Навигация
Реклама
Реклама

Коробіцина - гірськолижний курорт

 1. Загальна інформація про гірськолижному комплексі
 2. Траси гірськолижного комплексу в Коробицино
 3. Гірськолижний курорт Золота долина
 4. Гірськолижний курорт Червоне озеро
 5. Гірськолижний курорт Сніговий
 6. Вартість послуг на курортах
 7. Де можна зупинитися
 8. Відео відпочинку в Коробицино

Гірськолижні курорти в Коробицино під назвами Золота долина , червоне озеро і курорт Сніговий користуються великою популярністю. Чи справді тут мандрівників очікує наймасштабніший за розмірами гірськолижний комплекс в Ленінградській області? Скільки спусків передбачено для туристів, і кому обов'язково слід відвідати курорт?

Загальна інформація про гірськолижному комплексі

Гірськолижні курорти в Коробицино під назвами  Золота долина  ,  червоне озеро  і курорт Сніговий користуються великою популярністю

Як уже згадувалося вище, гірськолижний курорт Коробіцина розташувався в Ленінградській області і вважається найбільшим гірськолижним курортом в цьому частини Росії. Сезон традиційно відкривається в листопаді, а закінчується на початку квітня.

Середня листопадова температура тут - приблизно -6 градусів за Цельсієм. До зимових місяців температура знижується і може досягати -15 градусів в січні і лютому. У березні погода в Коробицино більш розташовує до катання, і середня температура тут - приблизно -5 градусів за Цельсієм.

Завдяки тому, що кожен курорт в цьому комплексі передбачає свою систему оренди обладнання і свої спуски, туристів сюди приїжджає дуже багато.

Дістатися до комплексів в Коробицино можна з Санкт-Петербурга, рухаючись по Виборзькій трасі аж до Мічурінського шосе. Звідти по шосе потрібно дістатися до Коробіцина. Всього в дорозі туристу доведеться провести приблизно 1,5 години. Це загублене в лісах місце, порадує різноманітністю схилів і красивих пейзажів. Заради таких мальовничих краєвидів можна відвідувати курорт регулярно!

Траси гірськолижного комплексу в Коробицино

Гірськолижний комплекс в Коробицино включає в себе відразу три курорту, розташованих в безпосередній близькості. Щоб не заплутатися в тому, де які траси знаходяться, необхідно розповісти про кожне місце відпочинку окремо.

Гірськолижний курорт Золота долина

Всього гірськолижний курорт Золота долина в Коробицино пропонує 12 трас з різними рівнями складності. Тут передбачена невелика траса для початківців під номером 9. Довжина самого спуску не перевищує 80-ти метрів, а за рахунок того, що тут відсутні різкі повороти, новачки можуть без проблем почати осягати лижні види спорту.

Професіоналам, впевненим у своїх силах, варто приділити увагу найсерйознішим і складних трасах курорту, які позначені на схемах номерами 1 і 2 Професіоналам, впевненим у своїх силах, варто приділити увагу найсерйознішим і складних трасах курорту, які позначені на схемах номерами 1 і 2. Довжина таких трас 500 метрів, а за рахунок великого ухилу і перепаду висот, катання тут вимагає величезної майстерності. Справитися з таким складним ділянкою зможе тільки досвідчений лижник. Також можна звернути свою увагу і на трасу №14, яка також створена для досвідчених спортсменів.

На курорті Золота долина є і 7 трас середнього рівня. Серед них найбільш значною за розміром вважається траса номер 6, довжина якої 900 метрів. І незважаючи на те, що довжина спуску більше, ніж у червоних трас, пройти відстань можуть навіть лижники з малим досвідом катання. На цій трасі мало різких поворотів, але зате з вершини відкривається прекрасний вид на місцеві краси.

Гірськолижний курорт Червоне озеро

У гірськолижному курорті Червоне озеро в Коробицино тут передбачено 13 трас, які підходять як для новачків, так і для досвідчених спортсменів. Для любителів веселого відпочинку, курорт пропонує трасу, де можна кататися на «ватрушках». Також тут є досить тривала траса для бігових лиж довжиною близько 2000 метрів.

Також тут є досить тривала траса для бігових лиж довжиною близько 2000 метрів

4 траси підвищеної складності на схемі позначені чорним кольором. Їх загальна довжина 350 метрів, видається не значною, але увагу слід звертати і на перепад висот, який тут становить 85 метрів! При такому істотному перепаді висот, людині доведеться впоратися зі складними поворотами і спусками.

Дві траси для початківців, позначені зеленим кольором, не перевищують 1000 метрів у довжину. Перепад висот до 110 метрів, створює ідеальні умови для катання як дітей, так і дорослих.

Гірськолижний курорт Сніговий

Гірськолижний курорт Сніговий в Коробицино пропонує мандрівникам 7 трас, кожна з яких розрахована на ту чи іншу групи лижників. Новий схил, розташований на курорті Сніговий ідеально підходить для Скікросса. Також він вважається найдовшим схилом у всьому комплексі Коробіцина.

Спортивний схил, позначений чорним кольором - ідеальне місце для досвідчених лижників і любителів сноуборду. За рахунок різких перепадів висот і численних поворотів, пройти цей спуск зможе далеко не кожен лижник.

Для дітей і початківців спортсменів тут передбачена траса, позначена зеленим кольором. Можливо, її довжина і невелика, зате саме тут спортсмени зможуть навчитися впевнено стояти на лижах, щоб в майбутньому підкорювати інші складні ділянки.

