деякі з курортів розташовані на льодовиках, що дає можливість відвідувати їх в будь-який зручний для вас час року. Інші ж чекають своїх відвідувачів з листопада по травень. Гірськолижний відпочинок в Австрійських Альпах вважається одним з найбільш якісних і комфортних. Світова громадськість особливо виділяє такі курорти як: Зельден, Зеефельд, Ішгль, Серфаус, Майрхофен, Кітцбюель, Санкт-Антон, Лех, Заальбах, Капрун, Бад Гаштайн, Бад Хофгаштайн, Целль Ам Зее і інші.

Тірольський курорт Кітцбюель (Kitzbuhel)

Або як його називають Кітц, в останні кілька років входить в топ-10 наймодніших альпійських курортів і це незважаючи на те, що він є одним з найстаріших гірськолижних курортів країни. Щороку тут проходить Кубок світу зі швидкісного спуску серед чоловіків, і переможець отримує титул почесного громадянина міста. Кітцбюель вважається одним з найкрасивіших місць в Австрії, де зосередилися фешенебельні готелі найвищого рівня.


Гірськолижні курорти Швейцарії

У зв'язку з тим, що велика частина Швейцарії розташована на альпійських схилах, гірськолижні курорти є пріоритетним напрямком розвитку місцевого туризму. Відпочивати тут воліють аристократи ряду європейських держав, а також просто забезпечені люди. Ціни на швейцарські курорти - одні з найдорожчих в світі, проте і сервіс тут на відповідному рівні. До найпопулярніших курортів Швейцарії відносять Санкт-Морітц, Саас-Фе, Церматт, Вербье, Кран-Монтана, Гріндельвальд, Гштаад та Давос.

Гірськолижний курорт Санкт-Морітц (St. Moritz)


Історія курорту Санкт-Морітц (St. Moritz) налічує майже 200 років. За цей час він перетворився в один з найбільш елітних гірськолижних курортів не тільки Швейцарії, але і всієї Європи.

Розташований на березі мальовничого озера і складається з декількох селищ, він через своїх природних красот і світової популярності носить неофіційний титул «Top of the World», що означає «вершина світу». У Санкт-Морітці двічі проводилися Олімпійські ігри, а останнім часом його відвідують до півтора мільйонів туристів в рік. Тут на п'яти, що оточують курорт горах, зосереджені траси всіх ступенів складності. Їх загальна протяжність становить 350 км. У зимовий час на застиглої поверхні озера Санкт-Морітц проводяться змагання по такому маловідомому виду спорту, як скі-джорінг (кінські скачки на льоду).

Де кататися на лижах у Франції

Гірськолижна індустрія у Франції стала стрімко розвиватися після того, як в 1924 році на одному з найстаріших альпійських курортів Шамоні (біля підніжжя гори Монблан) пройшли перші зимові Олімпійські ігри.


На сьогоднішній день у Французьких Альпах налічується близько 80 гірськолижних курортних містечок і більше 4000 трас різних ступенів складності. Серед них, вже згаданий вище Шамоні - найбільший курорт країни, член «The Best of the Alps»; найпрестижніший і мальовничий - Межев; розташований біля підніжжя найбільшого європейського льодовика - Ле Дез Альп; сімейний і спокійний Мерібель - ідеальне місце для початківців гірськолижників і сноубордистів; найрозкішніший і скандальний Куршевель і багато інших.

Гірськолижні центри Італії

Італія - ​​це ще одна країна, якій пощастило мати на своїй території шматочок Альп, тут вони звуться Доломітові Альпи. Довгий час гірськолижні курорти Італії вважалися найбільш доступними за ціною, проте останнім часом ситуація істотно змінилася і місцеві курорти все частіше відвідують найбагатші люди з різних країн. До самим іменитим італійським курортам відносяться елітний Кортіна д`Ампеццо, гламурний Мадонна ді Кампільо, тихий Валь Гардена, а також Сестрієре, Червінія і Курмайор.

Гірськолижний курорт Кортіна д'Ампеццо (Cortina d'Ampezzo)


Гірськолижний курорт, який самі італійці називають «лижним раєм» - столиця зимових Олімпійських ігор 1956 року. Однак він славиться далеко не цим. Істотна частина приїжджих туристів вибирають цей курорт не стільки заради катання (тут мало складних трас), скільки заради так званого «apres ski» (апрески), тобто того, що буде вже після катання. У Кортіна д'Ампеццо зосереджено безліч вишуканих ресторанів, дорогих барів, нічних клубів і дискотек, тому після 5 вечора тут рідко зустрінеш людину в спортивній екіпіровці.

Лижний туризм в США

Всі гірськолижні курорти США відносно молоді, в порівнянні з альпійськими. Найперший з них був побудований тільки в 1935 році. Але, буквально за кілька десятків років гірськолижний спорт і туризм стали в Америці дуже популярні.


Гірськолижні курорти здебільшого зосереджені в трьох великих регіонах: Ski-West (Каліфорнія), Ski-Center (Колорадо) і Ski-East (район Appalachian Mountains). Особливістю американських курортів є їх більш південне і більш високу (до 3500 м) розташування, а також незвичний для росіян і європейців «сухий» сніг, місцями як пудра, на думку фахівців значно полегшує катання.

Багато східноєвропейські країни, зокрема Румунія (Південні Карпати), Болгарія (Балканські гори) і Словенія (Альпи) також пропонують туристам гірськолижний відпочинок. Їх курорти вважаються бюджетними, і ціни на них можуть бути майже в три рази нижче, ніж на гірськолижних курортах Франції, Швейцарії, Австрії, Італії або США. Тим не менш, багато з східноєвропейських курортів входять в топ-50 найбільш відвідуваних у світі. Так, наприклад, в це перелік включений румунський Пояна Брашов (Poiana Brasov), болгарський Банско (Bansko) і словенський Канін (Kanin).


Автор: Єршова Наталія
Стаття захищена законом про авторські та суміжний правах. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт www.inmoment.ru обов'язкове.

Теги: гірськолижні курорти

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.