Навигация
Реклама
Реклама

Жінка-Скорпіон і Рак-чоловік - сумісність

  1. Сумісність жінка-Скорпіон - чоловік-Рак - ПЛЮСИ
  2. Сумісність жінка-Скорпіон - чоловік-Рак - МІНУСИ
  3. Гороскоп Скорпіон-Рак - сумісність і гармонія
  4. Як жінці-Скорпіону завоювати чоловіка-Рака
  5. Сумісність жінки-Скорпіон і чоловіки-Рак в дружбі
  6. Сумісність жінки-Скорпіон і Рак-чоловіки в діловій сфері

За сумісності жінки-Скорпіона і Рака-чоловіки цю пару можна по праву назвати ідеальною

За сумісності жінки-Скорпіона і Рака-чоловіки цю пару можна по праву назвати ідеальною. У них є все, щоб зробити цей сімейний союз довгим і щасливим: щира і глибока любов, вірність і відданість спільним ідеалам, загальним цілям.

Доля з'єднує ці дві душі разом, для того, щоб вони могли дарувати один одному справжні почуття і бути один для одного підтримкою і захистом. А також для того, щоб показати всім нам, як виглядає щасливий союз, заснований на взаємній любові.

Гармонія в Скорпіон-Рак сумісності, найчастіше, створюється, підтримується і залежить від чоловіка-Рак. Люди, народжені під цим знаком Зодіаку більше «думають» серцем, ніж головою і з великою майстерністю створюють ту атмосферу будинку, яка так потрібна жінці-Скорпіону . Крім того, обох партнерів об'єднують полум'яні почуття і гарячі серця.

Роль лідера в цій парі займає жінка-Скорпіон. При виникненні у чоловіка-Рак нападів депресії, вона негайно бере його під свій захист, не шкодує ні сил, ні своїх жіночих і материнських почуттів, щоб вивести його з цього стану. А чоловік-Рак, на знак подяки, буде її пестити і обслуговувати, вносячи в будинок всю свою душевну теплоту, прагнення до сімейної гармонії і спокою, які так необхідні обом.

Величезна енергія і сила жінки-Скорпіон здатна надихнути обачного чоловіка-Рака на сміливі вчинки, змусити його повірити в себе, знайти хорошу роботу і взагалі змінити своє життя в кращу сторону.

У пари Скорпіон-Рак прекрасна сексуальна сумісність - вони обидва чуттєві натури, і в ліжку також прекрасно підходять один одному.

Сумісність жінка-Скорпіон - чоловік-Рак - ПЛЮСИ

Жінка-Скорпіон і чоловік-Рак просто створені одне для одного. Згідно астрології, це саме ідеальне поєднання. Чоловік-Рак завжди прагне до спілкування з жінками материнського типу. І саме Скорпіон здатна замінити йому мати , Проявляючи свої найкращі материнські якості і турботу в періоди депресії чоловіки-Рака.

Лідером в цій парі завжди виступає жінка-Скорпіон, але вона прекрасно розуміє, що якби не було поруч чоловіки-Рак, у неї не було б такого надійного тилу. Вступаючи в відносини з чоловіком-Рак, жінка-Скорпіон з сексапільною і пристрасної фатальної жінки перетворюється в дружину і матір, готову захищати своїх коханих від всіх труднощів на світлі. А Рак, що дарує їй теплоту і ніжність - саме той чоловік, в якому вона знаходить потрібного їй супутника життя.

Пара Скорпіон-Рак ніколи не буває разом просто за звичкою або через вигоди. У їхніх стосунках панує приголомшливе взаєморозуміння і щирі ніжні почуття. Причому своє душевне тепло вони не поширюють оточуючим, а дарують його тільки найближчим родичам і вірним друзям. Обидва партнери вважають за краще тихі сімейні вечори, а не гучні багатолюдні компанії. А якщо вони і потрапили в таку, то поводяться тихо, мовчазно і замкнуто.

Сумісність жінка-Скорпіон - чоловік-Рак - МІНУСИ

Проблема сумісності знаків Зодіаку Скорпіона і Рака в тому, що чоловік-Рак, незважаючи на те, що дуже прив'язаний до сім'ї і дітям, він, згідно зі статистичними даними, входить в число тих, хто найчастіше змінює. А жінка-Скорпіон володіє дуже сильним власницьким характером і неймовірно ревнива.

Вона може цілодобово займатися самоїдством і придумувати навіть те, чого не було насправді. Її може турбувати все: від простої посмішки сусідки по сходовому майданчику і букет квітів, подарованих начальниці на корпоративі з приводу її шістдесятиріччя. А що говорити про те, випадку, коли привід для ревнощів дійсно є?

Заради збереження сім'ї, а тим більше з чоловіком-Рак, жінка-Скорпіон готова на все. Вона буде запекло боротися за свою сім'ю, але невідомо, чи зможе вона пробачити зраду свого коханого. Справа в тому, що жінка-Скорпіон, втім, як і чоловік-Рак, дуже уразлива і злопам'ятна, і до того ж мстива.

