Навигация
Реклама
Реклама

Як підготуватися до весілля

 1. 1. Дата весілля
 2. 2. Загс
 3. 3. Бюджет
 4. 4. Список гостей
 5. 5. Місце проведення
 6. 6. Образ молодят
 7. 7. Організаційні моменти
 8. 8. Весільний кортеж

Починаючи підготовку до весілля, потрібно скласти покрокову інструкцію, яка структурує план дій, дозволяє нічого не упустити, що не влізти в борги, а як підсумок - насолоджуватися весіллям своєї мрії. Починаючи підготовку до весілля, потрібно скласти покрокову інструкцію, яка структурує план дій, дозволяє нічого не упустити, що не влізти в борги, а як підсумок - насолоджуватися весіллям своєї мрії

shutr.bz

Отже, візьми блокнот і почни складати план з 15 пунктів під назвою «Як підготуватися до весілля».

1. Дата весілля

Перший пункт - дата весілля. Відштовхуючись від неї і потрібно починати «танцювати». Вибір дати - дуже складне завдання, адже потрібно врахувати безліч нюансів: від релігійних (пост, свято) до побутових (встигнути зробити ремонт, ресторан для святкування ще на стадії реконструкції). Особливо, якщо плануєте вінчатися, - кількість відповідних дат скоротиться, як мінімум, удвічі: той же пост, наприклад.

Загалом перед тим, як йти в ЗАГС, вибери кілька дат, адже потрібне число може бути вже заброньовано молодятами, який прийшли раніше. А запасний варіант дозволить не розгубитися.

shutr.bz

2. Загс

Якщо в твоєму місті всього один загс, то з цим простіше, а якщо кілька, то можна вибирати вподобаний, адже зовсім не обов'язково прив'язуватися до того, який «завідує сімейним станом» в районі прописки нареченого або нареченої.
Перш ніж займати чергу, з'ясуй прийомні дні. Тут - Інтернет на допомогу.

Також потрібно укомплектувати пакетом документів:

 • паспорта заявників;
 • ідентифікаційні коди (для оплати квитанцій);
 • квитанція для сплати державного мита і послуг загсу;
 • в разі реєстрації повторного шлюбу - документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання його недійсним.

Такими документами можуть бути:

 1. свідоцтво про розірвання попереднього шлюбу
 2. рішення суду про розірвання шлюбу
 3. рішення суду або закінчення загсу про визнання шлюбу недійсним
 4. свідоцтво про смерть одного з подружжя.

shutr.bz

3. Бюджет

Для того, щоб з мрій потрапити в реальність, потрібно з'ясувати, скільки грошей ваша пара зможе витратити на святкування. На цьому етапі стане зрозуміло, будуть розважати гостей місцеві знаменитості або зірки світового масштабу, чи можна нареченій розраховувати на наряд від Vera Wong або обійтися сукнею з більш демократичною ціною.

На цьому етапі стане зрозуміло, будуть розважати гостей місцеві знаменитості або зірки світового масштабу, чи можна нареченій розраховувати на наряд від Vera Wong або обійтися сукнею з більш демократичною ціною

shutr.bz

4. Список гостей

Визначивши бюджет, потрібно скласти список гостей. Для пари, яка виділила на весілля трохи грошей, потрібно гарненько скоротити і кількість гостей. А якщо можливості і бажання дозволяють закотити бенкет на весь світ, то можна підписати запрошення навіть для троюрідною бабки, яка бачила тебе «ось такий малесенькій дівчинкою, і коли тільки встигла вирости?».

»

shutr.bz

5. Місце проведення

Ресторан, заміський будинок, намет, корабель ... Стільки варіантів і всього одне весілля, всього один бюджет. Якщо вирішите відсвяткувати офіційне одруження лише вдвох, то легше вибрати улюблене місце, в якому можна випити шампанського, а для того, щоб розташувати гостей і розважати їх, потрібно врахувати безліч нюансів.

Якщо вирішите відсвяткувати офіційне одруження лише вдвох, то легше вибрати улюблене місце, в якому можна випити шампанського, а для того, щоб розташувати гостей і розважати їх, потрібно врахувати безліч нюансів

shutr.bz

6. Образ молодят

Цей пункт для нас, дівчаток, найприємніший. Плаття, туфлі, зачіска, макіяж, прикраси і ще мільйон дрібниць, які потрібно купити, пошити чи взяти напрокат. Чоловіки менше заморочуються з приводу костюма і всіх прилеглих деталей дрес-коду, але це не означає, що їх не потрібно вписувати в перелік важливих передвесільних справ.

Окремими підпунктами для нареченої повинні бути:

 • Сукня;
 • фата;
 • туфлі;
 • білизна;
 • зачіска;
 • макіяж;
 • манікюр;
 • букет;
 • прикраси.

Для нареченого:

 • костюм;
 • туфлі;
 • галстук / метелик / нашийні косинка;
 • шкарпетки;
 • скриньки для подарунків.

shutr.bz

7. Організаційні моменти

Бюджет є, зал обраний, список гостей складено, а значить, настав час подбати про те, хто зробить свято незабутнім. Колегіально вирішите - покладати весь тягар підготовки на себе або варто залучити агентство, яке приблизно за 30% від загального організаційного бюджету зробить це за вас.

Якщо в житті майбутніх молодят з'явиться добра фея або фей, здатна взяти на себе роль тамади, музиканта, розпорядника і т. Д. (Частіше це друзі або родичі), то турбот стане набагато менше, а якщо немає, то приготуйся на пару з майбутнім чоловіком витратити не один день на пошук, співбесіди і обговорення деталей з найнятими провідними, музикантами, фотографами та операторами, флористами і артистами.

shutr.bz

8. Весільний кортеж

Весільний кортеж - не тільки красиво і статусно, але і затратно. Автомобілі, карети, літаки і навіть велосипеди повинні підкреслювати загальну стилістику заходу і бути тематичними. Засоби пересування коштують недешево, тому уважно розраховуйте, скількох гостей потрібно транспортувати, на якому транспорті хочете пересуватися самі.

Якщо у твого коханого є машина, яку він любить трохи менше, ніж тебе, то він може сміливо сісти на звичне місце водія, а ти складеш йому компанію. На задні місця можна посадити фотографа або свідків. Буде і весело, і пам'ятне.

shutr.bz

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.