Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижні курорти Сербії: фото, відгуки. Гірські лижі в Сербії

  1. Устаткування і траси
  2. Розваги та екскурсії


Гірські лижі в Сербії - це прекрасна можливість відпочити з комфортом і європейським рівнем сервісу. При цьому поєднання вартості послуг і їх якості сподобається кожному гостю без винятку.

Устаткування і траси

Головний і єдиний гірськолижний курорт Сербії - Копаоник. Це місце ідеально для тих, хто лише робить на схилах перші кроки. Траси знаходяться на висоті 1700 метрів, а загальна їх протяжність становить майже 60 кілометрів. На курорті працюють 23 канатки, серед яких тринадцять бугельних підйомників і десять - крісельних. Вони дозволяють піднятися на висоту понад два кілометри і працюють з дев'ятої години щоранку. Останніх спортсменів підйомники Копаоника приймають в районі 16 годин.

Найдовша траса пропонує своїм шанувальникам три з половиною кілометри бездоганного комфортного ковзання, а для тих, хто вважає за краще бігові лижі, відкрито 20 кілометрів ідеальної лижні на рівнині. Гірськолижні спуски на сербському курорті дуже мальовничі. Вони прокладені серед високих ялин, а з гір відкриваються приголомшливі види на долину. Протяжність найдовшої траси становить близько двох кілометрів, а найкоротшою - всього 600 метрів.

Для романтиків і сов курорт Копаонік готовий запалити світло на одному зі схилів і запропонувати нічне катання, а дітлахи піднімаються до місць стартів на власних підйомниках для малюків. До речі, гірськолижна школа на сербському курорті Копаонік - вище всяких похвал. Її інструктори володіють не тільки спортивними, а й педагогічними прийомами, а тому залишити дитину під їхньою опікою можна зі спокійною душею. Дорослим новачкам також даються уроки, а необхідний інвентар можна взяти в прокат за приємними цінами. Російськомовні інструктори на гірськолижному курорті Сербії з задоволенням займаються з гостями з Росії і колишніх союзних республік. Вартість скі-пасу, який дозволяє кататися на більш ніж двадцяти трасах Копаоника, набагато нижче, ніж на європейських курортах Австрії або Франції.

Розваги та екскурсії

Гості сербського гірськолижного курорту зупиняються в затишних готелях в селищі біля підніжжя гір. Готелі розташовані в кількох десятках метрів від підйомників, а тому вранці не доводиться гаяти час на дорогу. У селищі працюють бари і ресторани, магазини і клуб, де проводяться веселі і запальні вечірки.
Екскурсійна програма включає поїздки в монастир Студениця, який був заснований в XIII столітті і є одним з найдавніших в країні. Його офіційно охороняє фонд культурної спадщини ЮНЕСКО, а монастирські фрески вражають уяву своїми сюжетами та фарбами.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 29.07.2014


Фотографії гірськолижних курортів Сербії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.