Тому важко собі навіть уявити, у що може перетворитися цей колись міцний і повний любові союз, якщо у партнерів з'явиться причина для образ одне на одного.

Гороскоп Скорпіон-Рак - сумісність і гармонія

За сумісності гороскопів Скорпіона і Рака, головне, що може принести розлад в їх сім'ю (як уже писалося вище) - це зрада чоловіка-Рака. Але, на жаль, від зрад ніхто не застрахований. Звичайно, жінка-Скорпіон має невисокі шанси зіткнутися зі зрадою чоловіка-Рака, але що робити, якщо таке все, ж трапилося?

У цьому випадку важливо усунути проблему і пробачити один одного, не допускаючи подальших взаємних образ, претензій і помсти. якщо Рак хоче залишитися з родиною , І ви хочете його пробачити, то зробіть це і раз і назавжди закрийте цю тему. Пообіцяйте собі більше ніколи не повертатися до старого.

Можна влаштувати ще один медовий місяць, поїхати на море, де нові враження і обстановка, і свіжий погляд один на одного допоможуть забути образи і зберегти любов. Почніть спільне життя з чистого аркуша. Попереду у вас щасливе спільне життя і не варто затьмарювати її примарами минулого.

Як жінці-Скорпіону завоювати чоловіка-Рака

Чоловік-Рак воліє домашніх жінок з материнським складом характеру. Тому, якщо дівчина-Скорпіон вирішила завоювати хлопця-Рак, їй не варто показувати йому свій темперамент і вступати в ролі войовничої і пристрасної спокусниці.

Головним помічником в завоюванні цього чоловіка може бути її багата емоційність. Чоловік-Рак, незважаючи на те, що він чоловік, дуже ранимий і добре приховує свої почуття і емоції. Він може виглядати мовчуном, а може - ловеласом- донжуаном. Але, і те, і інше його поведінку, лише спосіб захисту від навколишньої дійсності.

Чоловік-Рак неймовірно чутливий і до похвали , І до найменшої образі. А жінка-Скорпіон володіє талантом психолога і здатна знайти підхід до його чутливій душі. Для чоловіка-Рак дуже важливо знати, що його розуміють і співчувають йому, а також беруть участь в його житті. У жінці-Скорпіона він відразу відчує споріднену душу, настільки ж сприйнятливу, як і він сам.

Сумісність жінки-Скорпіон і чоловіки-Рак в дружбі

У жінки-Скорпіона і чоловіки-Рак часто складаються справжні дружні стосунки. Вони відрізняються вірністю і вразлива в дружбі. Обидва партнери чудово розуміють один одного. Вони практично ніколи не сваряться і приділяють одне одному багато турботи і уваги.

Спілкуючись разом, вони люблять обговорювати вчинки оточуючих, їх емоційні реакції, мотиви, але пліткаря їх назвати не можна, тому що свої міркування вони ніколи не несуть далі, тому що причиною їх інтересу до чужих справ є любов до психології та аналізу поведінки оточуючих, а не банальна цікавість.

Подружжю жінки-Скорпіона і чоловіки-Рака варто бути насторожі. Жінка-Скорпіон сексуально-темпераментна, а чоловік-Рак для неї привабливий, і якщо вона захоче спокусити його, то легко доб'ється цього. А чоловік-Рак взагалі не входить в число вірних мужів. Тому у пари жінки-Скорпіона і чоловіки-Рака цілком може зав'язатися любовний роман.

Сумісність жінки-Скорпіон і Рак-чоловіки в діловій сфері

Жінка-Скорпіон і чоловік-Рак в діловій сфері, також як і в особистому, чудово розуміють один одного. Вони тонко відчувають настрій один одного і розуміють, наскільки воно може впливати на якість роботи. У важкі хвилини вони завжди надають одна одній моральну підтримку і забезпечують хороший психологічний клімат.

Коли жінка-Скорпіон і чоловіки-Рак колеги або партнери - непогане поєднання. Працюючи разом, пара жінка-Скорпіон і чоловік-Рак не зможуть добитися великих результатів, так як в обох схожий ритм і стиль роботи. Але, зате в їх діловому союзі може виявитися найкращий психологічний мікроклімат.

Коли жінка-Скорпіон - начальник, а чоловік-Рак - підлеглий - ситуація може розвиватися по-різному. Все залежить від конкретного чоловіка-Рака і конкретної жінки-Скорпіона. Начальниця-Скорпіон може виступати для підлеглого-Рака, і надійним захисником, і жорсткою, вимогливою, що не вважається з чужими почуттями керівником.

Коли жінка-Скорпіон - підпорядкована, а чоловік-Рак - начальник - також ділової союз може розвиватися по-різному. Ця пара може добре співпрацювати, якщо жінка-Скорпіон щиро поважає свого начальник-Рака. Але якщо, на її думку, чоловік-Рак не гідний займати це місце, то вона здатна саботувати роботу і плести інтриги.

А що говорити про те, випадку, коли привід для ревнощів дійсно є?
Звичайно, жінка-Скорпіон має невисокі шанси зіткнутися зі зрадою чоловіка-Рака, але що робити, якщо таке все, ж трапилося?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.