Навигация
Реклама
Реклама

Копаоник

Сербія - держава в центральній Європі, яке відоме своїми прекрасними природними ландшафтами, доброзичливим ставленням до туристів, якісним сервісом і, звичайно ж, морем розваг на будь-який смак Сербія - держава в центральній Європі, яке відоме своїми прекрасними природними ландшафтами, доброзичливим ставленням до туристів, якісним сервісом і, звичайно ж, морем розваг на будь-який смак. Тут ви знайдете і найчистіші озера, і природні заповідники, і мінеральні джерела, і мальовничі гори. Найбільшим гірським масивом, і, в той же самий час, найбільшим гірськолижним курортом Сербії є Копаоник. Він найбільш популярний в Сербії і в більшості західно-європейських країн. Останнім часом тут все частіше можна зустріти туристів і з Росії. Курорт розташовується в 290 км від Белграда і в 118 км від Ніша. Ви можете дістатися до Копаоника на автобусі або таксі. Шлях з Белграда займе близько 4-5 годин, а з Ніша - близько 2-3 годин. Курорт підходить для будь-якого віку і має в своєму розпорядженні сучасними комфортабельними готелями, розвиненою інфраструктурою, і все це за цілком прийнятними цінами.

Клімат в цій місцевості субальпийский - сприятливий для оздоровлення та відпочинку. Копаоник - один із самих сонячних курортів Європи: 200 днів в році місцеві жителі насолоджуються променями сонця. Середня денна температура повітря в січні становить -5 ° C. Лижний сезон в Капаоніке триває з листопада до початку травня.

Загальна протяжність трас становить близько 55 км Загальна протяжність трас становить близько 55 км. З них 21 км складають «сині» траси, які підходять для новачків в лижному спорті і дітей, 9 км - «червоні» і 6 км - «чорні», 18 км - траси для лижних гонок і 450 м - нічна освітлена траса «Мале озеро ». Крім лижних трас, тут можна знайти прекрасні траси для сноубордистів. Копаоник розпорядженні 24 підйомниками, 4 з яких - дитячі. Курорт відмінно підходить для відпочинку з дітьми: дитячі сади, лижні школи, аніматори і інструктори допомагають вам повноцінно відпочити, а вашій дитині отримати море незабутніх емоцій і вражень.

Біля гірськолижного курорту розташувався заповідник «Копаоник», прогулянка по якому познайомить вас з дивовижною природою цього краю і численними представниками місцевої флори і фауни.

Після насиченого дня в горах, вам захочеться розслабитися і, тому необхідно ретельно підійти до вибору готелю. Самим розкішним готелем в цьому районі сміливо можна назвати чотиризірковий «Grand Hotel & Spa» . Зручне розташування - всього в 80 м від підйомника, неповторний дизайн, величезна спа-зона, вишукані ресторани - все це зробить ваш відпочинок незабутнім. Обов'язково зайдіть в ресторан «Forest», щоб спробувати страви незвичайною сербської кухні. Недалеко від «Grand Hotel & Spa» розташувалися ще два чотиризіркових готелю «Family Hotel Angella» і апартаменти «Konaci». У «Family Hotel Angella» особливо приємно те, що з 10 до 16 годин готель пропонує цілу програму занять для дітей, а це значить, що цей час ви можете повністю витратити на себе і при цьому не турбуватися про безпеку вашої дитини.

Молоді теж не доведеться нудьгувати на курорті. Численні бари, ресторани і нічні клуби урізноманітнюють ваш відпочинок. Для відвідувачів, які піклуються про своє здоров'я і вважають за краще активне життя, крім зимових видів спорту курорт може запропонувати інші розваги, такі як: катання на гірських велосипедах, альпінізм, рафтинг, плавання в басейнах, заняття в спортивних залах і піші прогулянки по гірських стежках.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.