Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижні курорти

Відпочинок на гірськолижних курортах - один з найпопулярніших способів провести відпустку в русі і отримати масу приємних спогадів і відмінний заряд бадьорості. TEZ TOUR пропонує гірськолижні тури на будь-який смак і будь-який час: короткі поїздки на вихідні і тривалі подорожі по самим цікавим і популярним гірськолижним курортам світу!

Відправляйтеся на один з альпійських курортів Австрії та насолоджуйтеся самими облаштованими трасами Європи. Подивіться на Доломітові Альпи - найкрасивіші гори Італії, відкрийте для себе нові траси Піренеїв, навчитеся кататися в Родопах або Рильських горах Болгарії, відвідайте знамениті курорти Грузії і Росії! Гірськолижні курорти Франції зустрінуть вас засніженими вершинами і готелями з VIP-рівнем обслуговування. TEZ TOUR пропонує активний відпочинок в наступних країнах:

Італія

Італія - ​​«мекка» для гірськолижників і сноубордистів. Найкрасивіші гори Європи - Доломітові Альпи, найдовші траси Європи - Селларонда - все це туристи знайдуть на Апениннского півострові. А ще тут ідеально доглянуті траси зі сніговими гарматами, найвищий рівень сервісу в готелях, веселі апрески і багата культурна програма на будь-якому курорті країни.

Франція

Знамениті французькі гірськолижні курорти готові прийняти всіх шанувальників зимових видів спорту: лижників, сноубордистів, любителів телемарка, саней, ледолазов і туристів, які люблять насолоджуватися красивими видами, відмінним сервісом в готелях і чудовими ресторанами. Розкішне катання, дивовижний шопінг і чудові тусовки чекають вас у Франції!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.