Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижні курорти Туреччини

  1. Катання і не тільки
  2. Улудаг
  3. Паландокен
  4. Сарикамиш
  5. Карталкая

Туреччина традиційно асоціюється з морем, палючим сонцем і екскурсіями на руїни древніх міст. Про Туреччину з засніженими схилами, гірськими лижами, підйомниками та готелями високо в горах мало хто знає. Але ті, хто всупереч стереотипам відправляється в цю країну взимку, залишаються в стовідсотковому виграші.

Захопленим сноубордистам і професійним гірськолижникам на турецьких схилах навряд чи сподобається - схили занадто «прості». А всім іншим гарантований відмінний відпустку: якісні траси, мальовничі пейзажі, гідний сервіс і прийнятна за всі ці задоволення ціна.

Гірськолижні курорти - відносно нове для Туреччини напрямок, і зараз йде його бурхливий розвиток. Щороку на гірських вершинах будуються нові готелі, витягуються уздовж схилів ланцюжки підйомників, поліпшуються траси. Головна перевага гірськолижних курортів Туреччини перед альпійськими схилами - це ідеальне співвідношення ціни і якості: сервіс цілком європейський, а вартість по-турецьки доступна. До того ж тут ви також зустрінете вже любиться на пляжних курортах систему «все включено». У вартість проживання в готелі часто входить харчування, напої і абонемент на користування підйомниками. Кількість трас і рівень їх складності навряд чи будуть порівнянні з Францією або Австрією. Зате ці траси обов'язково сподобаються новачкам або тим, хто вже непогано катається, але вважає за краще робити це в своє задоволення, що не долаючи особливих складнощів.

Катання і не тільки

Туреччина ідеально підходить для того, щоб поставити на гірські лижі дитини, інструктори часто непогано говорять по-російськи. Послуги для відпочиваючих: бугельні і крісельні підйомники, прокат лиж, спорядження і екіпірування, катання з інструктором. Відпочинок в готелі після катання можна урізноманітнити стандартними турецькими розвагами: басейн, сауна, турецька лазня, фітнес, дискотека, вечірнє шоу, термальні джерела; майже в кожному готелі працює міні-клуб.

Відпочинок в готелі після катання можна урізноманітнити стандартними турецькими розвагами: басейн, сауна, турецька лазня, фітнес, дискотека, вечірнє шоу, термальні джерела;  майже в кожному готелі працює міні-клуб

У Туреччині набереться з десяток гірськолижних курортів, більша частина трас знаходиться на мальовничих лісистих схилах з пристойними перепадами висот - до 3100 м. Найпопулярніші курорти країни - Улудаг, Сарикамиш, Паландокен і Карталкая. Практично на всіх курортах сезон триває з грудня по березень.

Улудаг

Найбільшою популярністю серед російських туристів користується курорт Улудаг в 150 км від Стамбула, назва якого перекладається як «величезна гора». Широкі доглянуті траси (1750-2457 м) тут оточені хвойним лісом, тому від катання легко отримати не тільки спортивне, а й естетичне задоволення. Складних трас тут дуже мало, сніговий покрив зберігається з другої половини грудня до кінця березня.

Складних трас тут дуже мало, сніговий покрив зберігається з другої половини грудня до кінця березня

Паландокен

Любителям адреналіну в Улудаге робити нічого, їм краще відправитися в Паландокен - наймолодший і спортивний турецька гірськолижний курорт. Тут знайдуть для себе підходящу трасу спортсмени різного рівня підготовки (в тому числі і новачки), а протяжність однієї з трас - 12 км - може здивувати навіть завзятих гірськолижників. Любителі екстриму серед сноубордистів знайдуть в Паландокені зони для внетрассового катання. На курорті створені всі умови для відпочинку всією сім'єю - дітей в школі при курорті з легкістю ставлять на лижі або дошку. Сезон в Паландокені триває з середини грудня до середини квітня, найкраще кататися з січня по березень. Ну, і система «все включено» тут теж діє.

Сарикамиш

Ще один гірськолижний курорт, на якому «легко дихається», - це Сарикамиш , Оточений сосновим бором. Місцеві некруті схили - ідеальний майданчик для відпочинку з дітьми і тренувань вперше постають на лижі туристів, в цілому катання на курорті розслаблене і приємне. Любителі бігових лиж знайдуть тут дві траси довжиною 5 і 10 км. Сезон триває з середини грудня до середини березня, товщина снігового покриву в цей час, як правило, досягає 2 метрів. Зона катання розташована на висоті 2169-2635 метрів над рівнем моря.

Зона катання розташована на висоті 2169-2635 метрів над рівнем моря

Карталкая

курорт Карталкая поруч з невеликим містечком на заході Чорноморського узбережжя Туреччини пропонує траси на будь-який смак, а крім усього іншого тут можна зайнятися слаломом і біатлоном. Сюди любителі лиж відправляються в період з середини грудня до середини березня. Траси проходять на висотах 1750-2547 м над рівнем моря.

Траси проходять на висотах 1750-2547 м над рівнем моря

У Туреччині можна покататися на лижах навіть зі схилів вимерлого вулкана. Гора Аргей, біля підніжжя якої лежить місто Кайсері, - саме велелюдне місце для катання в Туреччині. А в 25 км від Кайсері знаходиться ще один курорт на вулканічних горах - Ерджієс. Найближчий до моря гірськолижний курорт розташувався в горах Бейдаглари в 50 км від Анталії. У березні-квітні при бажанні можна встигнути в один і той же день і на лижах покататися, і скупатися в морі.

У березні-квітні при бажанні можна встигнути в один і той же день і на лижах покататися, і скупатися в морі

https://tonkosti.ru

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.