Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижний сезон-2017 Сербії: інформація за цінами

До Сербії прийшла зима, а разом з нею і початок гірськолижного сезону. На Копаонік, самому знаменитому гірськолижному курорті Сербії, сезон відкрився вже в перших числах грудня, а до початку нового року до нього збираються приєднатися і два інших - Стара Планина і Златібор.

На Стара Планіне відкриття гірськолижного сезону планується з 15 по 17 грудня, а ще через тиждень - з 22 по 24 грудня - гостей почне приймати і ззатіборскій Торніке.

Ціни на скі-паси, сімейні пакети і розваги на всіх трьох курортах вже відомі. Як і слід було очікувати, найдорожче обійдеться відпочинок шанувальникам Копаоника, на Златібор і Стара Планіне ціни виглядають більш привабливими. Однак і Копаоник є дорогим тільки по сербським мірками, якщо, припустимо, в Сочі (Роза Хутір) 6-денний скі-пас в грудні обійдеться в 190 євро, то 7-денний на Копаонік буде коштувати 128 (а на Златібор і зовсім 70) . Аналогічна різниця буде і за всіма іншими цінами, так що відпочинок на гірськолижних курортах Сербії для російського туриста цілком може виявитися більш доступним, ніж сочинський, навіть з урахуванням дорогого авіаперельоту (сьогодні на січень і лютий квитки до Белграда можна купити за цілком доступними цінами ).

Для того, щоб скласти собі уявлення про ціни в готелях і пансіонатах сербських гірськолижних курортів, можна скористатися послугами сайту Superodmor .

Орієнтовні ціни гірськолижного сезону 2017 року Сербії за трьома курортам (в динари і євро) наведені нижче:

До Сербії прийшла зима, а разом з нею і початок гірськолижного сезону

* Ціни різняться в залежності від вікової категорії (діти, дорослі, люди похилого віку) і тривалості перебування.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.