Така різноманітність трас, пропонованих гірськолижним комплексом в Коробицино, допомагає туристам не занудьгувати. Вибираючи той чи інший курорт для відпочинку в Коробицино, лижники і сноубордисти можуть відвідати і інші місця скупчення спортсменів.

Вартість послуг на курортах

Оскільки гірськолижний комплекс Коробіцина складається з трьох різних курортів, ціни на послуги тут також можуть варіюватися.

Так, наприклад, оренда гірськолижного комплекту на курорті Червоне озеро обійдеться туристу найдешевше - 400 рублів в будні і 500 у вихідні. Курорт Золота Долина пропонує зовсім інші ціни - а саме 600 рублів за прокат лижного обладнання для дорослих на годину.

Гірськолижний курорт Сніговий також пропонує комплект обладнання за 600 рублів, а ось за прокат сноуборда доведеться віддати 450 рублів за годину. Комплект обладнання для катання на сноуборді на курорті Червоне озеро обійдеться мандрівникам в 500 рублів на годину. Оренда сноуборду в Золотий долині буде коштувати 600 рублів на годину.

Ціна на підйомники також може варіюватися. Разовий підйом на курорті Сніговий і Золота Долина за ціною збігається, і коштує 150 рублів. Разовий підйом на курорті Червоне озеро обійдеться мандрівникам в 100 рублів.

Абонемент на весь день на всіх курортах буде коштувати однаково - 1100 рублів в будні Абонемент на весь день на всіх курортах буде коштувати однаково - 1100 рублів в будні. Уточнити більш детальну інформацію про ціни на підйомники і на прокат обладнання, можна на офіційних сайтах курортів.

Індивідуальне заняття з інструктором на годину на курортах Сніговий і Золота долина обійдеться туристам в 1500 рублів. Курорт Червоне озеро пропонує трохи більш доступну ціну в 1400 рублів. Якщо набирається група для занять, то вартість уроку помітно знижується.

Де можна зупинитися

Гірськолижний комплекс в Коробицино передбачає кілька варіантів розміщення. Оскільки кожен курорт надає свої готелі і готелі, про них варто говорити окремо.

Парк-готель гірськолижного курорту Золота Долина

Парк-готель в Золотий долині це прекрасне місце для проживання, що передбачає номера, як для багатих туристів, так і для спортсменів, обмежених в бюджеті. Середня вартість номера стандарт - 2000 рублів. Парк-готель складається з корпусу дерев'яної готелі, котеджів, банного комплексу, ресторану.

За рахунок того, що готель розташувалася безпосередньо на території самого курорту, мандрівник зможе без проблем відвідувати всі схили. Швидко добираючись до підйомників, він буде приділяти максимум уваги саме катання на лижах.

Дізнатися більш детальну інформацію про готелі можна по телефону: (812) 702-78-78.

Готель-санаторій на курорті Червоне Озеро

Санаторій Червоне озеро - чудове, а, головне, бюджетне місце для розміщення. Середня ціна за номер тут близько 3000 рублів. Трохи дорожче буде коштувати номер підвищеної комфортності. Для туристів створені всі умови для комфортного проживання та відпочинку після подвигів на трасах.

У вихідні дні номера в готелі здаються тільки на дві доби. До речі, зупинитися можна не тільки в готелі, а й в котеджах. Це, мабуть, ідеальний варіант для великої компанії, яка вирішила відвідати курорт Червоне озеро.

Телефон для бронювання санаторію: +7 (921) 383-45-56

Готель курорту Сніговий

Курорт Сніговий, розташований в Коробицино, надає унікальну можливість відпочити тут з максимальною економією. Справа в тому, що курорт пропонує абонемент «все включено» за 11900 рублів. У вартість входить проживання, прокат устаткування і послуги підйомника. Також можна орендувати номер Стандарт і Комфорт. Такі номери обійдуться мандрівникові в 1900 і 2900 відповідно. Також, можна орендувати котеджі.

Забронювати номери і котеджі можна по телефону +7 (812) 949-30-02.

База відпочинку Коробіцина-Каскад

База відпочинку Коробіцина-Каскад

Комплекс Коробіцина-Каскад знаходиться в декількох хвилинах ходьби від гірськолижних курортів «Сніговий» і «Золота Долина». Тут вас чекає відмінна інфраструктура, свіже лісове повітря, смачна їжа. Оселиться ви зможете в комфортабельних номерах готелю або котеджному комплексі, взяти в оренду окремий котедж.

Ціни на проживання нижче, ніж в самих гірськолижних комплексах Коробіцина. У комплексі Коробіцина-Каскад є дитяча кімната, більярд, великий банний комплекс, ресторан зі смачною їжею і прекрасним обслуговуванням. Для любителів шашликів надають безкоштовно мангали і альтанки.

Забронювати номери ви зможете по телефону: +7 (812) 909-02-02.

Відео відпочинку в Коробицино

Пропонуємо зарядитися позитивною атмосферою цього прекрасного курорту Коробіцина, подивившись відео відпочинку на його схилах. Після нього вам обов'язково захочеться зібрати всі спорядження в машину і поїхати туди кататися.

Якщо хтось із читачів статті знає більш комфортні варіанти розміщення, то ними можна поділитися в коментарях. Така інформація допоможе іншим мандрівникам помітно заощадити.

Чи справді тут мандрівників очікує наймасштабніший за розмірами гірськолижний комплекс в Ленінградській області?
Скільки спусків передбачено для туристів, і кому обов'язково слід відвідати курорт?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.