Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижний курорт КЛАПП: готелі, ціни

  1. Snow park на території Kläppen Ski Resort вже 8 років поспіль визнаний кращим в Швеції!
  2. ФАКТИ ПРО Kläppen Ski Resort
  3. Гірські лижі
  4. Бігові лижі
  5. інфраструктура центру

Kläppen Ski Resort шведський гірськолижний курорт, в якому знаходиться близько 34 км лижних спусків Kläppen Ski Resort шведський гірськолижний курорт, в якому знаходиться близько 34 км лижних спусків. Наявність сучасних підйомників уможливить катання для любителів гірських лиж і сноуборду. Цей курорт особливо підходить для початківців гірськолижників. Також тут пропонують відмінний Сніговий парк для сноубордистів.

Snow park на території Kläppen Ski Resort вже 8 років поспіль визнаний кращим в Швеції!

Минуло вже більше 30 років з того моменту, як сім'я Ерікссон відкрила для своїх гостей курорт. Люди, які обслуговують обладнання та схили цього курорту, дуже люблять свою роботи, вони буквально закохані в неї. Наприклад, ви можете побачити, як о 3 годині ранку співробітники вже доглядають за схилами. Засновник курорту Per Eriksson навіть врахував кут нахилу на схилі спеціально для того, що діти змогли дійти до туалету під час, щоб не сталося трагедії! Це гірничо-лижний курорт Швеції з більш ніж 30 схилами і великої системи підйомників. Це один з найбільш вдало спланованих курортів у всій Швеції. Це відмінне місце для сімейного відпочинку з дітьми, існує багато відгуків, що підтверджують це. Місцезнаходження курорту також дуже зручно, він знаходиться на заході і оточений густим лісом. Klappen Ski Resort розташований трохи нижче ніж, наприклад, Sälenfjällen, що дає йому деяку перевагу - тут немає такого густого туману. Тут є як різної складності спуски: зелені, червоні, жовті і чорні. Коли немає хмар і туману, ви можете насолоджуватися сонцем. Тут не буває сильного вітру і густого туману.

ФАКТИ ПРО Kläppen Ski Resort

(Висота над рівнем моря 660 м, перепад висот 315 м, максимальна протяжність схилу 3 км, Загальна довжина схилів 34.8 км)

Сезон 2014/2015 курорт працює з 12.12.2014 до 12.04.2015

Гірські лижі

Кількість трас 34 з них:

зелені - 16

сині - 8

червоні - 5

чорні - 5

Кількість підйомників - 21

Снігові парки - 4

Траси з освітленням в темний час доби - 8

Бігові лижі

Кількість трас 4 (1 освещенa до 23:00).

Загальна довжина трас: 42 км

інфраструктура центру

Три ресторану, включаючи один на вершині гори, лижна школа, продуктовий магазин, пункт прокату спорядження, спортивний магазин, лижна школа, сноумобілі і міні-сноумобілі, катання на собачих упряжках, сноупарк, сноупарк для дітей, дитяча анімація з тролями. У Kläppen Ski Resort близько 4000 спальних місць, розташованих в дерев'яних котеджах і апартаментах. Котеджі розташовані в безпосередній близькості від підйомників.

ЯК ДОЇХАТИ ДО КУРОРТУ

На автомобілі: від Стокгольма 410 км, від Гетеборга 470 км, від Осло 260 км.

На громадському транспорті зі Стокгольма:

- прямий автобус Fjällexpressen зі Стокгольма (City Terminal), 6 год 30 хв, (ходить по маршруту з 4 грудня по 6 квітня).

- поїзд Стокгольм (аеропорт) - Мура 4 ч. У Мурі можна взяти автомобіль напрокат. Відстань від Мури до Клеппена близько 90 км, їхати трохи більше години. На час перебування зручно мати автомобіль, щоб доїхати до аквапарку і інших розваг курорту Селена. Kläppen Ski Resort може також запропонувати індивідуальний трансфер Мура-Клеппен. Ціна під запит.

- Поїзд зі Стокгольма до Borlänge (2 години без пересадок), далі прямий автобус (3 години)

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.