Навигация
Реклама
Реклама

Рецепт фуа-гра

Отже, сьогодні король і загадка французької кухні - рецепт фуа-гра! Що в перекладі на російську буде печінку жирна. Вже скільки Франції дісталося за це блюдо! Зелені схиляють на кожному розі - "Ах, яке жахливе ставлення до птаха", Європарламент регулярно дає по шапці, пардон за береткі ... а французи слухають, кивають і їдять. Ну в чому власне сіль питання? - Відповідаю - в відгодівлі гусей і качок. Бідолаху садять у клітку, щоб вона не могла рухатися і практично набивають кукурудзою (два кілограми в день!) - ( gavée - дослівно у французькому годувати на забій) кілька разів на день, від чого птах в одуру починає жирувати і її печінку перетворюється на якусь подообіе грудки жиру вагою 500-700 грамів (для довідки печінку неоткормленной качки приблизно 50 грам). Ну, а коли процес закінчений, під ніж і ось перед вами 3 зразка чудовою цірозной печінки Отже, сьогодні король і загадка французької кухні - рецепт фуа-гра

Фуа-гра рецепт приготування

NB, У французькій мові навіть існує вираз "... ça me gave! ", Що можна перевести" Як ти мене дістав, набрид! "

Отже для завершення цієї вакханалії нам знадобиться:

  • Жирна печінка гусака, або качки (з простої можете і не пробувати - не вийде!)
  • коньяк
  • Порто
  • сіль
  • Перець чорний мелений

)   коньяк   Порто   сіль   Перець чорний мелений

обережно наламиваем печінку на великі шматки (всередині печінки ви знайдете кілька великих судин, які треба дуже акуратно видалити намагаючись не надто кришити печінку)
розкладаємо фуа-гра і обприскуємо коньяком і порто, буквально капая на кожен шматок фуа-гра потроху коньяку і портвейну (бажано взяти дуже хороший коньяк і порто), трохи солі і трохи перцю. Справа в тому що фуа-гра це практично жир і як все жири дуже сильно вбирає запах і смак. Тому тут має бути відчуття міри, не захоплюйтеся коньяком, порто і т.д, інакше печінка матиме сильний смак того або іншого. А в ідеалі повинно вийде блюдо з характерним горіховим присмаком і тонким запахом.

А в ідеалі повинно вийде блюдо з характерним горіховим присмаком і тонким запахом

Отже найвідповідальніша частина нашого приготування. Дуже важливо дотримуватися температурного режиму !!!

Розігріваємо піч до 100 ° C, поки гріється піч, складаємо шматку фуа-гра краще в тефлоновий посуд, добре їх притискаючи один до одного, але не утрамбовуючи!
Після того як піч розігрілася ставимо нашу форму на водяну баню і в піч. Тепер найцікавіше ... Як перевірити готовалі фуа-гра? Фуа-гра буде готова коли темппература в центрі її досягне 36 ° C не більше і не менше. Для цього я використовував спеціальний кухарський термометр, великі фахівці готові визначити температуру пальцем, занурюючи його в центр печінки. Вам судити, але термометри з ртуттю краще не використовувати. Виймаємо блюдо з печі і бачимо шар жиру який ообразовался на поверхні, акуратно снумаем його ложкою, але не викидаємо він нам знадобиться.

Фуа-гра майже готова залишився останній штрих

Коли фуа-гра охолола, розтоплюємо знятий завчасно жир і заливаємо зверху повністю наша страва, це охоронить від окислення.

PS

Коли страва повністю охололо перед подачею на стіл досить перевернути форму і трохи підігріти, або поставити її на кілька хвилин в окріп і перевернути на блюдо Фуа-гра відокремиться від стінок і у вас вийде брусок, який треба порізати на порційні шматки товщиною 1 см. Для нарізки використовуйте гарячий ніж або струну, інакше фуа-гра буде кришитися.

Блюдо досить дороге 500-700 грам необробленої фуа-гра коштує у Франції 20-30евро. Ну а якщо ви вирішили викластися, то можете спробувати ще такий варіант:
Нарежте фуа-гра на скибочки товщиною 1 см, заморозьте їх, дуже сильно розігрійте сковороду і обсмажте заморожені куочкі протягом 20 секунд з кожного боку і відразу на стіл, насолоджуватися поки гарячі! Це - "Ууууу!" 🙂

Ну а для тих, хто проти пожалуйта фільму подивитися, може бути расхочется ...

Ну в чому власне сіль питання?
Як перевірити готовалі фуа-гра?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.